Češka, Fortuna liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.07. (Pon) 16:00 Karvina-Banjik Ostrava 2.85 3.18 2.46 1.68 2.16 (10)
26.07. (Pet) 16:30 Banjik Ostrava-Teplice 1.68 3.60 4.40 1.65 2.10 (1)
27.07. (Sub) 15:00 Fastav Žlin-Slovan Liberec 2.38 3.04 2.78 1.73 1.97 (1)
27.07. (Sub) 15:00 Pribram-Bohemijans 1905 2.41 2.99 2.78 1.62 2.12 (1)
27.07. (Sub) 17:30 Viktorija Plzenj-Karvina 1.21 6.50 10.50 2.20 1.60 (1)
28.07. (Ned) 14:30 Jablonec-Slovačko 1.69 3.60 4.40 1.80 1.91 (1)
28.07. (Ned) 14:30 Mlada Boleslav-Opava 1.51 3.74 6.45 1.85 1.85 (1)
28.07. (Ned) 17:00 Slavija Prag-Sigma Olomouc 1.18 7.00 10.50 2.55 1.45 (1)
29.07. (Pon) 16:00 Din. Č. Buđejovice-Sparta Prag 5.35 3.74 1.55 1.85 1.85 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slavija Prag 2 2 0 0 6 : 1 (+5) 6
2 Viktorija Plzenj 2 2 0 0 5 : 2 (+3) 6
3 Opava 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
4 Bohemijans 1905 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
5 Din. Č. Buđejovice 2 1 0 1 2 : 1 (+1) 3
6 Slovan Liberec 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
7 Jablonec 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
8 Slovačko 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
9 Sparta Prag 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
10 Sigma Olomouc 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
11 Mlada Boleslav 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
12 Teplice 2 0 1 1 2 : 6 (-4) 1
13 Pribram 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
14 Banjik Ostrava 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
15 Karvina 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
16 Fastav Žlin 2 0 0 2 0 : 2 (-2) 0
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slavija Prag 0 0 0 0 0 : 0 0 2 2 0 0 6 : 1 6
2. Viktorija Plzenj 1 1 0 0 3 : 1 3 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Opava 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
4. Bohemijans 1905 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
5. Din. Č. Buđejovice 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 2 : 0 3
6. Slovan Liberec 1 0 0 1 1 : 2 0 1 1 0 0 2 : 1 3
7. Jablonec 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
8. Slovačko 1 0 0 1 0 : 2 0 1 1 0 0 2 : 0 3
9. Sparta Prag 2 1 0 1 2 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Sigma Olomouc 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 3 0
11. Mlada Boleslav 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 3 0
12. Teplice 1 0 0 1 1 : 5 0 1 0 1 0 1 : 1 1
13. Pribram 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0
14. Banjik Ostrava 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Karvina 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
16. Fastav Žlin 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 1 0
18+ igrajte odgovorno