Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Bugarska, Parva Liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.11. (Sub) 10:30 Lok. Plovdiv-Ludogorec Razgrad 8.17 4.52 1.33 1.96 1.79 (14)
19.11. (Ned) 05:30 Dunav Ruse-Černo More 2.71 3.15 2.42 1.79 1.95 (14)
19.11. (Ned) 10:30 Vitoša-Levski 10.18 5.78 1.20 2.23 1.59 (13)
20.11. (Pon) 10:30 Vereja-Etar V. Tarnovo 1.87 3.57 3.50 1.91 1.83 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ludogorec Razgrad 15 11 3 1 34 : 8 (+26) 36
2 CSKA Sofija 16 10 5 1 36 : 12 (+24) 35
3 Levski 15 8 4 3 19 : 8 (+11) 28
4 Beroe 16 7 6 3 17 : 13 (+4) 27
5 Botev 16 7 5 4 28 : 21 (+7) 26
6 Vereja 15 7 2 6 15 : 17 (-2) 23
7 Černo More 15 6 3 6 17 : 15 (+2) 21
8 Slavija Sofija 16 5 5 6 23 : 24 (-1) 20
9 Lok. Plovdiv 15 6 2 7 14 : 23 (-9) 20
10 Septemvri 16 6 1 9 12 : 24 (-12) 19
11 Etar V. Tarnovo 15 3 6 6 13 : 19 (-6) 15
12 Pirin 16 2 7 7 12 : 15 (-3) 13
13 Dunav Ruse 15 2 5 8 9 : 21 (-12) 11
14 Vitoša 15 0 2 13 8 : 37 (-29) 2
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ludogorec Razgrad 8 5 2 1 15 : 5 17 7 6 1 0 19 : 3 19
2. CSKA Sofija 8 5 2 1 18 : 4 17 8 5 3 0 18 : 8 18
3. Levski 8 6 2 0 14 : 2 20 7 2 2 3 5 : 6 8
4. Beroe 8 1 5 2 6 : 8 8 8 6 1 1 11 : 5 19
5. Botev 8 4 1 3 15 : 11 13 8 3 4 1 13 : 10 13
6. Vereja 7 3 1 3 6 : 8 10 8 4 1 3 9 : 9 13
7. Černo More 8 2 2 4 5 : 9 8 7 4 1 2 12 : 6 13
8. Slavija Sofija 8 3 1 4 16 : 15 10 8 2 4 2 7 : 9 10
9. Lok. Plovdiv 7 4 1 2 9 : 7 13 8 2 1 5 5 : 16 7
10. Septemvri 8 2 1 5 4 : 11 7 8 4 0 4 8 : 13 12
11. Etar V. Tarnovo 8 2 2 4 9 : 10 8 7 1 4 2 4 : 9 7
12. Pirin 8 1 2 5 8 : 10 5 8 1 5 2 4 : 5 8
13. Dunav Ruse 7 1 4 2 4 : 7 7 8 1 1 6 5 : 14 4
14. Vitoša 7 0 2 5 6 : 15 2 8 0 0 8 2 : 22 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno