Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Primera B Nacional

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.07. (Sub) 18:35 Los Andes-Krusero del Norte 2.62 3.07 2.58 1.58 2.29 (13)
22.07. (Sub) 22:00 Santamarina-Vilja Dalmine 1.89 3.10 4.10 1.51 2.45 (13)
22.07. (Sub) 23:00 Boka Unidos-Braun 2.03 3.09 3.58 1.53 2.40 (12)
23.07. (Ned) 14:00 Sentral Kordoba SdE-Điljermo Braun 3.86 3.50 1.82 1.55 2.35 (11)
23.07. (Ned) 18:00 Arg. Juniors-Instituto 1.73 3.28 4.64 1.53 2.40 (11)
23.07. (Ned) 18:00 Flandria-Daglas Heig 2.18 3.04 3.27 1.53 2.40 (10)
23.07. (Ned) 18:30 Almagro-Ol Bojs 2.49 2.80 2.96 1.51 2.44 (11)
23.07. (Ned) 18:30 Nueva Čikago-Čakarita Juniors 3.59 3.33 1.91 1.56 2.34 (11)
23.07. (Ned) 20:00 Himnazia Huhuj-San Martin Tuk. 2.30 2.77 3.35 1.49 2.51 (11)
25.07. (Uto) 00:05 Huventud Unida-Sportivo Estudijantes 2.11 2.89 4.32 1.55 2.52 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arg. Juniors 42 24 12 6 59 : 23 (+36) 84
2 Čakarita Juniors 42 22 9 11 55 : 38 (+17) 75
3 Điljermo Braun 42 20 14 8 52 : 28 (+24) 74
4 Indep. Rivadavia 43 16 19 8 48 : 43 (+5) 67
5 Instituto 43 17 12 14 58 : 50 (+8) 63
6 Nueva Čikago 42 16 11 15 52 : 44 (+8) 59
7 Fero Karil Oeste 43 13 20 10 51 : 44 (+7) 59
8 Braun 42 16 11 15 54 : 50 (+4) 59
9 Ol Bojs 42 15 12 15 40 : 43 (-3) 57
10 Santamarina 42 14 15 13 40 : 43 (-3) 57
11 Almagro 42 13 17 12 34 : 34 (0) 56
12 Sentral Kordoba SdE 42 13 16 13 54 : 46 (+8) 55
13 San Martin Tuk. 42 14 13 15 57 : 54 (+3) 55
14 Flandria 42 13 16 13 39 : 38 (+1) 55
15 Los Andes 42 13 16 13 44 : 49 (-5) 55
16 Sportivo Estudijantes 42 14 11 17 39 : 54 (-15) 53
17 Himnazia Huhuj 42 11 16 15 33 : 42 (-9) 49
18 Daglas Heig 42 11 16 15 36 : 48 (-12) 49
19 Huventud Unida 42 12 13 17 46 : 66 (-20) 49
20 Boka Unidos 42 11 13 18 42 : 52 (-10) 46
21 Vilja Dalmine 42 11 11 20 43 : 55 (-12) 44
22 Atletiko Parana (-1) 43 9 12 22 34 : 57 (-23) 38
23 Krusero del Norte 42 8 13 21 36 : 45 (-9) 37
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arg. Juniors 21 15 5 1 38 : 9 50 21 9 7 5 21 : 14 34
2. Čakarita Juniors 21 14 3 4 33 : 15 45 21 8 6 7 22 : 23 30
3. Điljermo Braun 21 12 7 2 33 : 12 43 21 8 7 6 19 : 16 31
4. Indep. Rivadavia 22 10 11 1 28 : 19 41 21 6 8 7 20 : 24 26
5. Instituto 22 13 5 4 39 : 24 44 21 4 7 10 19 : 26 19
6. Nueva Čikago 21 10 4 7 29 : 17 34 21 6 7 8 23 : 27 25
7. Fero Karil Oeste 21 10 9 2 37 : 17 39 22 3 11 8 14 : 27 20
8. Braun 21 8 7 6 29 : 22 31 21 8 4 9 25 : 28 28
9. Ol Bojs 21 9 5 7 22 : 20 32 21 6 7 8 18 : 23 25
10. Santamarina 21 10 8 3 25 : 16 38 21 4 7 10 15 : 27 19
11. Almagro 21 8 9 4 20 : 14 33 21 5 8 8 14 : 20 23
12. Sentral Kordoba SdE 21 9 6 6 31 : 18 33 21 4 10 7 23 : 28 22
13. San Martin Tuk. 21 9 5 7 35 : 27 32 21 5 8 8 22 : 27 23
14. Flandria 21 7 6 8 19 : 16 27 21 6 10 5 20 : 22 28
15. Los Andes 21 8 9 4 27 : 25 33 21 5 7 9 17 : 24 22
16. Sportivo Estudijantes 21 7 9 5 22 : 22 30 21 7 2 12 17 : 32 23
17. Himnazia Huhuj 21 8 9 4 20 : 14 33 21 3 7 11 13 : 28 16
18. Daglas Heig 21 7 9 5 17 : 15 30 21 4 7 10 19 : 33 19
19. Huventud Unida 21 7 7 7 22 : 22 28 21 5 6 10 24 : 44 21
20. Boka Unidos 21 8 4 9 23 : 26 28 21 3 9 9 19 : 26 18
21. Vilja Dalmine 21 6 7 8 22 : 21 25 21 5 4 12 21 : 34 19
22. Atletiko Parana (-1) 21 5 8 8 14 : 23 23 22 4 4 14 20 : 34 16
23. Krusero del Norte 21 8 7 6 29 : 18 31 21 0 6 15 7 : 27 6
Brzi meni