Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, First Division

Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Luč Energija 42 27 11 4 81 : 32 (+49) 92
2 Spartak Naljčik 42 25 11 6 67 : 36 (+31) 86
3 Kamaz 42 26 6 10 80 : 32 (+48) 84
4 Himki 42 23 13 6 75 : 36 (+39) 82
5 Kuban 42 23 12 7 55 : 25 (+30) 81
6 Din. Mahačkala 42 23 7 12 64 : 41 (+23) 76
7 Ural 42 21 10 11 51 : 34 (+17) 73
8 Orel 42 17 12 13 55 : 48 (+7) 63
9 Sp. Čeljabinsk 42 16 13 13 60 : 53 (+7) 61
10 Čkalovec 1936 42 15 11 16 51 : 53 (-2) 56
11 Anži 42 14 13 15 47 : 48 (-1) 55
12 SKA Energija 42 15 9 18 40 : 43 (-3) 54
13 Dinamo Briansk 42 13 13 16 44 : 49 (-5) 52
14 Volgar Gazprom 42 14 9 19 50 : 56 (-6) 51
15 Lokomotiva Čita 42 14 8 20 57 : 67 (-10) 50
16 Avangard Kursk 42 11 15 16 36 : 45 (-9) 48
17 Fakel 42 13 7 22 39 : 60 (-21) 46
18 Metalurg Kuzbas 42 10 15 17 48 : 61 (-13) 45
19 Amur 42 10 7 25 44 : 70 (-26) 37
20 Metalurg Lipeck 42 7 5 30 40 : 78 (-38) 26
21 Petrotrest 42 7 5 30 37 : 107 (-70) 26
22 Sokol (-6) 42 7 10 25 37 : 84 (-47) 25
Do početka prvenstva profesionalnu licencu nisu dobili Černomorec Novorosijsk, Dinamo Stavropolj, Rotor, Torpedo Vladimir i Arsenal Tula. Njihova mesta su zauzele drugoplasirane ekipe iz 5 grupa 3.lige: PetroTrast, Avangard, Volgar Gazprom, Amur Blagovešensk i Lukoil koji je promenio ime u Spartak Čeljabinsk.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Luč Energija 21 17 4 0 45 : 13 55 21 10 7 4 36 : 19 37
2. Spartak Naljčik 21 17 3 1 42 : 13 54 21 8 8 5 25 : 23 32
3. Kamaz 21 16 1 4 48 : 15 49 21 10 5 6 32 : 17 35
4. Himki 21 12 8 1 40 : 14 44 21 11 5 5 35 : 22 38
5. Kuban 21 16 4 1 41 : 8 52 21 7 8 6 14 : 17 29
6. Din. Mahačkala 21 16 1 4 38 : 16 49 21 7 6 8 26 : 25 27
7. Ural 21 14 5 2 26 : 7 47 21 7 5 9 25 : 27 26
8. Orel 21 12 6 3 33 : 19 42 21 5 6 10 22 : 29 21
9. Sp. Čeljabinsk 21 12 6 3 34 : 18 42 21 4 7 10 26 : 35 19
10. Čkalovec 1936 21 8 9 4 25 : 18 33 21 7 2 12 26 : 35 23
11. Anži 21 10 6 5 24 : 15 36 21 4 7 10 23 : 33 19
12. SKA Energija 21 9 5 7 23 : 20 32 21 6 4 11 17 : 23 22
13. Dinamo Briansk 21 11 4 6 30 : 22 37 21 2 9 10 14 : 27 15
14. Volgar Gazprom 21 12 5 4 35 : 19 41 21 2 4 15 15 : 37 10
15. Lokomotiva Čita 21 10 4 7 36 : 30 34 21 4 4 13 21 : 37 16
16. Avangard Kursk 21 7 7 7 22 : 21 28 21 4 8 9 14 : 24 20
17. Fakel 21 11 4 6 28 : 24 37 21 2 3 16 11 : 36 9
18. Metalurg Kuzbas 21 4 10 7 25 : 27 22 21 6 5 10 23 : 34 23
19. Amur 21 6 3 12 27 : 32 21 21 4 4 13 17 : 38 16
20. Metalurg Lipeck 21 6 5 10 28 : 31 23 21 1 0 20 12 : 47 3
21. Petrotrest 21 5 2 14 24 : 59 17 21 2 3 16 13 : 48 9
22. Sokol (-6) 21 6 9 6 22 : 21 27 21 1 1 19 15 : 63 4
18+ igrajte odgovorno