Kup Afrike, African Cup of Nations 2019 - Preliminary round Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Senegal 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Madagaskar 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
3 Sudan 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
4 Ekvatorijalna Gvineja 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Senegal 1 1 0 0 3 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Madagaskar 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
3. Sudan 1 0 0 1 1 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Ekvatorijalna Gvineja 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Malavi 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Maroko 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Komori 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Malavi 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Maroko 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Komori 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Burundi 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Mali 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
3 Gabon 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
4 Južni Sudan 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Burundi 1 1 0 0 3 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Mali 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Gabon 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Južni Sudan 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alžir 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Benin 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Gambija 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Togo 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alžir 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Benin 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Gambija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Togo 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Libija 1 1 0 0 5 : 1 (+4) 3
2 Južna Afrika 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
3 Nigerija 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
4 Sejšeli 1 0 0 1 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Libija 1 1 0 0 5 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Južna Afrika 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Nigerija 1 0 0 1 0 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Sejšeli 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 5 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gana 1 1 0 0 5 : 0 (+5) 3
2 Sijera Leone 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
3 Kenija 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
4 Etiopija 1 0 0 1 0 : 5 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gana 1 1 0 0 5 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Sijera Leone 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kenija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Etiopija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 5 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zimbabve 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 DR Kongo 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
3 Kongo 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
4 Liberija 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zimbabve 1 1 0 0 3 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. DR Kongo 1 1 0 0 3 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kongo 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 3 0
4. Liberija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gvineja 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
2 Centralnoafrička Republika 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
3 Obala Slonovače 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
4 Ruanda 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gvineja 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 2 3
2. Centralnoafrička Republika 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Obala Slonovače 1 0 0 1 2 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Ruanda 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Burkina Faso 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
2 Mauritanija 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Bocvana 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Angola 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Burkina Faso 1 1 0 0 3 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Mauritanija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Bocvana 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Angola 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 3 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tunis 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Niger 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
3 Svazilend 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
4 Egipat 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tunis 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Niger 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Svazilend 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Egipat 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa K

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gvineja Bisao 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Mozambik 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Namibija 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Zambija 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gvineja Bisao 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Mozambik 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Namibija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Zambija 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa L

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Uganda 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Lesoto 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
3 Tanzanija 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
4 Zelenortska Ostrva 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Uganda 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Lesoto 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Tanzanija 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Zelenortska Ostrva 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Kamerun se već kvalifikavao kao domaćin.

Na završni turnir će se plasirati i tri najbolje drugoplasirane ekipe.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno