Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Engleska, Checkatrade Trophy - Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Sever A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Flitvud Taun 3 3 0 0 7 : 2 (+5) 9
2 Lester Siti do 23 3 1 1 1 3 : 5 (-2) 4
3 Karlajl Junajted 3 1 0 2 3 : 3 (0) 3
4 Morkamb 3 0 1 2 3 : 6 (-3) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Flitvud Taun 2 2 0 0 5 : 1 6 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Lester Siti do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 1 1 1 3 : 5 4
3. Karlajl Junajted 2 0 0 2 1 : 3 0 1 1 0 0 2 : 0 3
4. Morkamb 2 0 1 1 2 : 4 1 1 0 0 1 1 : 2 0

Sever B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Blekpul 3 2 1 0 7 : 3 (+4) 7
2 Akrington Stenli 3 2 0 1 8 : 4 (+4) 6
3 Vigan Atletik 3 1 1 1 5 : 6 (-1) 5
4 Midlzbro do 23 3 0 0 3 4 : 11 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Blekpul 2 1 1 0 5 : 2 4 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Akrington Stenli 2 1 0 1 4 : 4 3 1 1 0 0 4 : 0 3
3. Vigan Atletik 2 1 0 1 4 : 5 3 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Midlzbro do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 0 3 4 : 11 0

Sever C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ročdejl 3 1 2 0 5 : 1 (+4) 6
2 Buri 3 2 0 1 4 : 5 (-1) 6
3 Blekburn Rovers 3 1 1 1 2 : 2 (0) 4
4 Stouk Siti do 23 3 0 1 2 1 : 4 (-3) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ročdejl 2 0 2 0 1 : 1 2 1 1 0 0 4 : 0 3
2. Buri 2 1 0 1 3 : 5 3 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Blekburn Rovers 2 1 0 1 1 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Stouk Siti do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 1 2 1 : 4 1

Sever D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Port Vejl 3 2 1 0 5 : 2 (+3) 8
2 Oldam Atletik 3 2 1 0 5 : 1 (+4) 7
3 Njukasl Junajted do 23 3 1 0 2 3 : 6 (-3) 3
4 Kru Aleksandra 3 0 0 3 3 : 7 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Port Vejl 2 2 0 0 5 : 2 6 1 0 1 0 0 : 0 1
2. Oldam Atletik 2 1 1 0 4 : 1 4 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Njukasl Junajted do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 1 0 2 3 : 6 3
4. Kru Aleksandra 2 0 0 2 1 : 3 0 1 0 0 1 2 : 4 0

Sever E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Volsol 3 2 1 0 6 : 3 (+3) 7
2 Šruzberi Taun 3 2 0 1 6 : 3 (+3) 6
3 Koventri Siti 3 1 1 1 6 : 6 (0) 5
4 VBA do 23 3 0 0 3 2 : 8 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Volsol 2 1 1 0 5 : 3 4 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Šruzberi Taun 2 1 0 1 3 : 1 3 1 1 0 0 3 : 2 3
3. Koventri Siti 2 1 0 1 4 : 4 3 1 0 1 0 2 : 2 1
4. VBA do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 0 3 2 : 8 0

Sever F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bradford Siti 3 2 0 1 6 : 6 (0) 6
2 Česterfild 3 1 1 1 6 : 7 (-1) 5
3 Roteram Jun. 3 1 1 1 5 : 3 (+2) 4
4 Mančester Siti do 23 3 0 2 1 4 : 5 (-1) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bradford Siti 2 1 0 1 2 : 4 3 1 1 0 0 4 : 2 3
2. Česterfild 2 0 1 1 4 : 6 1 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Roteram Jun. 2 0 1 1 2 : 3 1 1 1 0 0 3 : 0 3
4. Mančester Siti do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 2 1 4 : 5 2

Sever G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Linkoln Siti 3 3 0 0 7 : 3 (+4) 9
2 Mensfild Taun 3 2 0 1 4 : 4 (0) 6
3 Nots Kaunti 3 1 0 2 4 : 5 (-1) 3
4 Everton do 23 3 0 0 3 2 : 5 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Linkoln Siti 2 2 0 0 4 : 2 6 1 1 0 0 3 : 1 3
2. Mensfild Taun 2 1 0 1 2 : 3 3 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Nots Kaunti 2 1 0 1 3 : 3 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Everton do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 0 3 2 : 5 0

Sever H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Skantorp Jun. 3 2 1 0 6 : 3 (+3) 7
2 Donkaster Rov. 3 1 2 0 3 : 2 (+1) 7
3 Grimzbi Taun 3 0 2 1 3 : 4 (-1) 2
4 Sanderlend do 23 3 0 1 2 2 : 5 (-3) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Skantorp Jun. 2 2 0 0 5 : 2 6 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Donkaster Rov. 2 1 1 0 2 : 1 4 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Grimzbi Taun 2 0 2 0 2 : 2 2 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Sanderlend do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 1 2 2 : 5 1

