Ponuda po danu
Po takmičenju
Gruzija, Umaglesi Liga - Second Stage
Plej of
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torpedo Kutaisi | 10 | 7 | 1 | 2 | 12 | : | 5 | (+7) | 48 |
2 | Lokomotiva Tbilisi | 10 | 7 | 1 | 2 | 18 | : | 6 | (+12) | 47 |
3 | Dinamo Tbilisi | 10 | 8 | 1 | 1 | 20 | : | 1 | (+19) | 44 |
4 | Kolheti 1913 | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | : | 16 | (-7) | 26 |
5 | Dinamo Batumi | 10 | 1 | 1 | 8 | 5 | : | 19 | (-14) | 23 |
6 | Merani-91 | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 | : | 24 | (-17) | 23 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torpedo Kutaisi | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | : | 3 | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 10 | |
2. | Lokomotiva Tbilisi | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | : | 3 | 10 | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 12 | |
3. | Dinamo Tbilisi | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | : | 0 | 15 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | : | 1 | 10 | |
4. | Kolheti 1913 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 4 | 7 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 12 | 1 | |
5. | Dinamo Batumi | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 13 | 3 | |
6. | Merani-91 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 6 | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | : | 18 | 3 |
Plej aut
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VIT Gruzija | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | : | 8 | (+4) | 35 |
2 | Sioni | 10 | 5 | 1 | 4 | 18 | : | 13 | (+5) | 29 |
3 | Metalurg Zestaf. | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | : | 10 | (+6) | 27 |
4 | Gorda 2000 | 10 | 5 | 3 | 2 | 20 | : | 11 | (+9) | 25 |
5 | Samgurali | 10 | 5 | 1 | 4 | 11 | : | 10 | (+1) | 23 |
6 | Guria | 10 | 0 | 0 | 10 | 4 | : | 29 | (-25) | 8 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VIT Gruzija | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 13 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 5 | |
2. | Sioni | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | : | 3 | 13 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 10 | 3 | |
3. | Metalurg Zestaf. | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 2 | 13 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 4 | |
4. | Gorda 2000 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 2 | 13 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 9 | 5 | |
5. | Samgurali | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 13 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 8 | 3 | |
6. | Guria | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | : | 14 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | : | 15 | 0 |
Klubovi su u 2.deo preneli polovinu bodova osvojenih u 1.delu prvenstva.
Torpedo Kutaisi - 1.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
Lokomotiva Tbilisi i Dinamo Tbilisi - kvalifikacije za Kup UEFA
VIT Gruzija - Intertoto Kup
Torpedo Kutaisi - 1.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
Lokomotiva Tbilisi i Dinamo Tbilisi - kvalifikacije za Kup UEFA
VIT Gruzija - Intertoto Kup
18+ igrajte odgovorno