Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Druga Liga Polska

Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ruh Hožov 34 21 6 7 49 : 26 (+23) 69
2 Jagielonija 34 18 9 7 49 : 28 (+21) 63
3 Polonija Bitom (-3) 34 19 6 9 60 : 34 (+26) 60
4 Zaglebje Sosn. 34 17 8 9 54 : 34 (+20) 59
5 Lehija Gdanjsk 34 15 10 9 53 : 35 (+18) 55
6 Polonija Varšava 34 16 7 11 56 : 38 (+18) 55
7 Gornjik Polkovice 34 14 10 10 43 : 36 (+7) 52
8 Pjast 34 13 6 15 42 : 35 (+7) 45
9 Šlonsk Vroclav 34 12 9 13 31 : 33 (-2) 45
10 Odra Opole 34 10 11 13 29 : 35 (-6) 41
11 KSZO Ostroviec 34 9 13 12 27 : 30 (-3) 40
12 Podbeskidzje 34 11 6 17 26 : 46 (-20) 39
13 LKS Lomža 34 9 12 13 38 : 49 (-11) 39
14 Kmita 34 9 10 15 35 : 46 (-11) 37
15 Stal Stalova Vola 34 8 13 13 29 : 46 (-17) 37
16 Unija Janikovo 34 9 9 16 38 : 52 (-14) 36
17 Miedž Legnica 34 7 7 20 30 : 52 (-22) 28
18 Zaviša Bidgošč 34 12 2 20 30 : 64 (-34) 38
U toku zimske pauze Zaviša Bidgošč je istupio iz lige. Sve utakmice do kraja prvenstva registrovane su službenim rezultatom u korist protivnika, a naredne sezone će igrati u 4.ligi.
Zbog korupcijskog skandala Gornjik Polkovice i KSZO Ostroviec su izbačeni u 4. i 3.ligu.
Zbog izbacivanja Arke i Gornjika Lecna iz 1.lige neće se igrati plej of/aut sa prvoligašima, a u viši rang direktno ulaze i Polonija Bitom (3.mesto) i Zaglebije Sosnovjec (4.mesto).
Zbog svih ovih dešavanja iz lige direktno ispadaju samo dva tima tako da su Stal Stalova Voda i Unija Janikovo izbegli direktno ispadanje iz lige, a Podbeskidzje i LKS Lomža su izbegli plej-aut.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ruh Hožov 17 13 2 2 25 : 5 41 17 8 4 5 24 : 21 28
2. Jagielonija 17 11 3 3 31 : 16 36 17 7 6 4 18 : 12 27
3. Polonija Bitom (-3) 17 12 3 2 29 : 15 39 17 7 3 7 31 : 19 24
4. Zaglebje Sosn. 17 10 3 4 30 : 15 33 17 7 5 5 24 : 19 26
5. Lehija Gdanjsk 17 10 6 1 32 : 10 36 17 5 4 8 21 : 25 19
6. Polonija Varšava 17 11 4 2 38 : 15 37 17 5 3 9 18 : 23 18
7. Gornjik Polkovice 17 9 6 2 27 : 13 33 17 5 4 8 16 : 23 19
8. Pjast 17 9 3 5 30 : 17 30 17 4 3 10 12 : 18 15
9. Šlonsk Vroclav 17 11 5 1 23 : 3 38 17 1 4 12 8 : 30 7
10. Odra Opole 17 8 3 6 18 : 17 27 17 2 8 7 11 : 18 14
11. KSZO Ostroviec 17 6 7 4 18 : 12 25 17 3 6 8 9 : 18 15
12. Podbeskidzje 17 8 2 7 16 : 19 26 17 3 4 10 10 : 27 13
13. LKS Lomža 17 4 7 6 19 : 26 19 17 5 5 7 19 : 23 20
14. Kmita 17 8 4 5 25 : 18 28 17 1 6 10 10 : 28 9
15. Stal Stalova Vola 17 7 9 1 18 : 12 30 17 1 4 12 11 : 34 7
16. Unija Janikovo 17 6 6 5 20 : 21 24 17 3 3 11 18 : 31 12
17. Miedž Legnica 17 4 4 9 17 : 23 16 17 3 3 11 13 : 29 12
18. Zaviša Bidgošč 17 8 0 9 18 : 28 24 17 4 2 11 12 : 36 14
18+ igrajte odgovorno