Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, HET liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.02. (Sub) 09:00 Mlada Boleslav-Karvina 1.51 4.10 5.95 2.01 1.80 (1)
17.02. (Sub) 11:00 Banjik Ostrava-Slovačko 2.09 3.20 3.58 1.81 2.00 (1)
17.02. (Sub) 11:00 Baumit Jablonec-Teplice 2.16 3.20 3.38 1.81 2.00 (1)
17.02. (Sub) 11:00 Sparta Prag-Slovan Liberec 1.67 3.60 5.10 1.81 2.00 (1)
17.02. (Sub) 11:00 Visočina Jihlava-Slavija Prag 5.45 4.00 1.57 2.15 1.70 (1)
17.02. (Sub) 12:00 Fastav Žlin-Dukla 2.00 3.30 3.76 1.90 1.90 (1)
17.02. (Sub) 12:00 Sigma Olomouc-Viktorija Plzenj 3.48 3.30 2.07 1.95 1.85 (1)
17.02. (Sub) 12:30 Bohemijans 1905-Zbrojovka Brno 1.95 3.20 4.06 1.74 2.10 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viktorija Plzenj 16 15 1 0 34 : 5 (+29) 46
2 Slavija Prag 16 9 5 2 27 : 7 (+20) 32
3 Sigma Olomouc 16 9 5 2 23 : 10 (+13) 32
4 Slovan Liberec 16 9 3 4 24 : 16 (+8) 30
5 Sparta Prag 16 8 4 4 21 : 12 (+9) 28
6 Teplice 16 6 5 5 20 : 17 (+3) 23
7 Bohemijans 1905 16 5 7 4 15 : 14 (+1) 22
8 Baumit Jablonec 16 5 6 5 21 : 20 (+1) 21
9 Fastav Žlin 16 5 5 6 18 : 23 (-5) 20
10 Dukla 16 5 4 7 18 : 29 (-11) 19
11 Mlada Boleslav 16 5 2 9 19 : 29 (-10) 17
12 Zbrojovka Brno 16 4 3 9 12 : 23 (-11) 15
13 Karvina 16 4 2 10 16 : 25 (-9) 14
14 Slovačko 16 2 6 8 13 : 23 (-10) 12
15 Banjik Ostrava 16 2 5 9 21 : 32 (-11) 11
16 Visočina Jihlava 16 3 1 12 15 : 32 (-17) 10
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.,4.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viktorija Plzenj 8 8 0 0 18 : 2 24 8 7 1 0 16 : 3 22
2. Slavija Prag 8 7 0 1 19 : 3 21 8 2 5 1 8 : 4 11
3. Sigma Olomouc 8 6 2 0 13 : 2 20 8 3 3 2 10 : 8 12
4. Slovan Liberec 8 5 2 1 13 : 7 17 8 4 1 3 11 : 9 13
5. Sparta Prag 8 6 1 1 14 : 4 19 8 2 3 3 7 : 8 9
6. Teplice 8 5 3 0 13 : 4 18 8 1 2 5 7 : 13 5
7. Bohemijans 1905 8 3 4 1 7 : 5 13 8 2 3 3 8 : 9 9
8. Baumit Jablonec 8 4 2 2 14 : 8 14 8 1 4 3 7 : 12 7
9. Fastav Žlin 8 5 2 1 13 : 11 17 8 0 3 5 5 : 12 3
10. Dukla 8 5 2 1 13 : 6 17 8 0 2 6 5 : 23 2
11. Mlada Boleslav 8 2 1 5 9 : 13 7 8 3 1 4 10 : 16 10
12. Zbrojovka Brno 8 3 3 2 8 : 7 12 8 1 0 7 4 : 16 3
13. Karvina 9 4 1 4 12 : 14 13 7 0 1 6 4 : 11 1
14. Slovačko 8 2 3 3 9 : 12 9 8 0 3 5 4 : 11 3
15. Banjik Ostrava 7 1 5 1 10 : 10 8 9 1 0 8 11 : 22 3
16. Visočina Jihlava 8 3 1 4 11 : 13 10 8 0 0 8 4 : 19 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno