Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, II Liga Polska

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.09. (Sub) 13:00 Gruf Vejherovo-Skra Čestohova 2.88 3.08 2.38 (2)
28.09. (Sub) 14:00 Blekitni Stargard-Olimpija Elblag 2.46 3.04 2.79 (2)
28.09. (Sub) 14:00 Elana Torun-Pogon Siedlice 2.46 3.04 2.79 (2)
28.09. (Sub) 14:00 Viđev-Gornjik Polkovice 1.38 4.52 6.97 (2)
28.09. (Sub) 14:00 Žnic Pruškov-Stal Režov 2.79 3.04 2.46 (2)
28.09. (Sub) 15:00 GKS Katovice-Leh Poznanj II 1.64 3.80 4.53 (2)
29.09. (Ned) 14:00 Druteks-Bitovija-Gornjik Lečna 2.79 3.04 2.46 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gornjik Lečna 10 6 3 1 14 : 9 (+5) 21
2 Stal Režov 10 6 2 2 17 : 12 (+5) 20
3 Olimpija Elblag 10 5 3 2 17 : 8 (+9) 18
4 Viđev 10 5 3 2 16 : 10 (+6) 18
5 Resovija 10 5 3 2 16 : 7 (+9) 18
6 GKS Katovice 10 5 2 3 17 : 11 (+6) 17
7 Garbarnija 10 4 4 2 11 : 8 (+3) 16
8 Žnic Pruškov 10 5 1 4 18 : 16 (+2) 16
9 Pogon Siedlice 10 4 3 3 13 : 11 (+2) 15
10 Druteks-Bitovija 10 4 3 3 16 : 14 (+2) 15
11 Blekitni Stargard 10 5 0 5 13 : 15 (-2) 15
12 Gornjik Polkovice 10 3 4 3 14 : 10 (+4) 13
13 Leh Poznanj II 10 4 1 5 11 : 15 (-4) 13
14 Skra Čestohova 10 3 2 5 6 : 13 (-7) 11
15 Elana Torun 10 3 2 5 12 : 15 (-3) 11
16 Stal Stalova Vola 10 2 2 6 7 : 17 (-10) 8
17 Legionovia 10 1 0 9 8 : 22 (-14) 3
18 Gruf Vejherovo 10 0 2 8 5 : 18 (-13) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gornjik Lečna 5 3 1 1 5 : 4 10 5 3 2 0 9 : 5 11
2. Stal Režov 7 5 2 0 13 : 6 17 3 1 0 2 4 : 6 3
3. Olimpija Elblag 6 2 2 2 9 : 6 8 4 3 1 0 8 : 2 10
4. Viđev 4 2 2 0 8 : 4 8 6 3 1 2 8 : 6 10
5. Resovija 4 2 1 1 6 : 2 7 6 3 2 1 10 : 5 11
6. GKS Katovice 5 2 1 2 8 : 7 7 5 3 1 1 9 : 4 10
7. Garbarnija 6 2 2 2 4 : 5 8 4 2 2 0 7 : 3 8
8. Žnic Pruškov 4 2 0 2 9 : 7 6 6 3 1 2 9 : 9 10
9. Pogon Siedlice 5 2 1 2 4 : 5 7 5 2 2 1 9 : 6 8
10. Druteks-Bitovija 5 3 1 1 10 : 7 10 5 1 2 2 6 : 7 5
11. Blekitni Stargard 4 2 0 2 5 : 6 6 6 3 0 3 8 : 9 9
12. Gornjik Polkovice 6 1 3 2 8 : 7 6 4 2 1 1 6 : 3 7
13. Leh Poznanj II 4 2 0 2 5 : 6 6 6 2 1 3 6 : 9 7
14. Skra Čestohova 5 3 1 1 5 : 4 10 5 0 1 4 1 : 9 1
15. Elana Torun 5 2 1 2 9 : 9 7 5 1 1 3 3 : 6 4
16. Stal Stalova Vola 4 0 1 3 2 : 7 1 6 2 1 3 5 : 10 7
17. Legionovia 6 1 0 5 4 : 10 3 4 0 0 4 4 : 12 0
18. Gruf Vejherovo 5 0 1 4 3 : 12 1 5 0 1 4 2 : 6 1
18+ igrajte odgovorno