Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.11. (Sub) 15:00 Banfild-Temperlej 1.58 3.72 5.90 1.73 2.07 (16)
18.11. (Sub) 15:00 Defensa Husticia-Lanus 1.63 3.52 5.83 1.60 2.29 (15)
18.11. (Sub) 17:15 San Martin SH-San Lorenco 2.96 3.05 2.46 1.55 2.39 (16)
18.11. (Sub) 19:30 Hurakan B.Aires-Velez Sarsfild 2.10 3.10 3.72 1.56 2.37 (16)
18.11. (Sub) 19:30 Independiente-River Plata 2.75 3.10 2.55 1.68 2.14 (16)
19.11. (Ned) 15:00 Tigre-Estudijantes LP 2.80 3.08 2.57 1.63 2.22 (16)
19.11. (Ned) 15:00 Union Santa Fe-Čakarita Juniors 1.57 3.65 6.30 1.61 2.26 (14)
19.11. (Ned) 17:15 Boka Juniors-Rasing Klub 1.52 3.97 6.28 1.93 1.85 (16)
19.11. (Ned) 19:30 Taljeres-Rozario Sentral 2.02 3.16 3.88 1.60 2.29 (16)
20.11. (Pon) 15:00 Himnazia La Plata-Patronato 1.82 3.34 4.56 1.64 2.22 (15)
20.11. (Pon) 17:15 Olimpo-Godoj Kruz 2.58 3.09 2.78 1.66 2.17 (15)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Boka Juniors 8 8 0 0 21 : 2 (+19) 24
2 Union Santa Fe 8 5 2 1 12 : 4 (+8) 17
3 Kolon 9 4 5 0 12 : 6 (+6) 17
4 Taljeres 8 4 3 1 13 : 5 (+8) 15
5 San Lorenco 8 4 3 1 10 : 4 (+6) 15
6 Hurakan B.Aires 8 4 2 2 12 : 6 (+6) 14
7 Banfild 8 4 2 2 12 : 8 (+4) 14
8 San Martin SH 8 4 2 2 11 : 8 (+3) 14
9 Arg. Juniors 9 4 1 4 12 : 10 (+2) 13
10 Atletiko Tukuman 9 3 4 2 10 : 9 (+1) 13
11 Godoj Kruz 8 4 1 3 10 : 10 (0) 13
12 Belgrano 9 3 4 2 5 : 7 (-2) 13
13 Independiente 8 3 3 2 8 : 6 (+2) 12
14 River Plata 8 3 3 2 12 : 12 (0) 12
15 Lanus 8 4 0 4 9 : 14 (-5) 12
16 Estudijantes LP 8 3 2 3 8 : 7 (+1) 11
17 Patronato 8 3 2 3 8 : 9 (-1) 11
18 Velez Sarsfild 8 3 1 4 6 : 11 (-5) 10
19 Rasing Klub 8 2 3 3 8 : 9 (-1) 9
20 Njuels Old Bojs 9 2 3 4 5 : 6 (-1) 9
21 Defensa Husticia 8 2 3 3 13 : 15 (-2) 9
22 Himnazia La Plata 8 2 1 5 11 : 16 (-5) 7
23 Čakarita Juniors 8 1 2 5 6 : 9 (-3) 5
24 Arsenal Sarandi 9 1 2 6 5 : 10 (-5) 5
25 Tigre 8 0 5 3 4 : 10 (-6) 5
26 Olimpo 8 1 2 5 4 : 12 (-8) 5
27 Rozario Sentral 8 0 4 4 5 : 14 (-9) 4
28 Temperlej 8 1 1 6 4 : 17 (-13) 4
1.-4.mesto i pobednik Kupa - Kopa Libertadores
5.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
6.-11.mesto - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Boka Juniors 4 4 0 0 12 : 1 12 4 4 0 0 9 : 1 12
2. Union Santa Fe 3 3 0 0 5 : 0 9 5 2 2 1 7 : 4 8
3. Kolon 5 2 3 0 9 : 5 9 4 2 2 0 3 : 1 8
4. Taljeres 4 3 1 0 10 : 2 10 4 1 2 1 3 : 3 5
5. San Lorenco 5 2 2 1 5 : 3 8 3 2 1 0 5 : 1 7
6. Hurakan B.Aires 3 2 1 0 5 : 0 7 5 2 1 2 7 : 6 7
7. Banfild 4 2 1 1 5 : 4 7 4 2 1 1 7 : 4 7
8. San Martin SH 4 3 0 1 7 : 4 9 4 1 2 1 4 : 4 5
9. Arg. Juniors 5 3 0 2 7 : 5 9 4 1 1 2 5 : 5 4
10. Atletiko Tukuman 5 2 3 0 6 : 3 9 4 1 1 2 4 : 6 4
11. Godoj Kruz 4 4 0 0 8 : 2 12 4 0 1 3 2 : 8 1
12. Belgrano 4 1 3 0 1 : 0 6 5 2 1 2 4 : 7 7
13. Independiente 4 2 1 1 5 : 3 7 4 1 2 1 3 : 3 5
14. River Plata 4 1 2 1 7 : 6 5 4 2 1 1 5 : 6 7
15. Lanus 4 2 0 2 3 : 4 6 4 2 0 2 6 : 10 6
16. Estudijantes LP 5 2 1 2 5 : 6 7 3 1 1 1 3 : 1 4
17. Patronato 4 2 1 1 4 : 4 7 4 1 1 2 4 : 5 4
18. Velez Sarsfild 4 2 0 2 3 : 6 6 4 1 1 2 3 : 5 4
19. Rasing Klub 4 2 2 0 6 : 2 8 4 0 1 3 2 : 7 1
20. Njuels Old Bojs 5 2 2 1 5 : 3 8 4 0 1 3 0 : 3 1
21. Defensa Husticia 4 0 3 1 6 : 8 3 4 2 0 2 7 : 7 6
22. Himnazia La Plata 3 1 0 2 6 : 6 3 5 1 1 3 5 : 10 4
23. Čakarita Juniors 4 1 1 2 4 : 4 4 4 0 1 3 2 : 5 1
24. Arsenal Sarandi 4 0 1 3 0 : 3 1 5 1 1 3 5 : 7 4
25. Tigre 4 0 2 2 3 : 8 2 4 0 3 1 1 : 2 3
26. Olimpo 3 0 1 2 1 : 4 1 5 1 1 3 3 : 8 4
27. Rozario Sentral 4 0 1 3 1 : 8 1 4 0 3 1 4 : 6 3
28. Temperlej 5 0 1 4 2 : 11 1 3 1 0 2 2 : 6 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno