Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, Fortuna liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.09. (Sub) 14:30 Opava-Slovan Liberec 3.34 3.26 2.15 1.67 2.16 (11)
21.09. (Sub) 14:30 Pribram-Karvina 1.88 3.56 3.85 1.91 1.87 (11)
21.09. (Sub) 14:30 Slovačko-Teplice 1.60 3.72 5.61 1.68 2.14 (11)
21.09. (Sub) 17:00 Din. Č. Buđejovice-Viktorija Plzenj 5.32 4.03 1.57 2.03 1.76 (11)
22.09. (Ned) 13:30 Mlada Boleslav-Banjik Ostrava 1.80 3.74 4.01 2.07 1.72 (11)
22.09. (Ned) 16:00 Sparta Prag-Slavija Prag 2.66 3.35 2.50 1.89 1.89 (11)
23.09. (Pon) 16:00 Jablonec-Sigma Olomouc 1.74 3.59 4.52 1.72 2.09 (11)
27.09. (Pet) 16:00 Teplice-Bohemijans 1905 2.02 3.20 3.38 (1)
28.09. (Sub) 14:00 Fastav Žlin-Jablonec 2.52 3.20 2.62 (1)
28.09. (Sub) 14:00 Slavija Prag-Mlada Boleslav 1.33 5.00 7.80 (1)
28.09. (Sub) 14:30 Sigma Olomouc-Slovačko 2.22 3.18 3.20 (1)
29.09. (Ned) 13:30 Karvina-Opava 2.01 3.24 3.68 (1)
29.09. (Ned) 16:00 Viktorija Plzenj-Sparta Prag 2.21 3.28 3.13 (1)
30.09. (Pon) 16:00 Banjik Ostrava-Pribram 1.46 4.22 6.45 (1)
30.09. (Pon) 16:00 Slovan Liberec-Din. Č. Buđejovice 1.62 3.68 5.40 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slavija Prag 9 7 2 0 19 : 2 (+17) 23
2 Viktorija Plzenj 9 6 2 1 18 : 10 (+8) 20
3 Jablonec 9 5 1 3 17 : 13 (+4) 16
4 Mlada Boleslav 9 5 1 3 21 : 14 (+7) 16
5 Banjik Ostrava 9 5 0 4 15 : 11 (+4) 15
6 Sigma Olomouc 9 4 2 3 13 : 11 (+2) 14
7 Sparta Prag 9 4 2 3 18 : 14 (+4) 14
8 Slovačko 9 4 1 4 8 : 15 (-7) 13
9 Bohemijans 1905 10 3 3 4 14 : 18 (-4) 12
10 Pribram 9 3 1 5 11 : 17 (-6) 10
11 Slovan Liberec 9 3 1 5 10 : 11 (-1) 10
12 Fastav Žlin 10 3 1 6 9 : 14 (-5) 10
13 Teplice 9 2 4 3 7 : 11 (-4) 10
14 Din. Č. Buđejovice 9 2 2 5 10 : 15 (-5) 8
15 Karvina 9 1 4 4 8 : 9 (-1) 7
16 Opava 9 2 1 6 5 : 18 (-13) 7
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slavija Prag 4 4 0 0 9 : 0 12 5 3 2 0 10 : 2 11
2. Viktorija Plzenj 5 4 0 1 13 : 7 12 4 2 2 0 5 : 3 8
3. Jablonec 5 5 0 0 14 : 3 15 4 0 1 3 3 : 10 1
4. Mlada Boleslav 5 5 0 0 19 : 6 15 4 0 1 3 2 : 8 1
5. Banjik Ostrava 5 3 0 2 10 : 6 9 4 2 0 2 5 : 5 6
6. Sigma Olomouc 4 3 1 0 6 : 1 10 5 1 1 3 7 : 10 4
7. Sparta Prag 5 3 1 1 10 : 5 10 4 1 1 2 8 : 9 4
8. Slovačko 4 2 1 1 4 : 3 7 5 2 0 3 4 : 12 6
9. Bohemijans 1905 5 3 2 0 10 : 5 11 5 0 1 4 4 : 13 1
10. Pribram 5 3 1 1 11 : 5 10 4 0 0 4 0 : 12 0
11. Slovan Liberec 4 1 1 2 5 : 5 4 5 2 0 3 5 : 6 6
12. Fastav Žlin 5 2 0 3 4 : 8 6 5 1 1 3 5 : 6 4
13. Teplice 4 1 2 1 4 : 6 5 5 1 2 2 3 : 5 5
14. Din. Č. Buđejovice 5 1 2 2 5 : 7 5 4 1 0 3 5 : 8 3
15. Karvina 4 0 2 2 1 : 3 2 5 1 2 2 7 : 6 5
16. Opava 4 1 1 2 2 : 6 4 5 1 0 4 3 : 12 3
18+ igrajte odgovorno