Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Lotto Ekstraklasa - Runda zasadnicza

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.09. (Sub) 13:00 LKS Lođ-Arka 2.11 3.42 3.33 1.93 1.87 (11)
21.09. (Sub) 15:30 Lehija Gdanjsk-Korona 1.89 3.45 4.05 1.87 1.94 (11)
21.09. (Sub) 18:00 Šlonsk Vroclav-Zaglebje Lubin 2.01 3.44 3.59 1.91 1.89 (11)
22.09. (Ned) 10:30 Visla Plok-Visla Krakov 2.46 3.41 2.74 2.04 1.77 (11)
22.09. (Ned) 13:00 Pogon-Gornjik Zabže 1.84 3.53 4.18 1.93 1.87 (11)
22.09. (Ned) 15:30 Krakovija-Legija Varšava 2.83 3.20 2.50 1.76 2.05 (11)
27.09. (Pet) 18:30 Korona-Šlonsk Vroclav 2.83 3.05 2.51 (2)
28.09. (Sub) 13:00 Rakov Čestohova-Visla Plok 2.16 3.23 3.26 (2)
28.09. (Sub) 15:30 Legija Varšava-Lehija Gdanjsk 1.91 3.42 3.80 (2)
28.09. (Sub) 16:00 Jagielonija-Pogon 2.14 3.26 3.29 (2)
28.09. (Sub) 18:00 Gornjik Zabže-Leh Poznanj 2.93 3.15 2.38 (2)
29.09. (Ned) 10:30 Arka-Pjast 2.82 3.09 2.50 (2)
29.09. (Ned) 15:30 Visla Krakov-Krakovija 2.44 3.14 2.86 (2)
30.09. (Pon) 16:00 Zaglebje Lubin-LKS Lođ 1.87 3.46 3.94 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pogon 8 5 2 1 9 : 4 (+5) 17
2 Jagielonija 9 4 4 1 15 : 8 (+7) 16
3 Krakovija 8 5 1 2 14 : 8 (+6) 16
4 Šlonsk Vroclav 8 4 4 0 10 : 5 (+5) 16
5 Legija Varšava 8 4 2 2 10 : 7 (+3) 14
6 Pjast 9 4 2 3 10 : 8 (+2) 14
7 Lehija Gdanjsk 8 3 4 1 9 : 7 (+2) 13
8 Leh Poznanj 9 3 3 3 14 : 12 (+2) 12
9 Visla Krakov 8 3 2 3 12 : 8 (+4) 11
10 Gornjik Zabže 8 3 2 3 7 : 6 (+1) 11
11 Visla Plok 8 3 1 4 7 : 15 (-8) 10
12 Rakov Čestohova 9 3 0 6 10 : 14 (-4) 9
13 Zaglebje Lubin 8 2 2 4 12 : 12 (0) 8
14 Korona 8 1 2 5 4 : 11 (-7) 5
15 Arka 8 1 2 5 3 : 13 (-10) 5
16 LKS Lođ 8 1 1 6 6 : 14 (-8) 4
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pogon 4 3 0 1 5 : 2 9 4 2 2 0 4 : 2 8
2. Jagielonija 4 2 1 1 6 : 4 7 5 2 3 0 9 : 4 9
3. Krakovija 4 3 0 1 7 : 3 9 4 2 1 1 7 : 5 7
4. Šlonsk Vroclav 3 2 1 0 5 : 3 7 5 2 3 0 5 : 2 9
5. Legija Varšava 4 2 1 1 5 : 3 7 4 2 1 1 5 : 4 7
6. Pjast 5 2 2 1 5 : 4 8 4 2 0 2 5 : 4 6
7. Lehija Gdanjsk 4 1 3 0 4 : 3 6 4 2 1 1 5 : 4 7
8. Leh Poznanj 4 1 1 2 7 : 6 4 5 2 2 1 7 : 6 8
9. Visla Krakov 4 3 0 1 9 : 3 9 4 0 2 2 3 : 5 2
10. Gornjik Zabže 4 3 1 0 5 : 0 10 4 0 1 3 2 : 6 1
11. Visla Plok 4 2 1 1 5 : 4 7 4 1 0 3 2 : 11 3
12. Rakov Čestohova 5 2 0 3 7 : 8 6 4 1 0 3 3 : 6 3
13. Zaglebje Lubin 5 2 2 1 10 : 6 8 3 0 0 3 2 : 6 0
14. Korona 4 0 1 3 2 : 6 1 4 1 1 2 2 : 5 4
15. Arka 4 1 2 1 2 : 4 5 4 0 0 4 1 : 9 0
16. LKS Lođ 4 0 1 3 3 : 6 1 4 1 0 3 3 : 8 3
18+ igrajte odgovorno