Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, Fortuna Narodni Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.08. (Pet) 12:30 Visočina Jihlava-Vitkovice 1.29 5.00 8.50 2.12 1.62 (1)
25.08. (Sub) 04:15 Črudim-Banjik Sokolov 2.48 3.24 2.74 2.02 1.71 (1)
25.08. (Sub) 04:15 Prostejov-Zbrojovka Brno 3.78 3.34 1.95 1.87 1.84 (1)
25.08. (Sub) 04:15 Trinec-MAS Taborsko 1.87 3.36 4.10 1.80 1.91 (1)
26.08. (Ned) 04:15 Viktorija Žižkov-Znojmo 2.17 3.24 3.24 2.02 1.71 (1)
26.08. (Ned) 11:00 Din. Č. Buđejovice-Usti nad Labem 1.89 3.28 4.10 1.96 1.75 (1)
26.08. (Ned) 11:00 Grafin Vlašim-Pardubice 2.63 3.19 2.61 1.74 1.97 (1)
26.08. (Ned) 11:00 Varnsdorf-Hradec Kralove 3.06 3.22 2.27 1.67 2.03 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Usti nad Labem 5 5 0 0 12 : 5 (+7) 15
2 Visočina Jihlava 5 4 1 0 11 : 4 (+7) 13
3 Din. Č. Buđejovice 5 4 0 1 10 : 5 (+5) 12
4 Hradec Kralove 5 3 2 0 6 : 2 (+4) 11
5 Pardubice 5 3 1 1 9 : 3 (+6) 10
6 Zbrojovka Brno 5 2 1 2 10 : 9 (+1) 7
7 Vitkovice 5 2 1 2 7 : 7 (0) 7
8 Prostejov 5 1 3 1 5 : 5 (0) 6
9 Varnsdorf 5 1 3 1 2 : 3 (-1) 6
10 Viktorija Žižkov 5 1 2 2 6 : 9 (-3) 5
11 MAS Taborsko 5 1 1 3 7 : 8 (-1) 4
12 Črudim 5 1 1 3 7 : 12 (-5) 4
13 Znojmo 5 1 1 3 5 : 10 (-5) 4
14 Grafin Vlašim 5 0 3 2 7 : 9 (-2) 3
15 Banjik Sokolov 5 0 2 3 4 : 9 (-5) 2
16 Trinec 5 0 0 5 2 : 10 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Usti nad Labem 3 3 0 0 7 : 2 9 2 2 0 0 5 : 3 6
2. Visočina Jihlava 2 2 0 0 3 : 1 6 3 2 1 0 8 : 3 7
3. Din. Č. Buđejovice 3 3 0 0 7 : 2 9 2 1 0 1 3 : 3 3
4. Hradec Kralove 2 1 1 0 2 : 1 4 3 2 1 0 4 : 1 7
5. Pardubice 3 2 1 0 7 : 1 7 2 1 0 1 2 : 2 3
6. Zbrojovka Brno 3 2 0 1 6 : 4 6 2 0 1 1 4 : 5 1
7. Vitkovice 2 2 0 0 4 : 0 6 3 0 1 2 3 : 7 1
8. Prostejov 3 0 3 0 2 : 2 3 2 1 0 1 3 : 3 3
9. Varnsdorf 2 1 1 0 1 : 0 4 3 0 2 1 1 : 3 2
10. Viktorija Žižkov 3 1 1 1 5 : 5 4 2 0 1 1 1 : 4 1
11. MAS Taborsko 3 1 1 1 6 : 5 4 2 0 0 2 1 : 3 0
12. Črudim 2 1 0 1 6 : 4 3 3 0 1 2 1 : 8 1
13. Znojmo 3 1 1 1 3 : 4 4 2 0 0 2 2 : 6 0
14. Grafin Vlašim 2 0 1 1 3 : 4 1 3 0 2 1 4 : 5 2
15. Banjik Sokolov 2 0 1 1 3 : 5 1 3 0 1 2 1 : 4 1
16. Trinec 2 0 0 2 1 : 4 0 3 0 0 3 1 : 6 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno