Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Olimp FNL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.04. (Sre) 09:00 Luč Energija-PFC Soči 4.66 3.29 1.71 1.56 2.31 (4)
24.04. (Sre) 09:00 SKA-Habarovsk-Himki 1.81 2.96 4.76 1.41 2.77 (4)
24.04. (Sre) 12:00 Sibir-Tom 2.88 2.70 2.61 1.38 2.85 (4)
24.04. (Sre) 12:00 Tjumen-Spartak Moskva II 2.31 3.01 2.97 1.58 2.27 (4)
24.04. (Sre) 13:00 Krasnodar II-Rotor Volgograd 2.56 2.93 2.79 1.51 2.48 (5)
24.04. (Sre) 15:00 Mordovija-Fakel 1.98 2.87 3.76 1.43 2.60 (4)
24.04. (Sre) 15:15 Tambov-Šinjik 1.41 3.69 6.81 1.56 2.26 (4)
24.04. (Sre) 15:30 FK Armavir-Zenit II 1.76 3.13 4.70 1.44 2.62 (4)
24.04. (Sre) 16:00 Čertanovo-Avangard Kursk 2.18 2.95 3.11 1.51 2.36 (4)
28.04. (Ned) 10:00 Avangard Kursk-Luč Energija 1.82 2.90 5.60 1.35 3.20 (1)
28.04. (Ned) 10:00 Baltika-FK Armavir 2.36 2.85 3.40 1.45 2.75 (1)
28.04. (Ned) 10:00 Fakel-Tjumen 2.22 2.85 3.68 1.45 2.75 (1)
28.04. (Ned) 10:00 Himki-Mordovija 2.14 2.90 3.88 1.47 2.70 (1)
28.04. (Ned) 10:00 PFC Soči-Tom 1.62 3.60 5.75 1.60 2.34 (1)
28.04. (Ned) 10:00 Rotor Volgograd-SKA-Habarovsk 2.80 2.75 2.82 1.40 3.00 (1)
28.04. (Ned) 10:00 Šinjik-Čertanovo 1.90 3.10 4.44 1.50 2.60 (1)
28.04. (Ned) 10:00 Spartak Moskva II-Tambov 4.50 3.70 1.72 1.90 1.90 (1)
28.04. (Ned) 10:00 Zenit II-Krasnodar II 2.99 3.10 2.42 1.57 2.40 (1)
04.05. (Sub) 10:00 Sibir-PFC Soči 5.85 3.50 1.62 1.55 2.45 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tambov 32 18 8 6 49 : 30 (+19) 62
2 PFC Soči 32 16 10 6 56 : 30 (+26) 58
3 Tom 32 15 12 5 36 : 19 (+17) 57
4 Nižnij Novgorod 32 15 7 10 33 : 27 (+6) 52
5 SKA-Habarovsk 32 13 12 7 40 : 34 (+6) 51
6 Avangard Kursk 31 15 6 10 39 : 29 (+10) 51
7 Šinjik 32 13 10 9 32 : 25 (+7) 49
8 Čertanovo 32 13 8 11 53 : 45 (+8) 47
9 Rotor Volgograd 32 11 12 9 29 : 29 (0) 45
10 Krasnodar II 31 11 11 9 40 : 42 (-2) 44
11 Himki 32 11 9 12 40 : 45 (-5) 42
12 Spartak Moskva II 32 11 8 13 39 : 38 (+1) 41
13 Luč Energija 32 8 16 8 23 : 21 (+2) 40
14 Mordovija 32 10 9 13 31 : 38 (-7) 39
15 Fakel 32 9 9 14 33 : 36 (-3) 36
16 Baltika 32 9 9 14 34 : 47 (-13) 36
17 FK Armavir 32 7 12 13 26 : 41 (-15) 33
18 Sibir 32 5 12 15 25 : 43 (-18) 27
19 Tjumen (-6) 32 5 13 14 25 : 38 (-13) 22
20 Zenit II 32 4 7 21 21 : 47 (-26) 19
U junu 2018. Dinamo Sankt Peterburg je preseljen u Soči. Tako je nastao novi klub PFC Soči.
Olimpiec je promenio ime u Nižnji Novgorod.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tambov 15 8 4 3 27 : 16 28 17 10 4 3 22 : 14 34
2. PFC Soči 17 9 4 4 27 : 17 31 15 7 6 2 29 : 13 27
3. Tom 17 11 5 1 25 : 6 38 15 4 7 4 11 : 13 19
4. Nižnij Novgorod 15 8 3 4 15 : 11 27 17 7 4 6 18 : 16 25
5. SKA-Habarovsk 16 8 5 3 21 : 15 29 16 5 7 4 19 : 19 22
6. Avangard Kursk 16 10 4 2 24 : 12 34 15 5 2 8 15 : 17 17
7. Šinjik 16 7 7 2 16 : 9 28 16 6 3 7 16 : 16 21
8. Čertanovo 16 7 5 4 29 : 20 26 16 6 3 7 24 : 25 21
9. Rotor Volgograd 16 7 5 4 15 : 12 26 16 4 7 5 14 : 17 19
10. Krasnodar II 16 5 5 6 19 : 22 20 15 6 6 3 21 : 20 24
11. Himki 16 6 6 4 24 : 19 24 16 5 3 8 16 : 26 18
12. Spartak Moskva II 17 6 5 6 24 : 21 23 15 5 3 7 15 : 17 18
13. Luč Energija 15 6 4 5 11 : 9 22 17 2 12 3 12 : 12 18
14. Mordovija 16 3 5 8 14 : 21 14 16 7 4 5 17 : 17 25
15. Fakel 16 5 7 4 19 : 14 22 16 4 2 10 14 : 22 14
16. Baltika 16 7 3 6 18 : 20 24 16 2 6 8 16 : 27 12
17. FK Armavir 15 2 8 5 15 : 21 14 17 5 4 8 11 : 20 19
18. Sibir 15 4 5 6 11 : 13 17 17 1 7 9 14 : 30 10
19. Tjumen (-6) 16 5 6 5 18 : 17 21 16 0 7 9 7 : 21 7
20. Zenit II 17 2 4 11 12 : 25 10 15 2 3 10 9 : 22 9
18+ igrajte odgovorno