Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Severna Irska, Danske Bank Premiership - First Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.09. (Pet) 18:45 Vorenpoint Taun-Linfild 11.30 6.22 1.21 2.92 1.42 (5)
23.09. (Sub) 14:00 Belinamalard Junajted-Balimena Jun. 3.80 4.50 1.82 (2)
23.09. (Sub) 14:00 Glenavon-Ards 1.52 4.95 5.70 (2)
23.09. (Sub) 14:00 Glentoran-Kolrejn 3.27 3.78 2.15 1.92 1.96 (2)
23.09. (Sub) 14:00 Kerik Rendžers-Kliftonvil 4.46 4.25 1.74 2.30 1.68 (2)
23.09. (Sub) 14:00 Krusaders-Dangenon Svifts 1.21 7.20 13.75 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolrejn 7 7 0 0 19 : 5 (+14) 21
2 Linfild 7 6 0 1 15 : 2 (+13) 18
3 Krusaders 7 5 1 1 19 : 6 (+13) 16
4 Glenavon 7 5 1 1 24 : 12 (+12) 16
5 Glentoran 7 4 2 1 12 : 6 (+6) 14
6 Dangenon Svifts 7 3 0 4 7 : 12 (-5) 9
7 Kliftonvil 7 2 1 4 11 : 13 (-2) 7
8 Balimena Jun. 7 2 1 4 8 : 16 (-8) 7
9 Kerik Rendžers 7 1 2 4 4 : 10 (-6) 5
10 Ards 7 1 1 5 4 : 13 (-9) 4
11 Vorenpoint Taun 7 1 0 6 6 : 17 (-11) 3
12 Belinamalard Junajted 7 0 1 6 5 : 22 (-17) 1
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa, 2.mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa u kojem učestvuju klubovi plasirani od 3-7.mesta - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolrejn 4 4 0 0 11 : 3 12 3 3 0 0 8 : 2 9
2. Linfild 4 4 0 0 8 : 0 12 3 2 0 1 7 : 2 6
3. Krusaders 4 2 1 1 8 : 3 7 3 3 0 0 11 : 3 9
4. Glenavon 4 3 1 0 13 : 5 10 3 2 0 1 11 : 7 6
5. Glentoran 3 2 1 0 5 : 1 7 4 2 1 1 7 : 5 7
6. Dangenon Svifts 4 2 0 2 5 : 8 6 3 1 0 2 2 : 4 3
7. Kliftonvil 3 2 0 1 9 : 6 6 4 0 1 3 2 : 7 1
8. Balimena Jun. 4 1 0 3 4 : 13 3 3 1 1 1 4 : 3 4
9. Kerik Rendžers 3 1 1 1 3 : 2 4 4 0 1 3 1 : 8 1
10. Ards 3 0 0 3 0 : 6 0 4 1 1 2 4 : 7 4
11. Vorenpoint Taun 3 1 0 2 4 : 6 3 4 0 0 4 2 : 11 0
12. Belinamalard Junajted 3 0 1 2 3 : 8 1 4 0 0 4 2 : 14 0
Brzi meni