Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, First Division - Part 2

Tabele: Glavna Golovi


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mordovija 14 8 3 3 91 : 56 (+35) 100
2 Alanija 14 7 3 4 66 : 39 (+27) 97
3 Nižnij Novgorod 14 8 2 4 76 : 58 (+18) 94
4 Šinjik 14 4 4 6 70 : 56 (+14) 85
5 Ural 14 4 6 4 71 : 52 (+19) 78
6 Dinamo Briansk 14 5 3 6 62 : 57 (+5) 78
7 Sibir 14 3 6 5 76 : 57 (+19) 76
8 Torpedo 14 1 5 8 63 : 53 (+10) 68
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mordovija 7 5 1 1 14 : 6 16 7 3 2 2 10 : 6 11
2. Alanija 7 3 2 2 8 : 7 11 7 4 1 2 8 : 8 13
3. Nižnij Novgorod 8 5 2 1 15 : 10 17 6 3 0 3 8 : 8 9
4. Šinjik 6 2 0 4 4 : 8 6 8 2 4 2 5 : 6 10
5. Ural 7 1 4 2 6 : 7 7 7 3 2 2 14 : 10 11
6. Dinamo Briansk 7 3 1 3 7 : 7 10 7 2 2 3 7 : 10 8
7. Sibir 7 1 3 3 5 : 9 6 7 2 3 2 10 : 9 9
8. Torpedo 7 1 3 3 9 : 12 6 7 0 2 5 4 : 11 2

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kamaz 10 2 2 6 53 : 46 (+7) 67
2 Jenisej 10 3 4 3 53 : 53 (0) 66
3 SKA Energija 10 4 3 3 57 : 66 (-9) 62
4 Torpedo Vladimir 10 5 3 2 62 : 73 (-11) 61
5 Himki 10 3 2 5 54 : 74 (-20) 59
6 Volgar Gazprom 10 3 3 4 44 : 57 (-13) 59
7 Baltika 10 5 3 2 42 : 54 (-12) 59
8 Gazovik Orenburg 10 6 3 1 54 : 52 (+2) 59
9 Luč Energija 10 2 6 2 37 : 39 (-2) 54
10 Černomorec Nov. 10 3 2 5 40 : 45 (-5) 52
11 Fakel 10 3 1 6 34 : 59 (-25) 40
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kamaz 5 2 1 2 4 : 3 7 5 0 1 4 1 : 7 1
2. Jenisej 5 2 3 0 6 : 4 9 5 1 1 3 2 : 6 4
3. SKA Energija 5 2 2 1 5 : 3 8 5 2 1 2 6 : 6 7
4. Torpedo Vladimir 5 3 2 0 12 : 5 11 5 2 1 2 5 : 7 7
5. Himki 5 1 2 2 3 : 6 5 5 2 0 3 4 : 7 6
6. Volgar Gazprom 5 2 1 2 6 : 5 7 5 1 2 2 2 : 3 5
7. Baltika 5 3 1 1 6 : 3 10 5 2 2 1 5 : 6 8
8. Gazovik Orenburg 5 5 0 0 9 : 0 15 5 1 3 1 5 : 4 6
9. Luč Energija 5 1 2 2 4 : 5 5 5 1 4 0 3 : 2 7
10. Černomorec Nov. 5 3 1 1 6 : 2 10 5 0 1 4 2 : 7 1
11. Fakel 5 2 1 2 3 : 4 7 5 1 0 4 5 : 9 3
U tabelu su uračunati bodovi iz 1.dela prvenstva.
18+ igrajte odgovorno