Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Rosgosstrah Cempionat Rossii

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.09. (Sub) 13:30 Dinamo Moskva-CSKA Moskva 4.44 3.40 1.84 1.62 2.26 (14)
23.09. (Sub) 16:00 Spartak Moskva-Anži 1.29 5.36 9.70 2.20 1.65 (14)
24.09. (Ned) 11:00 Ural-Tosno 2.32 3.09 3.23 1.50 2.49 (14)
24.09. (Ned) 13:30 Rostov-Lokomotiva Mos. 2.53 2.89 3.06 1.37 2.95 (14)
24.09. (Ned) 13:30 Ufa-Arsenal Tula 2.15 3.05 3.69 1.43 2.71 (14)
24.09. (Ned) 16:00 Krasnodar-Zenit 3.02 3.15 2.42 1.69 2.14 (14)
25.09. (Pon) 14:00 Amkar-SKA-Habarovsk 1.61 3.37 6.75 1.35 3.08 (16)
25.09. (Pon) 16:30 Akhmat Grozni-Rubin 2.34 3.12 3.14 1.59 2.31 (16)
29.09. (Pet) 16:30 Arsenal Tula-Krasnodar 4.47 3.48 1.89 1.69 2.21 (4)
30.09. (Sub) 08:30 SKA-Habarovsk-Rostov 3.71 3.14 2.25 1.52 2.50 (3)
30.09. (Sub) 11:00 Tosno-Akhmat Grozni 3.77 3.21 2.21 1.57 2.61 (3)
30.09. (Sub) 13:30 Rubin-Amkar 1.55 3.89 7.57 1.56 2.55 (3)
30.09. (Sub) 16:00 Spartak Moskva-Ural 1.36 4.92 10.33 1.90 1.98 (3)
01.10. (Ned) 11:00 CSKA Moskva-Ufa 1.36 4.92 10.83 1.74 2.19 (3)
01.10. (Ned) 13:30 Lokomotiva Mos.-Dinamo Moskva 1.81 3.35 5.43 1.56 2.55 (3)
01.10. (Ned) 16:00 Anži-Zenit 12.50 5.13 1.32 2.05 1.88 (3)
13.10. (Pet) 16:30 Akhmat Grozni-Spartak Moskva 3.45 3.30 2.35 1.85 2.08 (2)
14.10. (Sub) 11:00 Dinamo Moskva-SKA-Habarovsk 1.55 4.05 7.85 1.50 2.82 (2)
14.10. (Sub) 13:30 Ural-Anži 1.61 3.86 7.20 1.70 2.31 (2)
14.10. (Sub) 16:00 Krasnodar-CSKA Moskva 2.80 3.26 2.81 1.70 2.31 (2)
15.10. (Ned) 11:00 Ufa-Lokomotiva Mos. 4.14 3.30 2.11 (2)
15.10. (Ned) 13:30 Rostov-Rubin 2.51 3.10 3.34 (2)
15.10. (Ned) 16:00 Zenit-Arsenal Tula 1.25 6.80 14.75 1.97 1.95 (2)
16.10. (Pon) 14:30 Amkar-Tosno 2.34 3.10 3.71 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zenit 10 7 3 0 19 : 3 (+16) 24
2 Krasnodar 10 6 3 1 17 : 8 (+9) 21
3 Lokomotiva Mos. 10 6 2 2 14 : 10 (+4) 20
4 CSKA Moskva 10 6 1 3 14 : 9 (+5) 19
5 Rostov 10 4 4 2 10 : 7 (+3) 16
6 Rubin 10 4 2 4 15 : 10 (+5) 14
7 Akhmat Grozni 10 4 2 4 13 : 15 (-2) 14
8 Ural 10 2 7 1 10 : 9 (+1) 13
9 Spartak Moskva 10 3 4 3 14 : 15 (-1) 13
10 Arsenal Tula 10 3 2 5 10 : 13 (-3) 11
11 Ufa 10 2 4 4 7 : 13 (-6) 10
12 Dinamo Moskva 10 2 3 5 9 : 11 (-2) 9
13 Tosno 10 2 3 5 9 : 12 (-3) 9
14 SKA-Habarovsk 10 1 5 4 6 : 10 (-4) 8
15 Amkar 10 2 2 6 3 : 9 (-6) 8
16 Anži 10 2 1 7 7 : 23 (-16) 7
Terek je promenio ime u Akhmat Grozni.

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4. i 5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zenit 5 4 1 0 14 : 2 13 5 3 2 0 5 : 1 11
2. Krasnodar 4 2 2 0 6 : 2 8 6 4 1 1 11 : 6 13
3. Lokomotiva Mos. 6 4 0 2 5 : 4 12 4 2 2 0 9 : 6 8
4. CSKA Moskva 6 3 0 3 8 : 7 9 4 3 1 0 6 : 2 10
5. Rostov 4 1 2 1 3 : 3 5 6 3 2 1 7 : 4 11
6. Rubin 6 3 1 2 11 : 5 10 4 1 1 2 4 : 5 4
7. Akhmat Grozni 5 2 1 2 7 : 6 7 5 2 1 2 6 : 9 7
8. Ural 5 0 5 0 4 : 4 5 5 2 2 1 6 : 5 8
9. Spartak Moskva 4 3 0 1 8 : 4 9 6 0 4 2 6 : 11 4
10. Arsenal Tula 5 2 1 2 5 : 5 7 5 1 1 3 5 : 8 4
11. Ufa 4 1 1 2 4 : 7 4 6 1 3 2 3 : 6 6
12. Dinamo Moskva 5 1 3 1 6 : 4 6 5 1 0 4 3 : 7 3
13. Tosno 6 0 3 3 5 : 8 3 4 2 0 2 4 : 4 6
14. SKA-Habarovsk 5 1 3 1 5 : 5 6 5 0 2 3 1 : 5 2
15. Amkar 4 0 1 3 0 : 3 1 6 2 1 3 3 : 6 7
16. Anži 6 2 0 4 5 : 12 6 4 0 1 3 2 : 11 1
Brzi meni