Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Copa Aguila - Group Stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Pereira 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
2 Envigado 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
3 Jaguares Kordoba 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
4 Itagui Leones 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Pereira 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Envigado 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Jaguares Kordoba 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Itagui Leones 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Santa Fe 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Bojaka Čiko 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
3 Bojaka Patriotas 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
4 Bogota 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Santa Fe 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Bojaka Čiko 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Bojaka Patriotas 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Bogota 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Miljonarios 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Tigres Bogota 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Fortaleza Zipakira 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Ljaneros 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Miljonarios 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Tigres Bogota 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Fortaleza Zipakira 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Ljaneros 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alijanca Petrolera 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
2 Kukuta Deportivo 1 0 1 0 3 : 3 (0) 1
3 Valedupar 1 0 1 0 3 : 3 (0) 1
4 At. Bukaramanga 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alijanca Petrolera 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Kukuta Deportivo 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 3 : 3 1
3. Valedupar 1 0 1 0 3 : 3 1 0 0 0 0 0 : 0 0
4. At. Bukaramanga 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Real Kartagena 1 1 0 0 4 : 0 (+4) 3
2 Real San Andres 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Union Magdalena 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Barankilja 1 0 0 1 0 : 4 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Real Kartagena 1 1 0 0 4 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Real San Andres 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Union Magdalena 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Barankilja 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Pasto 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
2 Amerika Kali 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Atletiko Kali 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
4 Univerzitario Popajan 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Pasto 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Amerika Kali 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Atletiko Kali 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Univerzitario Popajan 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Uila 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Orsomarso 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Kortulua 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Deportes Kindio 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Uila 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Orsomarso 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Kortulua 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Deportes Kindio 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Najbolja drugoplasirane ekipe će se takođe plasirati u 1/8 finala.

U 1/8 finala direktno su se plasirali: Deportes Tolima, Junior, Independiente Medeljin, Atletiko Nasional, Onse Kaldas, La Ekidad, Rionegro FK and Deportivo Kali.

Pobednik Kupa - Kopa Sudamerikana
18+ igrajte odgovorno