Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, II Liga Polska

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.08. (Sre) 08:00 Olimpija Elblag-Skra Čestohova 2.12 3.22 3.11 (2)
22.08. (Sre) 08:00 Olimpija Grudžadž-Ruh Hožov 1.92 3.32 3.56 (2)
22.08. (Sre) 08:00 Resovija-Elana Torun 2.32 3.11 2.86 (2)
22.08. (Sre) 11:00 ROV 1964 Ribnik-Viđev 2.97 3.17 2.22 (2)
22.08. (Sre) 11:00 Rozvoj Katovice-Radomjak 3.32 3.26 2.02 (2)
22.08. (Sre) 11:00 Stal Stalova Vola-Pogon Siedlice 2.01 3.28 3.33 (2)
22.08. (Sre) 12:00 Gornjik Lečna-GKS Belhatov 2.02 3.26 3.32 (2)
22.08. (Sre) 12:00 Gruf Vejherovo-Blekitni Stargard 2.49 3.33 2.52 (2)
22.08. (Sre) 13:00 Žnic Pruškov-Siarka Tarnobržeg 2.42 3.07 2.76 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Siarka Tarnobržeg 5 4 0 1 5 : 2 (+3) 12
2 Olimpija Grudžadž 5 4 0 1 9 : 2 (+7) 12
3 Gornjik Lečna 5 3 2 0 13 : 7 (+6) 11
4 Radomjak 5 3 1 1 9 : 2 (+7) 10
5 Elana Torun 5 3 1 1 10 : 6 (+4) 10
6 Viđev 5 3 1 1 9 : 5 (+4) 10
7 Blekitni Stargard 5 3 1 1 6 : 4 (+2) 10
8 Stal Stalova Vola 5 3 0 2 7 : 4 (+3) 9
9 Gruf Vejherovo 5 2 2 1 8 : 7 (+1) 8
10 GKS Belhatov (-2) 5 2 3 0 8 : 3 (+5) 7
11 Žnic Pruškov 5 2 1 2 8 : 6 (+2) 7
12 Ruh Hožov 5 1 1 3 7 : 10 (-3) 4
13 Rozvoj Katovice 5 0 3 2 5 : 10 (-5) 3
14 ROV 1964 Ribnik 5 1 0 4 3 : 8 (-5) 3
15 Olimpija Elblag 5 1 0 4 1 : 9 (-8) 3
16 Resovija 5 0 2 3 6 : 10 (-4) 2
17 Pogon Siedlice 5 0 2 3 2 : 8 (-6) 2
18 Skra Čestohova 5 0 0 5 1 : 14 (-13) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Siarka Tarnobržeg 3 3 0 0 3 : 0 9 2 1 0 1 2 : 2 3
2. Olimpija Grudžadž 3 3 0 0 7 : 0 9 2 1 0 1 2 : 2 3
3. Gornjik Lečna 2 2 0 0 7 : 2 6 3 1 2 0 6 : 5 5
4. Radomjak 3 2 1 0 7 : 1 7 2 1 0 1 2 : 1 3
5. Elana Torun 3 2 1 0 7 : 3 7 2 1 0 1 3 : 3 3
6. Viđev 3 2 1 0 5 : 2 7 2 1 0 1 4 : 3 3
7. Blekitni Stargard 3 1 1 1 3 : 3 4 2 2 0 0 3 : 1 6
8. Stal Stalova Vola 2 2 0 0 5 : 1 6 3 1 0 2 2 : 3 3
9. Gruf Vejherovo 3 2 1 0 6 : 3 7 2 0 1 1 2 : 4 1
10. GKS Belhatov (-2) 2 2 0 0 5 : 0 6 3 0 3 0 3 : 3 3
11. Žnic Pruškov 2 0 0 2 1 : 4 0 3 2 1 0 7 : 2 7
12. Ruh Hožov 3 1 1 1 6 : 4 4 2 0 0 2 1 : 6 0
13. Rozvoj Katovice 2 0 1 1 2 : 6 1 3 0 2 1 3 : 4 2
14. ROV 1964 Ribnik 3 1 0 2 3 : 4 3 2 0 0 2 0 : 4 0
15. Olimpija Elblag 2 0 0 2 0 : 3 0 3 1 0 2 1 : 6 3
16. Resovija 3 0 2 1 4 : 6 2 2 0 0 2 2 : 4 0
17. Pogon Siedlice 3 0 1 2 0 : 4 1 2 0 1 1 2 : 4 1
18. Skra Čestohova 0 0 0 0 0 : 0 0 5 0 0 5 1 : 14 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno