Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Copa Aguila - Group Stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Junior 6 4 1 1 10 : 5 (+5) 13
2 Jaguares Kordoba 6 2 1 3 5 : 5 (0) 7
3 Barankilja 6 1 3 2 5 : 6 (-1) 6
4 Real Kartagena 6 1 3 2 4 : 8 (-4) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Junior 3 2 0 1 5 : 3 6 3 2 1 0 5 : 2 7
2. Jaguares Kordoba 3 1 1 1 2 : 2 4 3 1 0 2 3 : 3 3
3. Barankilja 3 1 2 0 4 : 3 5 3 0 1 2 1 : 3 1
4. Real Kartagena 3 0 1 2 0 : 5 1 3 1 2 0 4 : 3 5

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rionegro FK 6 3 3 0 6 : 1 (+5) 12
2 Onse Kaldas 6 3 2 1 8 : 5 (+3) 11
3 Envigado 6 1 2 3 5 : 8 (-3) 5
4 Itagui Leones 6 0 3 3 3 : 8 (-5) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rionegro FK 3 1 2 0 1 : 0 5 3 2 1 0 5 : 1 7
2. Onse Kaldas 3 1 1 1 6 : 5 4 3 2 1 0 2 : 0 7
3. Envigado 3 1 1 1 2 : 2 4 3 0 1 2 3 : 6 1
4. Itagui Leones 3 0 1 2 1 : 5 1 3 0 2 1 2 : 3 2

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alijanca Petrolera 6 5 0 1 11 : 4 (+7) 15
2 Union Magdalena 6 4 0 2 8 : 4 (+4) 12
3 At. Bukaramanga 6 3 0 3 9 : 6 (+3) 9
4 Real Santander 6 0 0 6 3 : 17 (-14) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alijanca Petrolera 3 3 0 0 6 : 0 9 3 2 0 1 5 : 4 6
2. Union Magdalena 3 3 0 0 7 : 2 9 3 1 0 2 1 : 2 3
3. At. Bukaramanga 3 2 0 1 5 : 3 6 3 1 0 2 4 : 3 3
4. Real Santander 3 0 0 3 1 : 7 0 3 0 0 3 2 : 10 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Pasto 6 3 1 2 10 : 8 (+2) 10
2 Univerzitario Popajan 6 3 0 3 7 : 9 (-2) 9
3 Kortulua 6 2 2 2 6 : 5 (+1) 8
4 Valedupar 6 1 3 2 6 : 7 (-1) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Pasto 3 3 0 0 7 : 2 9 3 0 1 2 3 : 6 1
2. Univerzitario Popajan 3 2 0 1 4 : 4 6 3 1 0 2 3 : 5 3
3. Kortulua 3 1 1 1 1 : 2 4 3 1 1 1 5 : 3 4
4. Valedupar 3 1 2 0 5 : 4 5 3 0 1 2 1 : 3 1

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Kali 6 4 1 1 13 : 7 (+6) 13
2 Amerika Kali 6 3 2 1 13 : 8 (+5) 11
3 Orsomarso 6 3 1 2 10 : 10 (0) 10
4 Atletiko Kali 6 0 0 6 5 : 16 (-11) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Kali 3 3 0 0 6 : 1 9 3 1 1 1 7 : 6 4
2. Amerika Kali 3 1 2 0 7 : 5 5 3 2 0 1 6 : 3 6
3. Orsomarso 3 2 0 1 4 : 5 6 3 1 1 1 6 : 5 4
4. Atletiko Kali 3 0 0 3 4 : 9 0 3 0 0 3 1 : 7 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bojaka Patriotas 6 4 1 1 12 : 6 (+6) 13
2 Ljaneros 6 3 1 2 11 : 9 (+2) 10
3 Fortaleza Zipakira 6 2 1 3 6 : 8 (-2) 7
4 Bojaka Čiko 6 0 3 3 7 : 13 (-6) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bojaka Patriotas 3 2 1 0 6 : 2 7 3 2 0 1 6 : 4 6
2. Ljaneros 3 2 1 0 8 : 3 7 3 1 0 2 3 : 6 3
3. Fortaleza Zipakira 3 2 0 1 4 : 2 6 3 0 1 2 2 : 6 1
4. Bojaka Čiko 3 0 1 2 3 : 8 1 3 0 2 1 4 : 5 2

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 La Ekidad 6 5 0 1 13 : 7 (+6) 15
2 Kukuta Deportivo 6 3 2 1 8 : 7 (+1) 11
3 Tigres Bogota 6 2 2 2 9 : 8 (+1) 8
4 Bogota 6 0 0 6 5 : 13 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. La Ekidad 3 3 0 0 9 : 4 9 3 2 0 1 4 : 3 6
2. Kukuta Deportivo 3 2 1 0 3 : 1 7 3 1 1 1 5 : 6 4
3. Tigres Bogota 3 1 1 1 4 : 3 4 3 1 1 1 5 : 5 4
4. Bogota 3 0 0 3 4 : 7 0 3 0 0 3 1 : 6 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Uila 6 4 0 2 7 : 5 (+2) 12
2 Deportes Tolima 6 3 1 2 9 : 7 (+2) 10
3 Deportes Kindio 6 2 2 2 8 : 9 (-1) 8
4 Deportivo Pereira 6 1 1 4 5 : 8 (-3) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Uila 3 3 0 0 4 : 1 9 3 1 0 2 3 : 4 3
2. Deportes Tolima 3 2 1 0 6 : 4 7 3 1 0 2 3 : 3 3
3. Deportes Kindio 3 2 0 1 5 : 5 6 3 0 2 1 3 : 4 2
4. Deportivo Pereira 3 1 1 1 2 : 2 4 3 0 0 3 3 : 6 0
4 najbolje drugoplasirane ekipe će se takođe plasirati u 1/8 finala.

U 1/8 finala direktno su se plasirali Independiente Medeljin, Atletiko Nasional, Santa Fe i Miljonarios.

Pobednik Kupa - Kopa Sudamerikana
18+ igrajte odgovorno