Jug A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Portsmaut 3 2 1 0 7 : 4 (+3) 7
2 Čarlton Atletik 3 2 0 1 5 : 3 (+2) 6
3 Fulam do23 3 1 1 1 8 : 7 (+1) 5
4 Krouli Taun 3 0 0 3 2 : 8 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Portsmaut 2 1 1 0 6 : 4 4 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Čarlton Atletik 2 1 0 1 3 : 3 3 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Fulam do23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 1 1 1 8 : 7 4
4. Krouli Taun 2 0 0 2 1 : 5 0 1 0 0 1 1 : 3 0

Jug B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gilingem 3 3 0 0 10 : 6 (+4) 9
2 Sautend Junajted 3 2 0 1 4 : 2 (+2) 6
3 Kolčester Jun. 3 0 1 2 2 : 5 (-3) 2
4 Riding do 23 3 0 1 2 7 : 10 (-3) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gilingem 2 2 0 0 9 : 6 6 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Sautend Junajted 2 2 0 0 3 : 0 6 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Kolčester Jun. 2 0 1 1 2 : 3 1 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Riding do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 1 2 7 : 10 1

Jug C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Svindon Taun 3 2 0 1 7 : 5 (+2) 6
2 Vest Hem J. do 23 3 2 0 1 6 : 5 (+1) 6
3 Bristol Rovers 3 1 0 2 8 : 8 (0) 3
4 Vikomb Vond. 3 1 0 2 3 : 6 (-3) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Svindon Taun 2 1 0 1 3 : 3 3 1 1 0 0 4 : 2 3
2. Vest Hem J. do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 2 0 1 6 : 5 6
3. Bristol Rovers 2 0 0 2 3 : 7 0 1 1 0 0 5 : 1 3
4. Vikomb Vond. 2 1 0 1 3 : 5 3 1 0 0 1 0 : 1 0

Jug D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jeovil Taun 3 2 1 0 6 : 3 (+3) 8
2 Čelzi do 23 3 1 2 0 6 : 4 (+2) 5
3 Plimut Argajl 3 0 2 1 5 : 6 (-1) 4
4 Egziter Siti 3 0 1 2 4 : 8 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jeovil Taun 2 1 1 0 3 : 2 4 1 1 0 0 3 : 1 3
2. Čelzi do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 1 2 0 6 : 4 5
3. Plimut Argajl 2 0 2 0 4 : 4 2 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Egziter Siti 2 0 0 2 2 : 6 0 1 0 1 0 2 : 2 1

Jug E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Svonsi Siti do 23 3 3 0 0 6 : 2 (+4) 9
2 Forest Grin R. 3 2 0 1 4 : 3 (+1) 6
3 Čeltnem Taun 3 1 0 2 4 : 5 (-1) 3
4 Njuport Kaunti 3 0 0 3 2 : 6 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Svonsi Siti do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 3 0 0 6 : 2 9
2. Forest Grin R. 2 1 0 1 2 : 2 3 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Čeltnem Taun 2 0 0 2 2 : 4 0 1 1 0 0 2 : 1 3
4. Njuport Kaunti 2 0 0 2 2 : 4 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Jug F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Luton Taun 3 1 2 0 5 : 4 (+1) 7
2 AFC Vimbldon 3 2 0 1 9 : 8 (+1) 6
3 Barnet 3 1 1 1 6 : 6 (0) 4
4 Totenhem Hotspur do23 3 0 1 2 6 : 8 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Luton Taun 2 0 2 0 3 : 3 2 1 1 0 0 2 : 1 3
2. AFC Vimbldon 2 1 0 1 5 : 5 3 1 1 0 0 4 : 3 3
3. Barnet 2 1 0 1 5 : 5 3 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Totenhem Hotspur do23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 1 2 6 : 8 1

Jug G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 MK Dons 3 2 1 0 6 : 3 (+3) 8
2 Oksford Junajted 3 1 1 1 11 : 8 (+3) 4
3 Stivenidž 3 1 1 1 5 : 7 (-2) 4
4 Brajton i Houv Al. do 23 3 0 1 2 3 : 7 (-4) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. MK Dons 2 1 1 0 2 : 0 4 1 1 0 0 4 : 3 3
2. Oksford Junajted 2 0 1 1 5 : 6 1 1 1 0 0 6 : 2 3
3. Stivenidž 2 1 0 1 5 : 7 3 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Brajton i Houv Al. do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 0 1 2 3 : 7 1

Jug H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Piterboro Jun. 3 2 1 0 5 : 1 (+4) 7
2 Nortempton Taun 3 0 3 0 5 : 5 (0) 6
3 Sautempton do 23 3 1 1 1 4 : 5 (-1) 4
4 Kembridž Jun. 3 0 1 2 1 : 4 (-3) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Piterboro Jun. 2 1 1 0 3 : 1 4 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Nortempton Taun 2 0 2 0 4 : 4 2 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Sautempton do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 1 1 1 4 : 5 4
4. Kembridž Jun. 2 0 0 2 0 : 3 0 1 0 1 0 1 : 1 1
Posle nerešenih rezultata izvode se penali i pobednik dobija bonus bod.
18+ igrajte odgovorno