Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Bugarska, Parva Liga - Part 2

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.04. (Ned) 10:30 Pirin-Vitoša 1.40 4.48 6.05 2.10 1.67 (9)
22.04. (Ned) 13:00 Dunav Ruse-Etar V. Tarnovo 2.13 3.36 3.06 1.84 1.92 (8)
23.04. (Pon) 13:00 Lok. Plovdiv-Septemvri 1.95 3.46 3.40 1.86 1.92 (8)
27.04. (Pet) 10:30 Septemvri-Dunav Ruse 1.83 3.57 3.81 1.81 1.96 (3)
27.04. (Pet) 13:00 Vereja-Ludogorec Razgrad 13.17 7.60 1.13 2.72 1.41 (3)
28.04. (Sub) 10:30 Vitoša-Černo More 5.63 4.20 1.49 2.08 1.70 (3)
28.04. (Sub) 13:00 Slavija Sofija-Pirin 1.86 3.61 3.62 1.75 2.00 (3)
29.04. (Ned) 10:45 Beroe-Levski 2.52 3.28 2.52 2.00 1.75 (3)
29.04. (Ned) 13:15 Botev-CSKA Sofija 4.51 3.91 1.64 2.08 1.70 (3)
30.04. (Pon) 13:00 Etar V. Tarnovo-Lok. Plovdiv 2.80 3.38 2.30 1.88 1.88 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ludogorec Razgrad 31 26 3 2 83 : 17 (+66) 81
2 CSKA Sofija 31 21 8 2 73 : 22 (+51) 71
3 Beroe 31 15 10 6 42 : 35 (+7) 55
4 Levski 31 15 9 7 42 : 20 (+22) 54
5 Botev 31 12 10 9 52 : 42 (+10) 46
6 Vereja 31 10 6 15 27 : 51 (-24) 36
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ludogorec Razgrad 16 13 2 1 43 : 9 41 15 13 1 1 40 : 8 40
2. CSKA Sofija 16 11 4 1 40 : 9 37 15 10 4 1 33 : 13 34
3. Beroe 15 5 7 3 19 : 14 22 16 10 3 3 23 : 21 33
4. Levski 16 10 4 2 23 : 6 34 15 5 5 5 19 : 14 20
5. Botev 15 8 2 5 29 : 19 26 16 4 8 4 23 : 23 20
6. Vereja 15 5 4 6 15 : 24 19 16 5 2 9 12 : 27 17

Group A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Černo More 31 11 7 13 33 : 34 (-1) 40
2 Slavija Sofija 31 10 10 11 42 : 43 (-1) 40
3 Pirin 30 7 8 15 26 : 38 (-12) 29
4 Vitoša 30 0 9 21 14 : 58 (-44) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Černo More 16 5 3 8 14 : 19 18 15 6 4 5 19 : 15 22
2. Slavija Sofija 15 5 5 5 24 : 20 20 16 5 5 6 18 : 23 20
3. Pirin 15 4 2 9 16 : 23 14 15 3 6 6 10 : 15 15
4. Vitoša 15 0 6 9 11 : 26 6 15 0 3 12 3 : 32 3

Group B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Septemvri 30 11 5 14 30 : 46 (-16) 38
2 Lok. Plovdiv 30 9 9 12 25 : 40 (-15) 36
3 Etar V. Tarnovo 30 6 9 15 30 : 50 (-20) 27
4 Dunav Ruse 30 6 7 17 21 : 44 (-23) 25
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Septemvri 15 6 3 6 14 : 18 21 15 5 2 8 16 : 28 17
2. Lok. Plovdiv 15 6 4 5 14 : 16 22 15 3 5 7 11 : 24 14
3. Etar V. Tarnovo 15 5 4 6 21 : 26 19 15 1 5 9 9 : 24 8
4. Dunav Ruse 15 3 5 7 9 : 19 14 15 3 2 10 12 : 25 11
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope

U tabelu su uračunati i bodovi iz 1.dela.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno