Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Grčka, Superleague

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.09. (Sub) 13:00 Apolon Smirnis-Platanias 2.51 2.98 2.79 1.50 2.46 (7)
23.09. (Sub) 15:15 Atromitos-Lamia 1.67 3.16 5.76 1.37 2.94 (7)
23.09. (Sub) 17:30 Panetolikos-Panatinaikos 4.44 3.13 1.84 1.49 2.47 (7)
24.09. (Ned) 13:00 PAOK-PAS Janjina 1.31 4.71 8.79 1.94 1.79 (7)
24.09. (Ned) 15:15 Kerkira-Levadijakos 2.38 2.92 3.03 1.47 2.54 (7)
24.09. (Ned) 15:15 Panionios-Larisa 1.53 3.53 6.50 1.52 2.40 (6)
24.09. (Ned) 17:30 AEK-Olimpijakos 2.37 3.09 2.96 1.72 2.03 (7)
25.09. (Pon) 16:30 Škoda Ksanti-Asteras Tripolis 1.98 3.05 3.80 1.59 2.30 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 AEK 4 3 1 0 7 : 0 (+7) 10
2 Olimpijakos 4 2 2 0 7 : 3 (+4) 8
3 Panionios 4 2 2 0 5 : 2 (+3) 8
4 PAOK 4 2 2 0 4 : 1 (+3) 8
5 PAS Janjina 4 1 3 0 3 : 2 (+1) 6
6 Levadijakos 4 1 3 0 2 : 1 (+1) 6
7 Škoda Ksanti 4 1 2 1 3 : 2 (+1) 5
8 Atromitos 4 0 4 0 3 : 3 (0) 4
9 Lamia 4 1 1 2 3 : 3 (0) 4
10 Kerkira 4 1 1 2 2 : 4 (-2) 4
11 Panatinaikos (-2) 4 1 2 1 2 : 2 (0) 3
12 Platanias 4 0 3 1 2 : 4 (-2) 3
13 Asteras Tripolis 4 0 2 2 4 : 7 (-3) 2
14 Panetolikos 4 0 2 2 3 : 6 (-3) 2
15 Apolon Smirnis 4 0 2 2 1 : 4 (-3) 2
16 Larisa 4 0 2 2 2 : 9 (-7) 2
1. i 2.mesto u Plej ofu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3., 4.mesto u Plej ofu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. AEK 2 2 0 0 6 : 0 6 2 1 1 0 1 : 0 4
2. Olimpijakos 2 1 1 0 5 : 2 4 2 1 1 0 2 : 1 4
3. Panionios 2 1 1 0 3 : 1 4 2 1 1 0 2 : 1 4
4. PAOK 2 2 0 0 4 : 1 6 2 0 2 0 0 : 0 2
5. PAS Janjina 2 0 2 0 1 : 1 2 2 1 1 0 2 : 1 4
6. Levadijakos 3 1 2 0 2 : 1 5 1 0 1 0 0 : 0 1
7. Škoda Ksanti 2 0 2 0 1 : 1 2 2 1 0 1 2 : 1 3
8. Atromitos 2 0 2 0 1 : 1 2 2 0 2 0 2 : 2 2
9. Lamia 2 0 0 2 0 : 2 0 2 1 1 0 3 : 1 4
10. Kerkira 2 1 0 1 1 : 1 3 2 0 1 1 1 : 3 1
11. Panatinaikos (-2) 2 1 1 0 1 : 0 4 2 0 1 1 1 : 2 1
12. Platanias 3 0 2 1 1 : 3 2 1 0 1 0 1 : 1 1
13. Asteras Tripolis 2 0 0 2 2 : 5 0 2 0 2 0 2 : 2 2
14. Panetolikos 1 0 1 0 2 : 2 1 3 0 1 2 1 : 4 1
15. Apolon Smirnis 1 0 1 0 0 : 0 1 3 0 1 2 1 : 4 1
16. Larisa 2 0 2 0 1 : 1 2 2 0 0 2 1 : 8 0
Brzi meni