Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Liga 2 Casa Pariurilor

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.04. (Čet) 14:00 Čindia Targovište-Klinćeni 2.15 3.13 2.96 1.81 1.93 (3)
26.04. (Pet) 08:00 Aerostar Bakau-Dačija Unirea Braila 1.08 8.00 14.17 4.60 1.17 (3)
26.04. (Pet) 08:00 Energetikanul-UTA Arad 2.47 3.18 2.55 1.91 1.82 (3)
26.04. (Pet) 08:00 Lučeafarul Oradea-Mioveni 2.26 3.18 2.74 1.98 1.75 (3)
26.04. (Pet) 08:00 Metaloglobus Bukurešt-Sportul Snagov 2.40 3.23 2.54 1.97 1.76 (3)
26.04. (Pet) 08:00 Panduri-Balotešti 1.37 4.17 6.63 2.37 1.52 (3)
26.04. (Pet) 15:30 Univerzitatea Kluž-Ripensia 1.21 5.23 8.87 2.07 1.69 (3)
26.04. (Pet) 16:00 SS Polit. Temišvar-ACS Poli Temišvar 2.00 3.30 3.12 1.75 1.98 (3)
27.04. (Sub) 09:00 Petrolul Ploešti-Dako-Getika Bukurešt 1.22 5.23 8.57 2.37 1.52 (3)
28.04. (Ned) 08:00 Arđeš Pitešti-Farul 1.70 3.43 4.17 1.92 1.79 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Klinćeni 31 24 1 6 64 : 17 (+47) 73
2 Čindia Targovište 31 20 7 4 61 : 31 (+30) 67
3 Univerzitatea Kluž 31 20 6 5 72 : 23 (+49) 66
4 Sportul Snagov 31 19 6 6 48 : 28 (+20) 63
5 Petrolul Ploešti 31 19 5 7 55 : 29 (+26) 62
6 Arđeš Pitešti 31 16 8 7 44 : 25 (+19) 56
7 Mioveni 31 14 6 11 44 : 34 (+10) 48
8 UTA Arad 31 12 7 12 48 : 47 (+1) 43
9 Ripensia 31 10 9 12 36 : 42 (-6) 39
10 Lučeafarul Oradea 31 10 8 13 41 : 53 (-12) 38
11 SS Polit. Temišvar 31 10 8 13 29 : 29 (0) 38
12 Metaloglobus Bukurešt 31 10 7 14 29 : 51 (-22) 37
13 Farul 31 11 3 17 40 : 51 (-11) 36
14 Panduri 31 9 7 15 50 : 54 (-4) 34
15 Energetikanul 31 8 10 13 35 : 39 (-4) 34
16 Dako-Getika Bukurešt 31 7 12 12 41 : 49 (-8) 33
17 Aerostar Bakau 31 8 5 18 42 : 59 (-17) 29
18 Balotešti 31 6 6 19 25 : 58 (-33) 24
19 ACS Poli Temišvar 31 5 8 18 27 : 55 (-28) 23
20 Dačija Unirea Braila 31 4 7 20 27 : 84 (-57) 19
Juventus Bukurešt je promenio ime u Dako-Getika Bukurešt.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Klinćeni 16 13 1 2 39 : 7 40 15 11 0 4 25 : 10 33
2. Čindia Targovište 15 11 3 1 37 : 18 36 16 9 4 3 24 : 13 31
3. Univerzitatea Kluž 15 11 3 1 34 : 10 36 16 9 3 4 38 : 13 30
4. Sportul Snagov 16 10 3 3 24 : 13 33 15 9 3 3 24 : 15 30
5. Petrolul Ploešti 15 10 4 1 32 : 10 34 16 9 1 6 23 : 19 28
6. Arđeš Pitešti 15 11 3 1 30 : 6 36 16 5 5 6 14 : 19 20
7. Mioveni 16 9 3 4 29 : 19 30 15 5 3 7 15 : 15 18
8. UTA Arad 16 7 4 5 30 : 26 25 15 5 3 7 18 : 21 18
9. Ripensia 16 6 4 6 17 : 18 22 15 4 5 6 19 : 24 17
10. Lučeafarul Oradea 15 8 4 3 27 : 14 28 16 2 4 10 14 : 39 10
11. SS Polit. Temišvar 14 5 4 5 16 : 12 19 17 5 4 8 13 : 17 19
12. Metaloglobus Bukurešt 15 7 4 4 17 : 11 25 16 3 3 10 12 : 40 12
13. Farul 16 9 2 5 27 : 19 29 15 2 1 12 13 : 32 7
14. Panduri 15 7 2 6 28 : 24 23 16 2 5 9 22 : 30 11
15. Energetikanul 15 8 2 5 26 : 16 26 16 0 8 8 9 : 23 8
16. Dako-Getika Bukurešt 16 5 6 5 24 : 23 21 15 2 6 7 17 : 26 12
17. Aerostar Bakau 15 6 2 7 23 : 20 20 16 2 3 11 19 : 39 9
18. Balotešti 16 4 5 7 16 : 23 17 15 2 1 12 9 : 35 7
19. ACS Poli Temišvar 17 4 5 8 19 : 24 17 14 1 3 10 8 : 31 6
20. Dačija Unirea Braila 16 4 4 8 17 : 33 16 15 0 3 12 10 : 51 3
18+ igrajte odgovorno