Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Nemačka, Regionalliga Nordost

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.09. (Pet) 15:00 Berlin Ankaraspor 07-Energi Kotbus 1.96 3.70 3.27 2.65 1.45 (10)
20.09. (Pet) 16:00 Vaker 90 Nordhauzen-Rot Vajs Erfurt 1.99 3.65 3.21 2.33 1.56 (10)
20.09. (Pet) 17:00 Babelsberg 03-VSG Altglieničke 2.97 3.49 2.16 2.18 1.63 (9)
21.09. (Sub) 11:30 BFV 08-SV Lihtenberg 47 2.71 3.40 2.36 2.01 1.77 (8)
21.09. (Sub) 11:30 BSG Hemi Lajpcig-Herta II 5.32 4.16 1.53 2.36 1.57 (9)
21.09. (Sub) 11:30 Viktorija 1889-Optik Ratenov 1.32 5.10 7.86 2.50 1.51 (9)
22.09. (Ned) 11:30 Dinamo Berlin-Lokomotiva Lajpcig 3.04 3.53 2.14 2.26 1.61 (9)
22.09. (Ned) 11:30 Union Furstenvalde-Germanija Halberštad 2.20 3.59 2.89 2.46 1.52 (9)
22.09. (Ned) 11:30 ZFK Mojzelvic-Auerbah 2.18 3.54 2.95 2.29 1.60 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Herta II 8 6 0 2 25 : 9 (+16) 18
2 Lokomotiva Lajpcig 8 5 3 0 15 : 8 (+7) 18
3 Vaker 90 Nordhauzen 8 5 2 1 20 : 10 (+10) 17
4 VSG Altglieničke 8 5 1 2 19 : 12 (+7) 16
5 Energi Kotbus 8 4 1 3 20 : 19 (+1) 13
6 Union Furstenvalde 8 3 2 3 12 : 9 (+3) 11
7 Viktorija 1889 8 2 5 1 9 : 6 (+3) 11
8 Berlin Ankaraspor 07 8 3 2 3 13 : 12 (+1) 11
9 SV Lihtenberg 47 8 3 2 3 8 : 7 (+1) 11
10 Dinamo Berlin 8 3 2 3 10 : 12 (-2) 11
11 Germanija Halberštad 8 2 4 2 15 : 14 (+1) 10
12 Rot Vajs Erfurt 8 2 3 3 11 : 14 (-3) 9
13 BSG Hemi Lajpcig 8 1 5 2 9 : 11 (-2) 8
14 Auerbah 8 2 2 4 14 : 17 (-3) 8
15 ZFK Mojzelvic 8 2 2 4 10 : 14 (-4) 8
16 Babelsberg 03 8 0 6 2 8 : 11 (-3) 6
17 Optik Ratenov 8 1 2 5 6 : 21 (-15) 5
18 BFV 08 8 0 2 6 7 : 25 (-18) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Herta II 4 3 0 1 12 : 4 9 4 3 0 1 13 : 5 9
2. Lokomotiva Lajpcig 4 3 1 0 9 : 5 10 4 2 2 0 6 : 3 8
3. Vaker 90 Nordhauzen 4 3 1 0 13 : 2 10 4 2 1 1 7 : 8 7
4. VSG Altglieničke 4 4 0 0 13 : 4 12 4 1 1 2 6 : 8 4
5. Energi Kotbus 4 3 0 1 12 : 10 9 4 1 1 2 8 : 9 4
6. Union Furstenvalde 4 1 1 2 4 : 6 4 4 2 1 1 8 : 3 7
7. Viktorija 1889 4 1 2 1 3 : 3 5 4 1 3 0 6 : 3 6
8. Berlin Ankaraspor 07 4 2 1 1 9 : 8 7 4 1 1 2 4 : 4 4
9. SV Lihtenberg 47 4 2 1 1 6 : 2 7 4 1 1 2 2 : 5 4
10. Dinamo Berlin 4 2 1 1 6 : 5 7 4 1 1 2 4 : 7 4
11. Germanija Halberštad 4 1 3 0 8 : 7 6 4 1 1 2 7 : 7 4
12. Rot Vajs Erfurt 4 2 1 1 7 : 6 7 4 0 2 2 4 : 8 2
13. BSG Hemi Lajpcig 4 1 2 1 4 : 5 5 4 0 3 1 5 : 6 3
14. Auerbah 4 1 1 2 7 : 9 4 4 1 1 2 7 : 8 4
15. ZFK Mojzelvic 4 1 1 2 4 : 6 4 4 1 1 2 6 : 8 4
16. Babelsberg 03 4 0 4 0 6 : 6 4 4 0 2 2 2 : 5 2
17. Optik Ratenov 4 0 2 2 3 : 8 2 4 1 0 3 3 : 13 3
18. BFV 08 4 0 1 3 1 : 8 1 4 0 1 3 6 : 17 1
18+ igrajte odgovorno