Ponuda po danu
Po takmičenju
Gruzija, Umaglesi Liga - Second Stage
Plej of
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sioni | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | : | 5 | (+9) | 41 |
2 | VIT Gruzija | 10 | 6 | 2 | 2 | 10 | : | 3 | (+7) | 41 |
3 | Dinamo Tbilisi | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | : | 10 | (+5) | 40 |
4 | Tbilisi | 10 | 3 | 5 | 2 | 12 | : | 8 | (+4) | 32 |
5 | Lokomotiva Tbilisi | 10 | 1 | 5 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 25 |
6 | Dila Gori | 10 | 0 | 2 | 8 | 2 | : | 22 | (-20) | 19 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sioni | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 4 | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 1 | 10 | |
2. | VIT Gruzija | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | : | 0 | 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | : | 3 | 9 | |
3. | Dinamo Tbilisi | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 5 | 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | 7 | |
4. | Tbilisi | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 4 | 7 | 5 | 1 | 4 | 0 | 6 | : | 4 | 7 | |
5. | Lokomotiva Tbilisi | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 4 | 5 | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | : | 7 | 3 | |
6. | Dila Gori | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 9 | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 13 | 1 |
Plej aut
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torpedo Kutaisi | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | : | 12 | (+7) | 34 |
2 | Kolheti 1913 | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | : | 6 | (+8) | 33 |
3 | Mcheta Urioni | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | : | 5 | (+9) | 31 |
4 | Dinamo Batumi | 10 | 3 | 0 | 7 | 6 | : | 14 | (-8) | 25 |
5 | Spartak Tbilisi | 10 | 5 | 1 | 4 | 18 | : | 11 | (+7) | 24 |
6 | Merchali | 10 | 0 | 1 | 9 | 4 | : | 27 | (-23) | 6 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torpedo Kutaisi | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 6 | 7 | |
2. | Kolheti 1913 | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | : | 1 | 13 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 8 | |
3. | Mcheta Urioni | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 3 | 10 | |
4. | Dinamo Batumi | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | 6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | : | 7 | 3 | |
5. | Spartak Tbilisi | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | : | 6 | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | 7 | |
6. | Merchali | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 13 | 1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | : | 14 | 0 |
Klubovi su u 2.deo preneli polovinu bodova osvojenih u 1.delu prvenstva.
Tokom zimske pauze, Spartak-Lazika je preseljen u Tbilisi i promenio ime u Spartak Tbilisi.
Zbog istog broja bodova, Sioni i VIT Gruzija će odigrati majstoricu za prvaka.
Tokom zimske pauze, Spartak-Lazika je preseljen u Tbilisi i promenio ime u Spartak Tbilisi.
Zbog istog broja bodova, Sioni i VIT Gruzija će odigrati majstoricu za prvaka.
18+ igrajte odgovorno