Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Druga Liga Polska

Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viđev 34 18 8 8 53 : 28 (+25) 62
2 LKS Lođ 34 15 13 6 42 : 21 (+21) 58
3 Jagielonija 34 15 11 8 48 : 30 (+18) 56
4 Šlonsk Vroclav 34 16 8 10 38 : 35 (+3) 56
5 Zaglebje Sosn. 34 15 9 10 48 : 34 (+14) 54
6 Zaviša Bidgošč 34 13 14 7 38 : 26 (+12) 53
7 Ruh Hožov 34 14 9 11 50 : 36 (+14) 51
8 Pjast (-10) 34 15 13 6 44 : 33 (+11) 48
9 KSZO Ostroviec 34 12 10 12 37 : 41 (-4) 46
10 Lehija Gdanjsk 34 11 12 11 33 : 39 (-6) 45
11 Gornjik Polkovice 34 12 9 13 36 : 37 (-1) 45
12 HEKO Čermno 34 10 13 11 40 : 42 (-2) 43
13 Podbeskidzje 34 9 14 11 37 : 38 (-1) 41
14 Radomjak 34 8 11 15 39 : 46 (-7) 35
15 Polonija Bitom 34 9 8 17 32 : 51 (-19) 35
16 Svit Novi Dvor 34 7 9 18 27 : 54 (-27) 30
17 Šakovjanka Jav. 34 7 8 19 28 : 63 (-35) 29
18 Drveča 34 5 11 18 31 : 47 (-16) 26
Šakovjanka Javorno je zamenila GKS Katovice koji nije dobio licencu za takmičenje.
Kujaviak Vloclavek je na polusezoni zamenjen Zavišom iz Bidgošča koja je nastavila takmičenje.
Zbog fuzije Leh Poznanja i Amike, iz 1.lige direktno ispada samo 1 klub tako da je Polonija Bitom je izbegla direktno ispadanje i igraće u plej-autu, a Gornjik Polkovice je izbegao učešće u plej-autu.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viđev 17 10 5 2 32 : 12 35 17 8 3 6 21 : 16 27
2. LKS Lođ 17 9 7 1 27 : 9 34 17 6 6 5 15 : 12 24
3. Jagielonija 17 8 4 5 25 : 16 28 17 7 7 3 23 : 14 28
4. Šlonsk Vroclav 17 10 4 3 22 : 13 34 17 6 4 7 16 : 22 22
5. Zaglebje Sosn. 17 9 3 5 28 : 14 30 17 6 6 5 20 : 20 24
6. Zaviša Bidgošč 17 7 8 2 20 : 11 29 17 6 6 5 18 : 15 24
7. Ruh Hožov 17 10 2 5 34 : 19 32 17 4 7 6 16 : 17 19
8. Pjast (-10) 17 10 6 1 29 : 13 36 17 5 7 5 15 : 20 22
9. KSZO Ostroviec 17 6 6 5 18 : 15 24 17 6 4 7 19 : 26 22
10. Lehija Gdanjsk 17 9 5 3 21 : 12 32 17 2 7 8 12 : 27 13
11. Gornjik Polkovice 17 6 6 5 23 : 16 24 17 6 3 8 13 : 21 21
12. HEKO Čermno 17 7 4 6 26 : 22 25 17 3 9 5 14 : 20 18
13. Podbeskidzje 17 6 9 2 19 : 11 27 17 3 5 9 18 : 27 14
14. Radomjak 17 6 4 7 23 : 20 22 17 2 7 8 16 : 26 13
15. Polonija Bitom 17 4 6 7 13 : 20 18 17 5 2 10 19 : 31 17
16. Svit Novi Dvor 17 6 6 5 21 : 20 24 17 1 3 13 6 : 34 6
17. Šakovjanka Jav. 17 5 5 7 17 : 22 20 17 2 3 12 11 : 41 9
18. Drveča 17 3 5 9 17 : 21 14 17 2 6 9 14 : 26 12
18+ igrajte odgovorno