Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Nice I Liga Polska

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.09. (Pet) 18:45 GKS Katovice-Črobri Glogov 2.24 3.17 3.05 1.66 2.14 (10)
23.09. (Sub) 10:45 Odra Opole-Stal Mjelec 2.20 3.29 3.05 1.78 1.98 (9)
23.09. (Sub) 14:00 Gornjik Lecna-GKS Tihi 2.64 3.30 2.46 1.83 1.92 (9)
23.09. (Sub) 14:00 Puša Niepolomice-Stomil Olštin 2.03 3.35 3.39 1.73 2.03 (9)
23.09. (Sub) 14:00 Rakov Čestohova-Bitovija 2.16 3.40 3.06 1.81 1.94 (8)
23.09. (Sub) 15:00 Čojničanka-Olimpija Grudžadž 1.88 3.54 3.74 1.83 1.92 (8)
23.09. (Sub) 16:00 Zaglebje Sosn.-Vigri Suvalki 1.94 3.50 3.52 1.78 1.97 (9)
23.09. (Sub) 17:00 Miedž Legnica-Podbeskidzje 1.78 3.56 4.21 1.77 1.99 (8)
24.09. (Ned) 14:00 Pogon Siedlice-Ruh Horžov 1.95 3.39 3.58 1.68 2.10 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Čojničanka 9 6 0 3 19 : 9 (+10) 18
2 Miedž Legnica 9 5 3 1 15 : 8 (+7) 18
3 Odra Opole 9 5 2 2 14 : 10 (+4) 17
4 Črobri Glogov 9 5 2 2 11 : 7 (+4) 17
5 Stal Mjelec 9 5 2 2 14 : 11 (+3) 17
6 Bitovija 9 5 1 3 14 : 8 (+6) 16
7 GKS Tihi 9 4 2 3 11 : 13 (-2) 14
8 Stomil Olštin 9 4 1 4 12 : 13 (-1) 13
9 Olimpija Grudžadž 9 4 1 4 7 : 8 (-1) 13
10 Puša Niepolomice 9 3 2 4 10 : 10 (0) 11
11 Podbeskidzje 9 3 2 4 11 : 14 (-3) 11
12 Gornjik Lecna 9 3 2 4 10 : 14 (-4) 11
13 Pogon Siedlice 9 3 2 4 9 : 13 (-4) 11
14 Zaglebje Sosn. 9 3 1 5 10 : 13 (-3) 10
15 Vigri Suvalki 8 2 2 4 5 : 9 (-4) 8
16 GKS Katovice 9 2 2 5 10 : 14 (-4) 8
17 Rakov Čestohova 8 2 2 4 10 : 13 (-3) 8
18 Ruh Horžov (-5) 9 1 1 7 10 : 15 (-5) -1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Čojničanka 4 4 0 0 14 : 3 12 5 2 0 3 5 : 6 6
2. Miedž Legnica 4 2 2 0 7 : 3 8 5 3 1 1 8 : 5 10
3. Odra Opole 5 4 0 1 9 : 5 12 4 1 2 1 5 : 5 5
4. Črobri Glogov 5 2 1 2 7 : 6 7 4 3 1 0 4 : 1 10
5. Stal Mjelec 5 3 1 1 8 : 6 10 4 2 1 1 6 : 5 7
6. Bitovija 5 4 0 1 10 : 4 12 4 1 1 2 4 : 4 4
7. GKS Tihi 4 3 1 0 7 : 4 10 5 1 1 3 4 : 9 4
8. Stomil Olštin 4 4 0 0 9 : 2 12 5 0 1 4 3 : 11 1
9. Olimpija Grudžadž 4 2 1 1 4 : 2 7 5 2 0 3 3 : 6 6
10. Puša Niepolomice 5 2 1 2 7 : 6 7 4 1 1 2 3 : 4 4
11. Podbeskidzje 4 3 0 1 6 : 2 9 5 0 2 3 5 : 12 2
12. Gornjik Lecna 4 2 1 1 7 : 6 7 5 1 1 3 3 : 8 4
13. Pogon Siedlice 4 1 2 1 3 : 3 5 5 2 0 3 6 : 10 6
14. Zaglebje Sosn. 5 3 0 2 6 : 4 9 4 0 1 3 4 : 9 1
15. Vigri Suvalki 4 1 1 2 3 : 5 4 4 1 1 2 2 : 4 4
16. GKS Katovice 5 1 1 3 4 : 6 4 4 1 1 2 6 : 8 4
17. Rakov Čestohova 5 0 2 3 4 : 8 2 3 2 0 1 6 : 5 6
18. Ruh Horžov (-5) 4 1 1 2 6 : 6 4 5 0 0 5 4 : 9 0
Brzi meni