Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Copa Aguila - Group Stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Junior 6 2 3 1 9 : 7 (+2) 9
2 Real Kartagena 6 2 3 1 8 : 6 (+2) 9
3 Barankilja 6 1 5 0 10 : 9 (+1) 8
4 Univ. Autonoma 6 0 3 3 4 : 9 (-5) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Junior 3 1 2 0 5 : 4 5 3 1 1 1 4 : 3 4
2. Real Kartagena 3 1 2 0 3 : 2 5 3 1 1 1 5 : 4 4
3. Barankilja 3 1 2 0 6 : 5 5 3 0 3 0 4 : 4 3
4. Univ. Autonoma 3 0 1 2 1 : 5 1 3 0 2 1 3 : 4 2

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Pasto 6 3 2 1 7 : 3 (+4) 11
2 Union Magdalena 6 2 3 1 3 : 3 (0) 9
3 Univerzitario Popajan 6 1 3 2 4 : 6 (-2) 6
4 Valedupar 6 0 4 2 4 : 6 (-2) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Pasto 3 3 0 0 5 : 0 9 3 0 2 1 2 : 3 2
2. Union Magdalena 3 2 1 0 3 : 1 7 3 0 2 1 0 : 2 2
3. Univerzitario Popajan 3 1 2 0 3 : 2 5 3 0 1 2 1 : 4 1
4. Valedupar 3 0 3 0 2 : 2 3 3 0 1 2 2 : 4 1

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Independiente Med. 6 2 3 1 6 : 4 (+2) 9
2 Envigado 6 2 3 1 6 : 5 (+1) 9
3 Jaguares Kordoba 6 2 1 3 4 : 6 (-2) 7
4 Itagui Leones 6 1 3 2 6 : 7 (-1) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Independiente Med. 3 1 1 1 4 : 3 4 3 1 2 0 2 : 1 5
2. Envigado 3 0 2 1 2 : 3 2 3 2 1 0 4 : 2 7
3. Jaguares Kordoba 3 0 1 2 0 : 2 1 3 2 0 1 4 : 4 6
4. Itagui Leones 3 0 1 2 3 : 5 1 3 1 2 0 3 : 2 5

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 At. Bukaramanga 6 4 2 0 14 : 5 (+9) 14
2 Real Santander 6 2 2 2 8 : 9 (-1) 8
3 Kukuta Deportivo 6 2 1 3 7 : 8 (-1) 7
4 Alijanca Petrolera 6 1 1 4 4 : 11 (-7) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. At. Bukaramanga 3 2 1 0 6 : 3 7 3 2 1 0 8 : 2 7
2. Real Santander 3 1 1 1 4 : 7 4 3 1 1 1 4 : 2 4
3. Kukuta Deportivo 3 0 1 2 1 : 5 1 3 2 0 1 6 : 3 6
4. Alijanca Petrolera 3 1 0 2 1 : 6 3 3 0 1 2 3 : 5 1

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kortulua 6 4 0 2 12 : 12 (0) 12
2 Deportivo Kali 6 3 1 2 15 : 11 (+4) 10
3 Amerika Kali 6 3 1 2 11 : 10 (+1) 10
4 Depor Aguablanka 6 1 0 5 11 : 16 (-5) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kortulua 3 3 0 0 9 : 6 9 3 1 0 2 3 : 6 3
2. Deportivo Kali 3 3 0 0 7 : 1 9 3 0 1 2 8 : 10 1
3. Amerika Kali 3 2 1 0 8 : 5 7 3 1 0 2 3 : 5 3
4. Depor Aguablanka 3 1 0 2 6 : 7 3 3 0 0 3 5 : 9 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bojaka Čiko 6 4 1 1 7 : 4 (+3) 13
2 Bojaka Patriotas 6 3 1 2 6 : 4 (+2) 10
3 Ljaneros 6 1 3 2 3 : 4 (-1) 6
4 Fortaleza Zipakira 6 1 1 4 4 : 8 (-4) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bojaka Čiko 3 3 0 0 3 : 0 9 3 1 1 1 4 : 4 4
2. Bojaka Patriotas 3 2 0 1 4 : 3 6 3 1 1 1 2 : 1 4
3. Ljaneros 3 1 2 0 3 : 2 5 3 0 1 2 0 : 2 1
4. Fortaleza Zipakira 3 0 1 2 1 : 4 1 3 1 0 2 3 : 4 3

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 La Ekidad 6 2 3 1 7 : 5 (+2) 9
2 Miljonarios 6 2 2 2 7 : 7 (0) 8
3 Ekspreso Roho 6 2 2 2 7 : 8 (-1) 8
4 Bogota 6 1 3 2 7 : 8 (-1) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. La Ekidad 3 0 2 1 2 : 3 2 3 2 1 0 5 : 2 7
2. Miljonarios 3 1 1 1 4 : 5 4 3 1 1 1 3 : 2 4
3. Ekspreso Roho 3 1 1 1 4 : 4 4 3 1 1 1 3 : 4 4
4. Bogota 3 1 1 1 3 : 3 4 3 0 2 1 4 : 5 2

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportes Tolima 6 2 3 1 10 : 7 (+3) 9
2 Deportes Kindio 6 2 3 1 7 : 8 (-1) 9
3 Atletiko Uila 6 2 2 2 13 : 11 (+2) 8
4 Deportivo Pereira 6 1 2 3 4 : 8 (-4) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportes Tolima 3 1 2 0 6 : 4 5 3 1 1 1 4 : 3 4
2. Deportes Kindio 3 2 0 1 3 : 4 6 3 0 3 0 4 : 4 3
3. Atletiko Uila 3 1 1 1 6 : 6 4 3 1 1 1 7 : 5 4
4. Deportivo Pereira 3 1 2 0 3 : 2 5 3 0 0 3 1 : 6 0
4 najbolje drugoplasirane ekipe će se takođe plasirati u 1/8 finala.

U 1/8 finala direktno su se plasirali Atletiko Nasional, Santa Fe, Onse Kaldas i Agilad Doradas.

Pobednik Kupa - Kopa Sudamerikana
18+ igrajte odgovorno