Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Copa Aguila - Group Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.04. (Sre) 19:30 Fortaleza Zipakira-Ljaneros 2.00 3.23 3.31 1.77 1.96 (4)
24.04. (Sre) 20:30 Deportivo Pereira-Jaguares Kordoba 2.73 3.28 2.32 1.72 2.01 (5)
24.04. (Sre) 20:30 Real Kartagena-Union Magdalena 2.22 3.29 2.82 1.72 2.00 (5)
24.04. (Sre) 21:00 Envigado-Itagui Leones 1.50 3.61 6.01 2.00 1.72 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Pereira 4 2 2 0 7 : 4 (+3) 8
2 Itagui Leones 4 2 1 1 5 : 3 (+2) 7
3 Envigado 4 0 3 1 2 : 4 (-2) 3
4 Jaguares Kordoba 4 0 2 2 4 : 7 (-3) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Pereira 2 2 0 0 5 : 2 6 2 0 2 0 2 : 2 2
2. Itagui Leones 2 1 1 0 1 : 0 4 2 1 0 1 4 : 3 3
3. Envigado 2 0 2 0 1 : 1 2 2 0 1 1 1 : 3 1
4. Jaguares Kordoba 2 0 1 1 3 : 5 1 2 0 1 1 1 : 2 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bojaka Patriotas 4 2 2 0 5 : 1 (+4) 8
2 Santa Fe 4 1 3 0 6 : 5 (+1) 6
3 Bojaka Čiko 4 0 4 0 4 : 4 (0) 4
4 Bogota 4 0 1 3 2 : 7 (-5) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bojaka Patriotas 2 1 1 0 1 : 0 4 2 1 1 0 4 : 1 4
2. Santa Fe 2 1 1 0 2 : 1 4 2 0 2 0 4 : 4 2
3. Bojaka Čiko 2 0 2 0 3 : 3 2 2 0 2 0 1 : 1 2
4. Bogota 2 0 1 1 2 : 5 1 2 0 0 2 0 : 2 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Miljonarios 4 3 1 0 5 : 2 (+3) 10
2 Tigres Bogota 4 2 2 0 4 : 2 (+2) 8
3 Ljaneros 4 0 2 2 2 : 4 (-2) 2
4 Fortaleza Zipakira 4 0 1 3 2 : 5 (-3) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Miljonarios 2 1 1 0 2 : 1 4 2 2 0 0 3 : 1 6
2. Tigres Bogota 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 1 0 2 : 1 4
3. Ljaneros 2 0 0 2 1 : 3 0 2 0 2 0 1 : 1 2
4. Fortaleza Zipakira 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 0 2 1 : 3 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alijanca Petrolera 4 2 1 1 6 : 4 (+2) 7
2 Kukuta Deportivo 4 1 3 0 6 : 5 (+1) 6
3 At. Bukaramanga 4 1 2 1 6 : 3 (+3) 5
4 Valedupar 4 0 2 2 4 : 10 (-6) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alijanca Petrolera 2 1 1 0 3 : 1 4 2 1 0 1 3 : 3 3
2. Kukuta Deportivo 2 1 1 0 2 : 1 4 2 0 2 0 4 : 4 2
3. At. Bukaramanga 2 1 0 1 6 : 3 3 2 0 2 0 0 : 0 2
4. Valedupar 2 0 2 0 3 : 3 2 2 0 0 2 1 : 7 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Union Magdalena 4 2 2 0 6 : 4 (+2) 8
2 Real Kartagena 4 2 1 1 6 : 2 (+4) 7
3 Real San Andres 4 1 1 2 4 : 5 (-1) 4
4 Barankilja 4 1 0 3 1 : 6 (-5) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Union Magdalena 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 1 0 4 : 3 4
2. Real Kartagena 2 2 0 0 5 : 0 6 2 0 1 1 1 : 2 1
3. Real San Andres 2 1 1 0 4 : 3 4 2 0 0 2 0 : 2 0
4. Barankilja 2 1 0 1 1 : 1 3 2 0 0 2 0 : 5 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Amerika Kali 4 4 0 0 5 : 0 (+5) 12
2 Deportivo Pasto 4 3 0 1 6 : 5 (+1) 9
3 Univerzitario Popajan 4 0 1 3 4 : 7 (-3) 1
4 Atletiko Kali 4 0 1 3 3 : 6 (-3) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Amerika Kali 2 2 0 0 2 : 0 6 2 2 0 0 3 : 0 6
2. Deportivo Pasto 2 1 0 1 1 : 2 3 2 2 0 0 5 : 3 6
3. Univerzitario Popajan 2 0 1 1 4 : 5 1 2 0 0 2 0 : 2 0
4. Atletiko Kali 2 0 0 2 1 : 3 0 2 0 1 1 2 : 3 1

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Orsomarso 4 3 0 1 7 : 3 (+4) 9
2 Atletiko Uila 4 3 0 1 5 : 4 (+1) 9
3 Kortulua 4 1 0 3 3 : 5 (-2) 3
4 Deportes Kindio 4 1 0 3 2 : 5 (-3) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Orsomarso 2 2 0 0 6 : 1 6 2 1 0 1 1 : 2 3
2. Atletiko Uila 2 2 0 0 2 : 0 6 2 1 0 1 3 : 4 3
3. Kortulua 2 1 0 1 2 : 1 3 2 0 0 2 1 : 4 0
4. Deportes Kindio 2 0 0 2 1 : 4 0 2 1 0 1 1 : 1 3
Najbolja drugoplasirane ekipe će se takođe plasirati u 1/8 finala.

U 1/8 finala direktno su se plasirali: Deportes Tolima, Junior, Independiente Medeljin, Atletiko Nasional, Onse Kaldas, La Ekidad, Rionegro FK and Deportivo Kali.

Pobednik Kupa - Kopa Sudamerikana
18+ igrajte odgovorno