Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Japan, Meiji Yasuda J. League Division 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.07. (Sub) 10:00 Serezo Osaka-Urava Red Dajm. 2.91 3.51 2.26 2.21 1.64 (15)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Serezo Osaka 18 11 5 2 35 : 16 (+19) 38
2 Kašima Antlers 18 12 1 5 28 : 19 (+9) 37
3 Kavasaki Frontale 18 10 5 3 33 : 17 (+16) 35
4 Kašiva Rejsol 18 11 1 6 27 : 19 (+8) 34
5 Jokohama F. Mar. 18 10 3 5 23 : 15 (+8) 33
6 Gamba Osaka 18 9 5 4 31 : 18 (+13) 32
7 Džubilo Ivata 18 9 4 5 25 : 15 (+10) 31
8 Urava Red Dajm. 18 9 2 7 43 : 30 (+13) 29
9 Visel Kobe 18 8 2 8 20 : 22 (-2) 26
10 FK Tokio 18 7 4 7 24 : 21 (+3) 25
11 Sagan Tosu 18 6 6 6 21 : 22 (-1) 24
12 Šimicu S-Puls 18 5 6 7 21 : 25 (-4) 21
13 Vegalta Sendai 18 6 3 9 22 : 35 (-13) 21
14 Ventforet Kofu 18 3 7 8 10 : 19 (-9) 16
15 Kons. Saporo 18 4 4 10 16 : 28 (-12) 16
16 Omija Ardija 18 4 3 11 16 : 32 (-16) 15
17 Sanfreće Hir. 18 2 5 11 16 : 31 (-15) 11
18 Albireks Nigata 18 2 2 14 12 : 39 (-27) 8
1., 2.mesto i Pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Serezo Osaka 10 7 3 0 22 : 7 24 8 4 2 2 13 : 9 14
2. Kašima Antlers 9 4 0 5 9 : 11 12 9 8 1 0 19 : 8 25
3. Kavasaki Frontale 8 5 3 0 19 : 6 18 10 5 2 3 14 : 11 17
4. Kašiva Rejsol 9 5 0 4 13 : 12 15 9 6 1 2 14 : 7 19
5. Jokohama F. Mar. 10 6 3 1 16 : 7 21 8 4 0 4 7 : 8 12
6. Gamba Osaka 9 3 4 2 16 : 6 13 9 6 1 2 15 : 12 19
7. Džubilo Ivata 9 5 1 3 13 : 9 16 9 4 3 2 12 : 6 15
8. Urava Red Dajm. 9 6 1 2 28 : 16 19 9 3 1 5 15 : 14 10
9. Visel Kobe 9 3 1 5 10 : 11 10 9 5 1 3 10 : 11 16
10. FK Tokio 9 3 3 3 13 : 10 12 9 4 1 4 11 : 11 13
11. Sagan Tosu 9 6 1 2 13 : 8 19 9 0 5 4 8 : 14 5
12. Šimicu S-Puls 9 2 2 5 8 : 14 8 9 3 4 2 13 : 11 13
13. Vegalta Sendai 9 3 0 6 11 : 18 9 9 3 3 3 11 : 17 12
14. Ventforet Kofu 9 2 4 3 5 : 6 10 9 1 3 5 5 : 13 6
15. Kons. Saporo 8 4 2 2 9 : 8 14 10 0 2 8 7 : 20 2
16. Omija Ardija 10 2 2 6 8 : 16 8 8 2 1 5 8 : 16 7
17. Sanfreće Hir. 9 0 4 5 6 : 15 4 9 2 1 6 10 : 16 7
18. Albireks Nigata 8 1 0 7 5 : 19 3 10 1 2 7 7 : 20 5
Brzi meni