Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, HET liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.09. (Sub) 15:00 Bohemijans 1905-Baumit Jablonec 2.56 3.06 2.78 1.63 2.22 (16)
23.09. (Sub) 15:00 Fastav Žlin-Slavija Prag 3.92 3.02 2.04 1.67 2.15 (16)
23.09. (Sub) 15:00 Sigma Olomouc-Dukla 1.95 3.36 3.76 1.89 1.87 (16)
23.09. (Sub) 16:00 Mlada Boleslav-Viktorija Plzenj 2.73 3.19 2.54 1.77 2.01 (16)
24.09. (Ned) 15:00 Karvina-Zbrojovka Brno 2.19 3.26 3.18 1.77 2.01 (16)
24.09. (Ned) 15:00 Visočina Jihlava-Banjik Ostrava 2.39 3.23 2.85 1.87 1.89 (16)
24.09. (Ned) 16:00 Sparta Prag-Teplice 1.47 4.11 6.41 1.90 1.87 (16)
25.09. (Pon) 17:00 Slovan Liberec-Slovačko 1.72 3.65 4.49 1.85 1.92 (16)
29.09. (Pet) 18:15 Teplice-Slovan Liberec 1.53 3.30 2.79 (1)
30.09. (Sub) 15:00 Slovačko-Karvina 1.33 3.40 3.70 (1)
30.09. (Sub) 18:00 Dukla-Sparta Prag 1.86 3.30 2.12 (1)
01.10. (Ned) 13:00 Viktorija Plzenj-Bohemijans 1905 1.14 5.00 7.30 (1)
01.10. (Ned) 15:00 Banjik Ostrava-Fastav Žlin 1.50 3.20 2.86 (1)
01.10. (Ned) 15:00 Baumit Jablonec-Mlada Boleslav 1.45 3.30 3.09 (1)
01.10. (Ned) 15:00 Visočina Jihlava-Sigma Olomouc 1.63 3.30 2.50 (1)
01.10. (Ned) 16:00 Slavija Prag-Zbrojovka Brno 1.10 7.50 10.50 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viktorija Plzenj 7 7 0 0 16 : 2 (+14) 21
2 Slavija Prag 7 4 3 0 10 : 1 (+9) 15
3 Sigma Olomouc 7 4 2 1 13 : 7 (+6) 14
4 Slovan Liberec 7 4 1 2 9 : 7 (+2) 13
5 Sparta Prag 7 3 2 2 6 : 6 (0) 11
6 Dukla 7 3 1 3 10 : 12 (-2) 10
7 Baumit Jablonec 7 2 4 1 13 : 7 (+6) 10
8 Bohemijans 1905 7 2 4 1 4 : 4 (0) 10
9 Fastav Žlin 7 3 0 4 6 : 7 (-1) 9
10 Teplice 7 2 3 2 10 : 9 (+1) 9
11 Mlada Boleslav 7 2 1 4 6 : 11 (-5) 7
12 Slovačko 7 1 3 3 6 : 6 (0) 6
13 Banjik Ostrava 7 1 3 3 10 : 16 (-6) 6
14 Karvina 7 1 1 5 7 : 12 (-5) 4
15 Zbrojovka Brno 7 1 1 5 5 : 13 (-8) 4
16 Visočina Jihlava 7 1 1 5 5 : 16 (-11) 4
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.,4.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viktorija Plzenj 4 4 0 0 10 : 1 12 3 3 0 0 6 : 1 9
2. Slavija Prag 4 4 0 0 9 : 0 12 3 0 3 0 1 : 1 3
3. Sigma Olomouc 3 2 1 0 6 : 2 7 4 2 1 1 7 : 5 7
4. Slovan Liberec 3 1 1 1 2 : 4 4 4 3 0 1 7 : 3 9
5. Sparta Prag 3 2 1 0 4 : 1 7 4 1 1 2 2 : 5 4
6. Dukla 3 3 0 0 5 : 0 9 4 0 1 3 5 : 12 1
7. Baumit Jablonec 4 2 1 1 9 : 3 7 3 0 3 0 4 : 4 3
8. Bohemijans 1905 3 2 1 0 3 : 1 7 4 0 3 1 1 : 3 3
9. Fastav Žlin 3 3 0 0 5 : 1 9 4 0 0 4 1 : 6 0
10. Teplice 4 2 2 0 7 : 3 8 3 0 1 2 3 : 6 1
11. Mlada Boleslav 4 1 0 3 4 : 6 3 3 1 1 1 2 : 5 4
12. Slovačko 4 1 2 1 6 : 4 5 3 0 1 2 0 : 2 1
13. Banjik Ostrava 3 0 3 0 5 : 5 3 4 1 0 3 5 : 11 3
14. Karvina 4 1 1 2 6 : 7 4 3 0 0 3 1 : 5 0
15. Zbrojovka Brno 4 1 1 2 4 : 5 4 3 0 0 3 1 : 8 0
16. Visočina Jihlava 3 1 1 1 4 : 4 4 4 0 0 4 1 : 12 0
Brzi meni