Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Liga 2 Casa Pariurilor

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.10. (Sub) 08:00 ACS Poli Temišvar-SS Polit. Temišvar 3.60 3.28 1.86 1.96 1.78 (5)
20.10. (Sub) 08:00 Balotešti-Panduri 2.92 3.28 2.13 2.10 1.69 (5)
20.10. (Sub) 08:00 Dačija Unirea Braila-Aerostar Bakau 5.50 3.60 1.50 2.80 1.40 (2)
20.10. (Sub) 08:00 Dako-Getika Bukurešt-Petrolul Ploešti 3.60 3.50 1.79 2.23 1.59 (4)
20.10. (Sub) 08:00 Farul-Arđeš Pitešti 2.97 3.25 2.13 1.83 1.88 (4)
20.10. (Sub) 08:00 Mioveni-Lučeafarul Oradea 1.33 4.22 8.06 2.06 1.72 (5)
20.10. (Sub) 08:00 Sportul Snagov-Metaloglobus Bukurešt 1.35 4.16 7.41 2.01 1.75 (5)
20.10. (Sub) 08:00 UTA Arad-Energetikanul 2.22 3.27 2.78 1.95 1.79 (5)
20.10. (Sub) 09:00 Klinćeni-Čindia Targovište 2.46 3.18 2.61 1.83 1.90 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sportul Snagov 12 8 3 1 20 : 8 (+12) 27
2 Klinćeni 12 9 0 3 30 : 7 (+23) 27
3 Čindia Targovište 12 8 2 2 25 : 14 (+11) 26
4 Arđeš Pitešti 12 7 4 1 19 : 7 (+12) 25
5 Univerzitatea Kluž 13 7 3 3 27 : 13 (+14) 24
6 Petrolul Ploešti 12 7 2 3 25 : 10 (+15) 23
7 Panduri 12 6 3 3 26 : 17 (+9) 21
8 Mioveni 12 6 2 4 18 : 9 (+9) 20
9 Energetikanul 12 6 2 4 21 : 15 (+6) 20
10 UTA Arad 12 6 1 5 21 : 16 (+5) 19
11 SS Polit. Temišvar 12 5 2 5 11 : 11 (0) 17
12 Dako-Getika Bukurešt 12 3 6 3 18 : 20 (-2) 15
13 Metaloglobus Bukurešt 12 4 2 6 11 : 23 (-12) 14
14 Ripensia 13 3 4 6 17 : 25 (-8) 13
15 Lučeafarul Oradea 12 3 3 6 15 : 25 (-10) 12
16 Farul 12 3 1 8 17 : 28 (-11) 10
17 Aerostar Bakau 12 2 2 8 13 : 27 (-14) 8
18 Balotešti 12 2 2 8 11 : 26 (-15) 8
19 ACS Poli Temišvar 12 1 2 9 11 : 28 (-17) 5
20 Dačija Unirea Braila 12 0 4 8 8 : 35 (-27) 4
Juventus Bukurešt je promenio ime u Dako-Getika Bukurešt.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sportul Snagov 5 4 1 0 10 : 3 13 7 4 2 1 10 : 5 14
2. Klinćeni 5 4 0 1 17 : 2 12 7 5 0 2 13 : 5 15
3. Čindia Targovište 6 4 1 1 16 : 9 13 6 4 1 1 9 : 5 13
4. Arđeš Pitešti 7 5 2 0 13 : 2 17 5 2 2 1 6 : 5 8
5. Univerzitatea Kluž 7 6 1 0 20 : 6 19 6 1 2 3 7 : 7 5
6. Petrolul Ploešti 7 5 2 0 17 : 3 17 5 2 0 3 8 : 7 6
7. Panduri 6 4 1 1 16 : 8 13 6 2 2 2 10 : 9 8
8. Mioveni 6 4 1 1 13 : 4 13 6 2 1 3 5 : 5 7
9. Energetikanul 7 6 0 1 19 : 8 18 5 0 2 3 2 : 7 2
10. UTA Arad 5 3 0 2 12 : 7 9 7 3 1 3 9 : 9 10
11. SS Polit. Temišvar 7 3 1 3 5 : 5 10 5 2 1 2 6 : 6 7
12. Dako-Getika Bukurešt 6 2 3 1 11 : 8 9 6 1 3 2 7 : 12 6
13. Metaloglobus Bukurešt 6 2 2 2 7 : 7 8 6 2 0 4 4 : 16 6
14. Ripensia 6 1 2 3 6 : 10 5 7 2 2 3 11 : 15 8
15. Lučeafarul Oradea 6 3 2 1 12 : 7 11 6 0 1 5 3 : 18 1
16. Farul 6 3 0 3 9 : 10 9 6 0 1 5 8 : 18 1
17. Aerostar Bakau 7 2 1 4 7 : 11 7 5 0 1 4 6 : 16 1
18. Balotešti 5 1 2 2 6 : 9 5 7 1 0 6 5 : 17 3
19. ACS Poli Temišvar 5 0 2 3 5 : 11 2 7 1 0 6 6 : 17 3
20. Dačija Unirea Braila 6 0 1 5 1 : 12 1 6 0 3 3 7 : 23 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno