Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Copa Aguila - Group Stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Real Kartagena 6 5 1 0 8 : 3 (+5) 16
2 Itagui Leones 6 2 3 1 8 : 5 (+3) 9
3 Jaguares Kordoba 6 2 1 3 7 : 8 (-1) 7
4 Barankilja 6 0 1 5 4 : 11 (-7) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Real Kartagena 3 2 1 0 4 : 2 7 3 3 0 0 4 : 1 9
2. Itagui Leones 3 0 2 1 3 : 4 2 3 2 1 0 5 : 1 7
3. Jaguares Kordoba 3 1 0 2 3 : 4 3 3 1 1 1 4 : 4 4
4. Barankilja 3 0 0 3 1 : 6 0 3 0 1 2 3 : 5 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Independiente Med. 6 4 2 0 12 : 2 (+10) 14
2 Envigado 6 3 2 1 6 : 7 (-1) 11
3 Onse Kaldas 6 2 1 3 6 : 7 (-1) 7
4 Rionegro FK 6 0 1 5 4 : 12 (-8) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Independiente Med. 3 2 1 0 5 : 1 7 3 2 1 0 7 : 1 7
2. Envigado 3 1 1 1 2 : 5 4 3 2 1 0 4 : 2 7
3. Onse Kaldas 3 1 1 1 3 : 3 4 3 1 0 2 3 : 4 3
4. Rionegro FK 3 0 0 3 2 : 7 0 3 0 1 2 2 : 5 1

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kukuta Deportivo 6 3 2 1 9 : 7 (+2) 11
2 Alijanca Petrolera 6 2 3 1 7 : 6 (+1) 9
3 Real Santander 6 1 4 1 7 : 7 (0) 7
4 At. Bukaramanga 6 0 3 3 3 : 6 (-3) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kukuta Deportivo 3 2 1 0 5 : 2 7 3 1 1 1 4 : 5 4
2. Alijanca Petrolera 3 2 1 0 5 : 2 7 3 0 2 1 2 : 4 2
3. Real Santander 3 1 2 0 4 : 3 5 3 0 2 1 3 : 4 2
4. At. Bukaramanga 3 0 2 1 2 : 3 2 3 0 1 2 1 : 3 1

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Pasto 6 3 2 1 12 : 4 (+8) 11
2 Valedupar 6 3 1 2 8 : 10 (-2) 10
3 Univerzitario Popajan 6 2 1 3 8 : 11 (-3) 7
4 Union Magdalena 6 2 0 4 10 : 13 (-3) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Pasto 3 3 0 0 11 : 2 9 3 0 2 1 1 : 2 2
2. Valedupar 3 2 1 0 5 : 3 7 3 1 0 2 3 : 7 3
3. Univerzitario Popajan 3 2 1 0 5 : 2 7 3 0 0 3 3 : 9 0
4. Union Magdalena 3 2 0 1 6 : 4 6 3 0 0 3 4 : 9 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Amerika Kali 6 5 1 0 11 : 4 (+7) 16
2 Atletiko Kali 6 2 2 2 6 : 5 (+1) 8
3 Orsomarso 6 1 2 3 5 : 9 (-4) 5
4 Kortulua 6 0 3 3 5 : 9 (-4) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Amerika Kali 3 3 0 0 8 : 3 9 3 2 1 0 3 : 1 7
2. Atletiko Kali 3 1 1 1 2 : 2 4 3 1 1 1 4 : 3 4
3. Orsomarso 3 1 1 1 3 : 4 4 3 0 1 2 2 : 5 1
4. Kortulua 3 0 2 1 2 : 3 2 3 0 1 2 3 : 6 1

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bojaka Patriotas 6 3 3 0 9 : 6 (+3) 12
2 Ljaneros 6 2 3 1 8 : 3 (+5) 9
3 Bojaka Čiko 6 1 3 2 5 : 9 (-4) 6
4 Fortaleza Zipakira 6 1 1 4 6 : 10 (-4) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bojaka Patriotas 3 1 2 0 6 : 5 5 3 2 1 0 3 : 1 7
2. Ljaneros 3 2 0 1 6 : 1 6 3 0 3 0 2 : 2 3
3. Bojaka Čiko 3 1 2 0 2 : 1 5 3 0 1 2 3 : 8 1
4. Fortaleza Zipakira 3 1 1 1 4 : 3 4 3 0 0 3 2 : 7 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Miljonarios 6 4 2 0 9 : 4 (+5) 14
2 La Ekidad 6 2 4 0 9 : 4 (+5) 10
3 Tigres Bogota 6 1 3 2 7 : 8 (-1) 6
4 Bogota 6 0 1 5 4 : 13 (-9) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Miljonarios 3 2 1 0 5 : 2 7 3 2 1 0 4 : 2 7
2. La Ekidad 3 1 2 0 4 : 2 5 3 1 2 0 5 : 2 5
3. Tigres Bogota 3 0 2 1 2 : 3 2 3 1 1 1 5 : 5 4
4. Bogota 3 0 0 3 3 : 8 0 3 0 1 2 1 : 5 1

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportes Kindio 6 4 1 1 9 : 7 (+2) 13
2 Deportes Tolima 6 3 2 1 12 : 7 (+5) 11
3 Atletiko Uila 6 1 2 3 5 : 7 (-2) 5
4 Deportivo Pereira 6 1 1 4 1 : 6 (-5) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportes Kindio 3 3 0 0 6 : 2 9 3 1 1 1 3 : 5 4
2. Deportes Tolima 3 2 1 0 6 : 2 7 3 1 1 1 6 : 5 4
3. Atletiko Uila 3 0 2 1 3 : 4 2 3 1 0 2 2 : 3 3
4. Deportivo Pereira 3 0 0 3 0 : 4 0 3 1 1 1 1 : 2 4
4 najbolje drugoplasirane ekipe će se takođe plasirati u 1/8 finala.

U 1/8 finala direktno su se plasirali Deportivo Kali, Atletiko Nasional, Santa Fe i Junior.

Pobednik Kupa - Kopa Sudamerikana
18+ igrajte odgovorno