Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Rosgosstrah Cempionat Rossii

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.10. (Pet) 15:00 Anži-CSKA Moskva 8.86 4.04 1.41 1.68 2.16 (10)
19.10. (Pet) 17:30 Lokomotiva Mos.-Rostov 2.30 2.92 3.44 1.40 2.87 (10)
20.10. (Sub) 08:30 Orenburg-Jenisej 2.03 3.08 4.02 1.43 2.77 (10)
20.10. (Sub) 11:00 Ural-Krila Sovjetov 2.15 3.00 3.75 1.48 2.60 (10)
20.10. (Sub) 13:30 Ufa-Rubin 3.05 2.87 2.56 1.40 2.87 (10)
21.10. (Ned) 11:00 Dinamo Moskva-Zenit 4.35 3.16 1.93 1.55 2.41 (10)
21.10. (Ned) 13:30 Spartak Moskva-Arsenal Tula 1.54 3.90 6.19 1.75 2.07 (10)
21.10. (Ned) 16:00 Krasnodar-Akhmat Grozni 1.67 3.71 5.01 1.70 2.13 (10)
27.10. (Sub) 10:30 Arsenal Tula-Orenburg 2.35 3.06 3.38 1.56 2.59 (2)
27.10. (Sub) 11:00 Ural-Ufa 2.26 3.15 3.47 1.57 2.56 (2)
27.10. (Sub) 16:00 Rostov-Anži 1.38 4.65 9.00 1.75 2.19 (2)
28.10. (Ned) 11:00 Jenisej-Lokomotiva Mos. 4.76 3.30 1.87 1.56 2.59 (2)
28.10. (Ned) 13:30 Akhmat Grozni-Dinamo Moskva 2.13 3.20 3.77 1.64 2.39 (2)
28.10. (Ned) 16:00 CSKA Moskva-Krasnodar 2.13 3.36 3.57 1.74 2.21 (2)
29.10. (Pon) 15:00 Krila Sovjetov-Zenit 6.60 3.80 1.58 1.69 2.30 (2)
29.10. (Pon) 17:30 Rubin-Spartak Moskva 2.74 3.13 2.75 1.65 2.38 (2)
03.11. (Sub) 11:00 Lokomotiva Mos.-Arsenal Tula 1.66 3.46 6.35 1.66 2.35 (2)
03.11. (Sub) 13:30 Dinamo Moskva-CSKA Moskva 4.43 3.34 1.91 1.55 2.61 (2)
04.11. (Ned) 11:00 Zenit-Akhmat Grozni 1.53 3.92 7.15 1.95 1.94 (2)
04.11. (Ned) 13:30 Krasnodar-Rostov 1.85 3.34 4.81 1.62 2.45 (2)
04.11. (Ned) 16:00 Spartak Moskva-Ural 1.53 3.94 7.15 1.95 1.94 (2)
05.11. (Pon) 11:00 Orenburg-Rubin 2.86 2.86 2.87 1.40 3.18 (2)
05.11. (Pon) 13:30 Ufa-Krila Sovjetov 2.16 3.10 3.81 1.55 2.61 (2)
05.11. (Pon) 16:00 Anži-Jenisej 2.70 3.30 2.67 1.62 2.45 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zenit 10 8 1 1 20 : 8 (+12) 25
2 Krasnodar 10 6 1 3 18 : 8 (+10) 19
3 Rostov 10 5 3 2 10 : 4 (+6) 18
4 Spartak Moskva 10 5 3 2 10 : 7 (+3) 18
5 Rubin 10 4 5 1 12 : 9 (+3) 17
6 CSKA Moskva 10 4 4 2 14 : 5 (+9) 16
7 Lokomotiva Mos. 10 4 3 3 11 : 10 (+1) 15
8 Orenburg 10 4 2 4 11 : 9 (+2) 14
9 Akhmat Grozni 10 3 3 4 9 : 12 (-3) 12
10 Ural 10 3 2 5 10 : 17 (-7) 11
11 Krila Sovjetov 10 3 1 6 4 : 14 (-10) 10
12 Arsenal Tula 10 2 4 4 11 : 11 (0) 10
13 Anži 10 3 1 6 6 : 15 (-9) 10
14 Dinamo Moskva 10 2 4 4 9 : 10 (-1) 10
15 Ufa 10 2 3 5 7 : 13 (-6) 9
16 Jenisej 10 1 2 7 6 : 16 (-10) 5
Amkaru je 13.06.2018. oduzeta licenca za takmičenje u 1. i 2. ligi. Umesto njih u ovoj sezoni igraće Anži, poražena ekipa u prošlogodišnjem baražu za opstanak.

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
pobednik Kupa - Liga Evrope
4. i 5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zenit 5 4 1 0 12 : 5 13 5 4 0 1 8 : 3 12
2. Krasnodar 3 2 0 1 5 : 2 6 7 4 1 2 13 : 6 13
3. Rostov 6 2 2 2 6 : 3 8 4 3 1 0 4 : 1 10
4. Spartak Moskva 5 3 0 2 5 : 4 9 5 2 3 0 5 : 3 9
5. Rubin 6 4 1 1 7 : 4 13 4 0 4 0 5 : 5 4
6. CSKA Moskva 5 2 1 2 8 : 3 7 5 2 3 0 6 : 2 9
7. Lokomotiva Mos. 4 2 2 0 5 : 2 8 6 2 1 3 6 : 8 7
8. Orenburg 4 1 1 2 3 : 4 4 6 3 1 2 8 : 5 10
9. Akhmat Grozni 5 2 3 0 5 : 3 9 5 1 0 4 4 : 9 3
10. Ural 6 2 2 2 7 : 7 8 4 1 0 3 3 : 10 3
11. Krila Sovjetov 6 2 1 3 2 : 7 7 4 1 0 3 2 : 7 3
12. Arsenal Tula 6 2 3 1 10 : 5 9 4 0 1 3 1 : 6 1
13. Anži 3 1 0 2 3 : 8 3 7 2 1 4 3 : 7 7
14. Dinamo Moskva 4 2 1 1 6 : 2 7 6 0 3 3 3 : 8 3
15. Ufa 6 2 1 3 5 : 7 7 4 0 2 2 2 : 6 2
16. Jenisej 6 1 2 3 5 : 8 5 4 0 0 4 1 : 8 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno