Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, Fortuna Narodni Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.10. (Pet) 16:00 Din. Č. Buđejovice-Hradec Kralove 2.21 3.18 3.22 1.73 1.99 (1)
19.10. (Pet) 16:00 Usti nad Labem-MAS Taborsko 1.73 3.66 4.44 1.92 1.79 (1)
19.10. (Pet) 16:00 Znojmo-Pardubice 2.60 3.17 2.65 1.85 1.85 (1)
20.10. (Sub) 08:15 Trinec-Črudim 1.80 3.62 4.08 1.88 1.83 (1)
20.10. (Sub) 13:30 Prostejov-Vitkovice 2.30 3.16 3.06 1.79 1.92 (1)
21.10. (Ned) 08:15 Viktorija Žižkov-Visočina Jihlava 3.11 3.22 2.25 2.02 1.71 (1)
21.10. (Ned) 13:30 Selije i Belo Vlašim-Varnsdorf 2.34 3.10 3.06 1.74 1.98 (1)
21.10. (Ned) 16:00 Zbrojovka Brno-Banjik Sokolov 1.54 4.12 5.40 2.02 1.71 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hradec Kralove 11 7 2 2 15 : 5 (+10) 23
2 Visočina Jihlava 11 7 2 2 20 : 9 (+11) 23
3 Din. Č. Buđejovice 11 7 1 3 19 : 10 (+9) 22
4 Pardubice 11 5 4 2 20 : 12 (+8) 19
5 Varnsdorf 11 5 4 2 8 : 5 (+3) 19
6 Usti nad Labem 11 6 1 4 16 : 16 (0) 19
7 Vitkovice 11 5 2 4 16 : 16 (0) 17
8 Prostejov 11 4 5 2 12 : 12 (0) 17
9 Zbrojovka Brno 11 4 4 3 19 : 15 (+4) 16
10 Znojmo 11 3 3 5 13 : 16 (-3) 12
11 Banjik Sokolov 11 3 2 6 10 : 17 (-7) 11
12 Selije i Belo Vlašim 11 2 4 5 15 : 18 (-3) 10
13 Črudim 11 3 1 7 11 : 19 (-8) 10
14 Viktorija Žižkov 11 2 4 5 14 : 23 (-9) 10
15 MAS Taborsko 11 1 4 6 12 : 18 (-6) 7
16 Trinec 11 2 1 8 8 : 17 (-9) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hradec Kralove 5 4 1 0 10 : 2 13 6 3 1 2 5 : 3 10
2. Visočina Jihlava 6 4 1 1 10 : 4 13 5 3 1 1 10 : 5 10
3. Din. Č. Buđejovice 6 5 0 1 13 : 4 15 5 2 1 2 6 : 6 7
4. Pardubice 6 4 2 0 12 : 2 14 5 1 2 2 8 : 10 5
5. Varnsdorf 6 4 1 1 6 : 2 13 5 1 3 1 2 : 3 6
6. Usti nad Labem 5 4 1 0 11 : 5 13 6 2 0 4 5 : 11 6
7. Vitkovice 5 5 0 0 10 : 2 15 6 0 2 4 6 : 14 2
8. Prostejov 6 2 4 0 7 : 5 10 5 2 1 2 5 : 7 7
9. Zbrojovka Brno 5 3 1 1 10 : 5 10 6 1 3 2 9 : 10 6
10. Znojmo 6 2 1 3 6 : 6 7 5 1 2 2 7 : 10 5
11. Banjik Sokolov 5 2 1 2 7 : 7 7 6 1 1 4 3 : 10 4
12. Selije i Belo Vlašim 5 2 2 1 10 : 6 8 6 0 2 4 5 : 12 2
13. Črudim 5 2 0 3 8 : 7 6 6 1 1 4 3 : 12 4
14. Viktorija Žižkov 6 2 3 1 12 : 11 9 5 0 1 4 2 : 12 1
15. MAS Taborsko 6 1 3 2 8 : 8 6 5 0 1 4 4 : 10 1
16. Trinec 5 1 1 3 5 : 7 4 6 1 0 5 3 : 10 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno