Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Nemačka, Regionalliga Sudwest

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.09. (Pet) 17:00 Šot Majnc-Majnc 05 II 5.53 4.60 1.57 2.42 1.62 (2)
23.09. (Sub) 12:00 Hesen Kasel-07 Elversberg 3.69 3.75 2.01 1.89 1.99 (2)
23.09. (Sub) 12:00 Sarbriken-Astorija Valdorf 1.40 5.00 8.10 2.21 1.73 (2)
23.09. (Sub) 12:00 Štajnbah-Frajburg II 1.80 4.10 4.27 2.15 1.77 (2)
23.09. (Sub) 12:00 Ulm 1846-Rohling Volklingen 1.73 4.35 4.42 2.43 1.62 (2)
24.09. (Ned) 12:00 1899 Hofenhajm II-Štutgarter Kikers 2.05 4.20 3.25 2.43 1.62 (2)
24.09. (Ned) 12:00 Štutgart II-Vormatija Vorms 1.90 4.00 3.86 2.16 1.76 (2)
25.09. (Pon) 16:15 Ofenbaher Kikers-Frankfurt 1899 1.34 5.50 9.75 2.28 1.69 (2)
25.09. (Pon) 18:15 Valdhof 07-Koblenc 1.54 4.35 6.40 1.96 1.92 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sarbriken 9 7 1 1 24 : 6 (+18) 22
2 Ofenbaher Kikers 10 7 1 2 20 : 13 (+7) 22
3 Majnc 05 II 9 5 2 2 16 : 8 (+8) 17
4 Frajburg II 9 5 2 2 16 : 10 (+6) 17
5 Valdhof 07 9 5 0 4 17 : 10 (+7) 15
6 Ajntr. Stadtalendorf 9 4 3 2 16 : 11 (+5) 15
7 Štutgart II 9 3 4 2 21 : 17 (+4) 13
8 07 Elversberg 9 3 4 2 10 : 10 (0) 13
9 Astorija Valdorf 8 3 2 3 13 : 11 (+2) 11
10 Štajnbah 8 3 2 3 13 : 13 (0) 11
11 Štutgarter Kikers 9 2 3 4 12 : 21 (-9) 9
12 Frankfurt 1899 8 3 0 5 5 : 17 (-12) 9
13 Koblenc 8 1 4 3 9 : 11 (-2) 7
14 1899 Hofenhajm II 8 1 4 3 10 : 14 (-4) 7
15 Rohling Volklingen 9 1 4 4 13 : 22 (-9) 7
16 Vormatija Vorms 9 2 1 6 12 : 21 (-9) 7
17 Hesen Kasel (-9) 8 4 2 2 16 : 10 (+6) 5
18 Ulm 1846 8 0 4 4 11 : 17 (-6) 4
19 Šot Majnc 8 0 3 5 8 : 20 (-12) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sarbriken 4 4 0 0 12 : 1 12 5 3 1 1 12 : 5 10
2. Ofenbaher Kikers 4 4 0 0 10 : 1 12 6 3 1 2 10 : 12 10
3. Majnc 05 II 5 2 1 2 6 : 5 7 4 3 1 0 10 : 3 10
4. Frajburg II 5 2 2 1 9 : 5 8 4 3 0 1 7 : 5 9
5. Valdhof 07 4 2 0 2 8 : 5 6 5 3 0 2 9 : 5 9
6. Ajntr. Stadtalendorf 4 2 1 1 11 : 8 7 5 2 2 1 5 : 3 8
7. Štutgart II 4 2 1 1 9 : 8 7 5 1 3 1 12 : 9 6
8. 07 Elversberg 5 1 3 1 5 : 5 6 4 2 1 1 5 : 5 7
9. Astorija Valdorf 4 2 1 1 10 : 5 7 4 1 1 2 3 : 6 4
10. Štajnbah 4 2 1 1 10 : 7 7 4 1 1 2 3 : 6 4
11. Štutgarter Kikers 5 2 2 1 8 : 10 8 4 0 1 3 4 : 11 1
12. Frankfurt 1899 4 2 0 2 3 : 4 6 4 1 0 3 2 : 13 3
13. Koblenc 4 1 2 1 4 : 4 5 4 0 2 2 5 : 7 2
14. 1899 Hofenhajm II 4 0 2 2 5 : 9 2 4 1 2 1 5 : 5 5
15. Rohling Volklingen 5 1 3 1 8 : 9 6 4 0 1 3 5 : 13 1
16. Vormatija Vorms 5 1 0 4 8 : 14 3 4 1 1 2 4 : 7 4
17. Hesen Kasel (-9) 4 3 1 0 11 : 4 10 4 1 1 2 5 : 6 4
18. Ulm 1846 4 0 2 2 3 : 7 2 4 0 2 2 8 : 10 2
19. Šot Majnc 4 0 1 3 3 : 8 1 4 0 2 2 5 : 12 2
Brzi meni