Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, HET liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.07. (Pon) 12:00 Banjik Ostrava-Jablonec 2.70 3.22 2.56 1.79 2.00 (11)
27.07. (Pet) 12:30 Mlada Boleslav-Sigma Olomouc 2.30 3.32 3.41 1.85 2.06 (2)
28.07. (Sub) 11:00 Opava-Fastav Žlin 2.65 3.34 2.83 1.76 2.19 (2)
28.07. (Sub) 11:00 Pribram-Bohemijans 1905 2.66 3.30 2.85 1.65 2.38 (2)
28.07. (Sub) 11:00 Slovačko-Banjik Ostrava 2.76 3.26 2.77 1.68 2.32 (2)
28.07. (Sub) 13:00 Slavija Prag-Karvina 1.19 7.70 17.25 2.22 1.56 (2)
29.07. (Ned) 09:00 Teplice-Dukla 2.01 3.38 4.23 1.80 2.13 (2)
29.07. (Ned) 12:00 Jablonec-Sparta Prag 2.80 3.26 2.73 1.78 2.16 (2)
30.07. (Pon) 12:00 Viktorija Plzenj-Slovan Liberec 1.40 4.85 8.90 2.07 1.84 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slavija Prag 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Viktorija Plzenj 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
3 Sparta Prag 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
4 Fastav Žlin 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
5 Bohemijans 1905 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
6 Slovan Liberec 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
7 Teplice 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
8 Pribram 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
9 Banjik Ostrava 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Jablonec 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Mlada Boleslav 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
12 Slovačko 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
13 Karvina 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
14 Dukla 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
15 Opava 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
16 Sigma Olomouc 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Nakon 1.dela prvenstva (30 kola), liga se deli u 3 dela:
1-6. mesto - Grupa za prvaka
7-10. mesto - Grupa ze mesto u Ligi Evrope i
11-16.mesto - Grupa za opstanak

1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slavija Prag 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Viktorija Plzenj 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
3. Sparta Prag 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Fastav Žlin 1 1 0 0 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Bohemijans 1905 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Slovan Liberec 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Teplice 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
8. Pribram 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Banjik Ostrava 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Jablonec 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Mlada Boleslav 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 2 : 3 0
12. Slovačko 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
13. Karvina 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
14. Dukla 1 0 0 1 1 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Opava 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
16. Sigma Olomouc 1 0 0 1 0 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno