Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, II Liga Polska

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.10. (Čet) 17:00 Žnic Pruškov-Stal Stalova Vola 2.11 3.15 3.09 2.01 1.72 (4)
20.10. (Sub) 13:00 Radomjak-Pogon Siedlice 1.74 3.50 4.20 (2)
20.10. (Sub) 13:00 Rozvoj Katovice-Gruf Vejherovo 2.43 3.05 2.76 (2)
20.10. (Sub) 13:00 Siarka Tarnobržeg-Gornjik Lečna 2.80 2.94 2.47 (2)
20.10. (Sub) 13:30 Skra Čestohova-Blekitni Stargard 2.80 2.94 2.47 (2)
20.10. (Sub) 15:00 GKS Belhatov-Elana Torun 2.22 3.13 2.99 (2)
20.10. (Sub) 16:00 Olimpija Grudžadž-Resovija 1.74 3.43 4.23 (2)
20.10. (Sub) 16:00 Ruh Hožov-Viđev 2.99 3.13 2.22 (2)
20.10. (Sub) 17:45 Olimpija Elblag-ROV 1964 Ribnik 2.37 3.04 2.84 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viđev 14 10 3 1 28 : 10 (+18) 33
2 Elana Torun 13 8 4 1 23 : 11 (+12) 28
3 GKS Belhatov (-2) 14 7 5 2 17 : 9 (+8) 24
4 Olimpija Grudžadž 14 7 3 4 23 : 14 (+9) 24
5 Radomjak 13 6 3 4 24 : 8 (+16) 21
6 Žnic Pruškov 14 5 6 3 21 : 19 (+2) 21
7 Stal Stalova Vola 14 6 2 6 23 : 20 (+3) 20
8 Gornjik Lečna 14 5 5 4 23 : 25 (-2) 20
9 Siarka Tarnobržeg 14 5 3 6 14 : 19 (-5) 18
10 Ruh Hožov 13 4 5 4 20 : 16 (+4) 17
11 Blekitni Stargard 13 5 2 6 14 : 16 (-2) 17
12 Gruf Vejherovo 14 4 4 6 16 : 24 (-8) 16
13 Pogon Siedlice 14 4 3 7 19 : 22 (-3) 15
14 ROV 1964 Ribnik 14 3 6 5 13 : 16 (-3) 15
15 Resovija 14 3 5 6 17 : 25 (-8) 14
16 Olimpija Elblag 14 4 1 9 10 : 21 (-11) 13
17 Skra Čestohova 14 3 2 9 11 : 25 (-14) 11
18 Rozvoj Katovice 14 2 4 8 13 : 29 (-16) 10
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viđev 8 7 1 0 20 : 5 22 6 3 2 1 8 : 5 11
2. Elana Torun 7 5 2 0 14 : 4 17 6 3 2 1 9 : 7 11
3. GKS Belhatov (-2) 6 5 0 1 11 : 4 15 8 2 5 1 6 : 5 11
4. Olimpija Grudžadž 7 4 2 1 12 : 3 14 7 3 1 3 11 : 11 10
5. Radomjak 7 5 1 1 19 : 2 16 6 1 2 3 5 : 6 5
6. Žnic Pruškov 6 2 2 2 7 : 8 8 8 3 4 1 14 : 11 13
7. Stal Stalova Vola 7 4 2 1 15 : 7 14 7 2 0 5 8 : 13 6
8. Gornjik Lečna 7 3 3 1 15 : 11 12 7 2 2 3 8 : 14 8
9. Siarka Tarnobržeg 7 4 1 2 8 : 5 13 7 1 2 4 6 : 14 5
10. Ruh Hožov 7 3 3 1 14 : 7 12 6 1 2 3 6 : 9 5
11. Blekitni Stargard 7 2 2 3 8 : 8 8 6 3 0 3 6 : 8 9
12. Gruf Vejherovo 8 3 2 3 9 : 8 11 6 1 2 3 7 : 16 5
13. Pogon Siedlice 8 3 1 4 14 : 11 10 6 1 2 3 5 : 11 5
14. ROV 1964 Ribnik 8 2 4 2 10 : 10 10 6 1 2 3 3 : 6 5
15. Resovija 8 2 5 1 10 : 8 11 6 1 0 5 7 : 17 3
16. Olimpija Elblag 6 2 0 4 5 : 8 6 8 2 1 5 5 : 13 7
17. Skra Čestohova 4 2 1 1 6 : 4 7 10 1 1 8 5 : 21 4
18. Rozvoj Katovice 6 1 1 4 5 : 14 4 8 1 3 4 8 : 15 6
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno