Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Copa Postobon - Group Stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Junior 10 6 3 1 17 : 10 (+7) 21
2 Valedupar 10 6 2 2 14 : 6 (+8) 20
3 Univ. Autonoma 10 5 2 3 20 : 17 (+3) 17
4 Real Kartagena 10 3 2 5 13 : 14 (-1) 11
5 Union Magdalena 10 2 2 6 10 : 20 (-10) 8
6 Barankilja 10 2 1 7 10 : 17 (-7) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Junior 5 3 2 0 12 : 6 11 5 3 1 1 5 : 4 10
2. Valedupar 5 4 0 1 9 : 3 12 5 2 2 1 5 : 3 8
3. Univ. Autonoma 5 3 1 1 11 : 7 10 5 2 1 2 9 : 10 7
4. Real Kartagena 6 3 0 3 10 : 9 9 4 0 2 2 3 : 5 2
5. Union Magdalena 4 1 2 1 4 : 5 5 6 1 0 5 6 : 15 3
6. Barankilja 5 1 1 3 3 : 5 4 5 1 0 4 7 : 12 3

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Itagui Ditaires 10 5 2 3 18 : 13 (+5) 17
2 Atletiko Nasional 10 5 2 3 15 : 15 (0) 17
3 Onse Kaldas 10 5 1 4 15 : 16 (-1) 16
4 Independiente Med. 10 4 3 3 19 : 15 (+4) 15
5 Deportivo Rionegro 10 4 1 5 20 : 20 (0) 13
6 Envigado 10 1 3 6 10 : 18 (-8) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Itagui Ditaires 5 2 2 1 10 : 7 8 5 3 0 2 8 : 6 9
2. Atletiko Nasional 5 3 1 1 9 : 5 10 5 2 1 2 6 : 10 7
3. Onse Kaldas 5 4 0 1 10 : 5 12 5 1 1 3 5 : 11 4
4. Independiente Med. 5 3 1 1 14 : 9 10 5 1 2 2 5 : 6 5
5. Deportivo Rionegro 5 4 0 1 11 : 5 12 5 0 1 4 9 : 15 1
6. Envigado 5 0 2 3 4 : 8 2 5 1 1 3 6 : 10 4

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bojaka Patriotas 10 5 5 0 13 : 5 (+8) 20
2 Bojaka Čiko 10 5 3 2 20 : 14 (+6) 18
3 Real Santander 10 5 2 3 19 : 19 (0) 17
4 Kukuta Deportivo 10 2 3 5 11 : 13 (-2) 9
5 Alijanca Petrolera 10 2 3 5 10 : 17 (-7) 9
6 At. Bukaramanga 10 1 4 5 12 : 17 (-5) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bojaka Patriotas 5 4 1 0 10 : 3 13 5 1 4 0 3 : 2 7
2. Bojaka Čiko 5 4 1 0 13 : 3 13 5 1 2 2 7 : 11 5
3. Real Santander 5 3 2 0 13 : 7 11 5 2 0 3 6 : 12 6
4. Kukuta Deportivo 5 2 2 1 9 : 4 8 5 0 1 4 2 : 9 1
5. Alijanca Petrolera 5 2 2 1 6 : 4 8 5 0 1 4 4 : 13 1
6. At. Bukaramanga 5 1 2 2 6 : 7 5 5 0 2 3 6 : 10 2

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Miljonarios 10 5 3 2 19 : 16 (+3) 18
2 Santa Fe 10 4 3 3 17 : 12 (+5) 15
3 Kentauros 10 4 3 3 17 : 16 (+1) 15
4 La Ekidad 10 3 5 2 14 : 11 (+3) 14
5 Akademija 10 3 3 4 11 : 16 (-5) 12
6 Bogota 10 1 3 6 9 : 16 (-7) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Miljonarios 5 4 1 0 13 : 7 13 5 1 2 2 6 : 9 5
2. Santa Fe 5 4 0 1 13 : 4 12 5 0 3 2 4 : 8 3
3. Kentauros 5 4 1 0 11 : 5 13 5 0 2 3 6 : 11 2
4. La Ekidad 5 2 3 0 9 : 5 9 5 1 2 2 5 : 6 5
5. Akademija 5 2 2 1 5 : 5 8 5 1 1 3 6 : 11 4
6. Bogota 5 1 3 1 5 : 5 6 5 0 0 5 4 : 11 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Pasto 10 6 2 2 17 : 8 (+9) 20
2 Deportivo Kali 10 6 2 2 18 : 10 (+8) 20
3 Amerika Kali 10 4 2 4 11 : 13 (-2) 14
4 Kortulua 10 3 3 4 16 : 15 (+1) 12
5 Pacifiko 10 3 3 4 9 : 11 (-2) 12
6 Depor Aguablanka 10 1 2 7 4 : 18 (-14) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Pasto 5 3 1 1 9 : 6 10 5 3 1 1 8 : 2 10
2. Deportivo Kali 5 5 0 0 12 : 3 15 5 1 2 2 6 : 7 5
3. Amerika Kali 5 2 1 2 7 : 6 7 5 2 1 2 4 : 7 7
4. Kortulua 5 2 1 2 10 : 7 7 5 1 2 2 6 : 8 5
5. Pacifiko 5 1 2 2 3 : 4 5 5 2 1 2 6 : 7 7
6. Depor Aguablanka 5 0 2 3 1 : 7 2 5 1 0 4 3 : 11 3

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Uila 10 6 1 3 10 : 9 (+1) 19
2 Deportes Tolima 10 6 0 4 9 : 6 (+3) 18
3 Ekspreso Roho 10 4 4 2 11 : 9 (+2) 16
4 Fortaleza Zipakira 10 4 2 4 11 : 7 (+4) 14
5 Deportes Kindio 10 3 3 4 13 : 11 (+2) 12
6 Deportivo Pereira 10 1 2 7 4 : 16 (-12) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Uila 5 4 1 0 6 : 1 13 5 2 0 3 4 : 8 6
2. Deportes Tolima 5 3 0 2 6 : 2 9 5 3 0 2 3 : 4 9
3. Ekspreso Roho 5 2 2 1 7 : 4 8 5 2 2 1 4 : 5 8
4. Fortaleza Zipakira 5 3 0 2 8 : 3 9 5 1 2 2 3 : 4 5
5. Deportes Kindio 5 3 1 1 9 : 3 10 5 0 2 3 4 : 8 2
6. Deportivo Pereira 5 0 2 3 3 : 6 2 5 1 0 4 1 : 10 3
Osim 2 prvoplasirane ekipe iz svake grupe u 1/8 finala plasiraće se i 4 najbolje trećeplasirane ekipe.
18+ igrajte odgovorno