Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, First Division

Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alanija 38 21 10 7 50 : 24 (+26) 73
2 Mordovija 38 21 10 7 67 : 44 (+23) 73
3 Šinjik 38 21 6 11 61 : 42 (+19) 69
4 Nižnij Novgorod 38 21 5 12 53 : 40 (+13) 68
5 Sibir 38 16 13 9 61 : 39 (+22) 61
6 Torpedo 38 16 12 10 50 : 30 (+20) 60
7 Ural 38 15 15 8 51 : 35 (+16) 60
8 Dinamo Briansk 38 17 9 12 48 : 40 (+8) 60
9 Kamaz 38 17 8 13 48 : 36 (+12) 59
10 Jenisej 38 14 11 13 45 : 43 (+2) 53
11 Himki 38 13 9 16 47 : 61 (-14) 48
12 SKA Energija 38 12 11 15 46 : 57 (-11) 47
13 Volgar Gazprom 38 12 11 15 36 : 49 (-13) 47
14 Torpedo Vladimir 38 12 7 19 45 : 61 (-16) 43
15 Luč Energija 38 9 15 14 30 : 32 (-2) 42
16 Černomorec Nov. 38 11 8 19 32 : 36 (-4) 41
17 Baltika 38 9 14 15 31 : 45 (-14) 41
18 Gazovik Orenburg 38 8 14 16 40 : 48 (-8) 38
19 Fakel 38 6 12 20 26 : 46 (-20) 30
20 Žemčužina 38 8 2 28 22 : 81 (-59) 26
Žemčužina je isključena iz daljeg takmičenja nakon 19.kola. Sve utakmice do kraja prvenstva biće registrovane službenim rezultatom 3:0 u korist protivnika.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alanija 19 13 4 2 31 : 9 43 19 8 6 5 19 : 15 30
2. Mordovija 19 14 2 3 42 : 23 44 19 7 8 4 25 : 21 29
3. Šinjik 19 11 3 5 37 : 22 36 19 10 3 6 24 : 20 33
4. Nižnij Novgorod 19 13 1 5 31 : 20 40 19 8 4 7 22 : 20 28
5. Sibir 19 11 6 2 34 : 15 39 19 5 7 7 27 : 24 22
6. Torpedo 19 9 6 4 23 : 12 33 19 7 6 6 27 : 18 27
7. Ural 19 8 8 3 27 : 18 32 19 7 7 5 24 : 17 28
8. Dinamo Briansk 19 9 5 5 24 : 18 32 19 8 4 7 24 : 22 28
9. Kamaz 19 10 4 5 26 : 16 34 19 7 4 8 22 : 20 25
10. Jenisej 19 6 8 5 21 : 17 26 19 8 3 8 24 : 26 27
11. Himki 19 10 4 5 27 : 25 34 19 3 5 11 20 : 36 14
12. SKA Energija 19 7 8 4 25 : 25 29 19 5 3 11 21 : 32 18
13. Volgar Gazprom 19 8 5 6 23 : 23 29 19 4 6 9 13 : 26 18
14. Torpedo Vladimir 19 8 4 7 28 : 28 28 19 4 3 12 17 : 33 15
15. Luč Energija 19 5 7 7 9 : 12 22 19 4 8 7 21 : 20 20
16. Černomorec Nov. 19 7 5 7 18 : 16 26 19 4 3 12 14 : 20 15
17. Baltika 19 5 6 8 13 : 18 21 19 4 8 7 18 : 27 20
18. Gazovik Orenburg 19 4 7 8 19 : 26 19 19 4 7 8 21 : 22 19
19. Fakel 19 4 7 8 16 : 21 19 19 2 5 12 10 : 25 11
20. Žemčužina 19 4 1 14 9 : 42 13 19 4 1 14 13 : 39 13
18+ igrajte odgovorno