Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Copa Postobon - Group Stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Univ. Autonoma 10 5 4 1 18 : 12 (+6) 19
2 Valedupar 10 5 3 2 16 : 8 (+8) 18
3 Junior 10 5 2 3 20 : 11 (+9) 17
4 Real Kartagena 10 3 4 3 12 : 16 (-4) 13
5 Barankilja 10 3 3 4 14 : 17 (-3) 12
6 Union Magdalena 10 0 2 8 7 : 23 (-16) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Univ. Autonoma 5 1 4 0 7 : 5 7 5 4 0 1 11 : 7 12
2. Valedupar 5 3 0 2 7 : 5 9 5 2 3 0 9 : 3 9
3. Junior 5 3 0 2 12 : 8 9 5 2 2 1 8 : 3 8
4. Real Kartagena 5 1 1 3 3 : 9 4 5 2 3 0 9 : 7 9
5. Barankilja 5 1 2 2 8 : 9 5 5 2 1 2 6 : 8 7
6. Union Magdalena 5 0 2 3 4 : 10 2 5 0 0 5 3 : 13 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Nasional 10 5 4 1 17 : 11 (+6) 19
2 Itagui Ditaires 10 4 4 2 15 : 13 (+2) 16
3 Independiente Med. 10 4 2 4 18 : 14 (+4) 14
4 Sukre 10 3 4 3 8 : 10 (-2) 13
5 Deportivo Rionegro 10 2 3 5 7 : 10 (-3) 9
6 Envigado 10 1 5 4 11 : 18 (-7) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Nasional 5 4 1 0 11 : 4 13 5 1 3 1 6 : 7 6
2. Itagui Ditaires 5 3 2 0 10 : 5 11 5 1 2 2 5 : 8 5
3. Independiente Med. 5 2 2 1 8 : 5 8 5 2 0 3 10 : 9 6
4. Sukre 5 3 1 1 6 : 4 10 5 0 3 2 2 : 6 3
5. Deportivo Rionegro 5 2 2 1 5 : 2 8 5 0 1 4 2 : 8 1
6. Envigado 5 1 3 1 7 : 9 6 5 0 2 3 4 : 9 2

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bojaka Čiko 10 6 1 3 19 : 14 (+5) 19
2 Kukuta Deportivo 10 4 4 2 14 : 11 (+3) 16
3 At. Bukaramanga 10 4 3 3 10 : 11 (-1) 15
4 Bojaka Patriotas 10 4 2 4 17 : 12 (+5) 14
5 Alijanca Petrolera 10 3 4 3 13 : 13 (0) 13
6 Real Santander 10 1 2 7 7 : 19 (-12) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bojaka Čiko 5 4 0 1 10 : 4 12 5 2 1 2 9 : 10 7
2. Kukuta Deportivo 5 4 1 0 9 : 3 13 5 0 3 2 5 : 8 3
3. At. Bukaramanga 5 3 1 1 6 : 4 10 5 1 2 2 4 : 7 5
4. Bojaka Patriotas 5 3 2 0 12 : 4 11 5 1 0 4 5 : 8 3
5. Alijanca Petrolera 5 3 2 0 10 : 6 11 5 0 2 3 3 : 7 2
6. Real Santander 5 1 2 2 6 : 6 5 5 0 0 5 1 : 13 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 La Ekidad 10 5 4 1 14 : 9 (+5) 19
2 Bogota 10 4 4 2 19 : 12 (+7) 16
3 Santa Fe 10 5 1 4 17 : 12 (+5) 16
4 Akademija 10 3 4 3 14 : 15 (-1) 13
5 Miljonarios 10 2 5 3 11 : 15 (-4) 11
6 Ekspreso Roho 10 1 2 7 6 : 18 (-12) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. La Ekidad 5 4 1 0 10 : 5 13 5 1 3 1 4 : 4 6
2. Bogota 5 2 2 1 10 : 6 8 5 2 2 1 9 : 6 8
3. Santa Fe 5 2 0 3 7 : 7 6 5 3 1 1 10 : 5 10
4. Akademija 5 2 2 1 10 : 8 8 5 1 2 2 4 : 7 5
5. Miljonarios 5 1 4 0 5 : 4 7 5 1 1 3 6 : 11 4
6. Ekspreso Roho 5 0 1 4 1 : 8 1 5 1 1 3 5 : 10 4

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Amerika Kali 10 6 4 0 16 : 7 (+9) 22
2 Deportivo Pasto 10 5 4 1 19 : 9 (+10) 19
3 Deportivo Kali 10 4 3 3 9 : 8 (+1) 15
4 Kortulua 10 2 4 4 11 : 16 (-5) 10
5 Depor Aguablanka 10 2 3 5 11 : 19 (-8) 9
6 Univerzitario Popajan 10 1 2 7 9 : 16 (-7) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Amerika Kali 5 4 1 0 10 : 3 13 5 2 3 0 6 : 4 9
2. Deportivo Pasto 5 3 2 0 11 : 3 11 5 2 2 1 8 : 6 8
3. Deportivo Kali 5 2 2 1 6 : 5 8 5 2 1 2 3 : 3 7
4. Kortulua 5 2 2 1 6 : 5 8 5 0 2 3 5 : 11 2
5. Depor Aguablanka 5 1 2 2 4 : 8 5 5 1 1 3 7 : 11 4
6. Univerzitario Popajan 5 1 1 3 6 : 8 4 5 0 1 4 3 : 8 1

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportes Tolima 10 5 3 2 19 : 9 (+10) 18
2 Onse Kaldas 10 4 2 4 14 : 14 (0) 14
3 Deportes Kindio 10 4 2 4 14 : 16 (-2) 14
4 Fortaleza Zipakira 10 4 1 5 19 : 19 (0) 13
5 Atletiko Uila 10 3 4 3 14 : 15 (-1) 13
6 Deportivo Pereira 10 3 2 5 11 : 18 (-7) 11
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportes Tolima 5 3 1 1 11 : 5 10 5 2 2 1 8 : 4 8
2. Onse Kaldas 5 4 1 0 12 : 5 13 5 0 1 4 2 : 9 1
3. Deportes Kindio 5 2 2 1 4 : 5 8 5 2 0 3 10 : 11 6
4. Fortaleza Zipakira 5 3 0 2 10 : 8 9 5 1 1 3 9 : 11 4
5. Atletiko Uila 5 3 2 0 10 : 4 11 5 0 2 3 4 : 11 2
6. Deportivo Pereira 5 3 1 1 9 : 8 10 5 0 1 4 2 : 10 1
Osim 2 prvoplasirane ekipe iz svake grupe u 1/8 finala plasiraće se i 4 najbolje trećeplasirane ekipe.
18+ igrajte odgovorno