Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Škotska, Scottish Betfred League Cup - Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Harts 4 2 2 0 6 : 3 (+3) 9
2 Ist Fajf 4 2 1 1 5 : 3 (+2) 8
3 Dandi Junajted 4 2 1 1 6 : 4 (+2) 7
4 Stenhausmir 4 1 0 3 4 : 6 (-2) 3
5 Kaudenbit 4 1 0 3 2 : 7 (-5) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Harts 2 1 1 0 3 : 2 4 2 1 1 0 3 : 1 4
2. Ist Fajf 2 1 1 0 3 : 1 4 2 1 0 1 2 : 2 3
3. Dandi Junajted 2 1 0 1 3 : 2 3 2 1 1 0 3 : 2 4
4. Stenhausmir 2 1 0 1 3 : 2 3 2 0 0 2 1 : 4 0
5. Kaudenbit 2 1 0 1 2 : 2 3 2 0 0 2 0 : 5 0

Group B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ros Kaunti 4 4 0 0 12 : 2 (+10) 12
2 Forfar Atletik 5 3 0 2 10 : 6 (+4) 9
3 Montrouz 4 1 1 2 4 : 9 (-5) 5
4 Sent Džonston 4 1 0 3 6 : 5 (+1) 3
5 Brešin Siti 4 0 1 3 1 : 12 (-11) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ros Kaunti 2 2 0 0 6 : 1 6 2 2 0 0 6 : 1 6
2. Forfar Atletik 3 2 0 1 6 : 3 6 2 1 0 1 4 : 3 3
3. Montrouz 2 1 0 1 2 : 4 3 2 0 1 1 2 : 5 1
4. Sent Džonston 2 1 0 1 5 : 2 3 2 0 0 2 1 : 3 0
5. Brešin Siti 2 0 1 1 1 : 5 1 2 0 0 2 0 : 7 0

Group C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hibernijan 4 3 1 0 8 : 1 (+7) 10
2 Aloa Atletik 4 2 1 1 8 : 8 (0) 7
3 Erbrot 4 2 0 2 10 : 8 (+2) 6
4 Eldžin Siti 4 1 1 2 7 : 7 (0) 5
5 Stirling Albion 4 0 1 3 3 : 12 (-9) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hibernijan 2 2 0 0 5 : 0 6 2 1 1 0 3 : 1 4
2. Aloa Atletik 2 1 1 0 5 : 4 4 2 1 0 1 3 : 4 3
3. Erbrot 2 1 0 1 4 : 4 3 2 1 0 1 6 : 4 3
4. Eldžin Siti 2 1 0 1 3 : 2 3 2 0 1 1 4 : 5 1
5. Stirling Albion 2 0 1 1 2 : 7 1 2 0 0 2 1 : 5 0

Group D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 FK Dandi 4 2 2 0 4 : 0 (+4) 10
2 Inv. Kaledonijen 4 2 1 1 7 : 4 (+3) 7
3 Piterhed 4 1 2 1 3 : 4 (-1) 6
4 Kouv Rendžers 4 1 1 2 6 : 5 (+1) 4
5 Rejt Rovers 4 1 0 3 4 : 11 (-7) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. FK Dandi 2 1 1 0 1 : 0 4 2 1 1 0 3 : 0 4
2. Inv. Kaledonijen 2 2 0 0 7 : 3 6 2 0 1 1 0 : 1 1
3. Piterhed 2 1 1 0 2 : 1 4 2 0 1 1 1 : 3 1
4. Kouv Rendžers 2 1 1 0 3 : 0 4 2 0 0 2 3 : 5 0
5. Rejt Rovers 2 1 0 1 3 : 4 3 2 0 0 2 1 : 7 0

Group E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Madervel 4 4 0 0 13 : 0 (+13) 12
2 Grinok Morton 4 2 1 1 14 : 8 (+6) 8
3 Kvin of Saut 4 1 2 1 10 : 10 (0) 6
4 Dambarton 4 1 0 3 3 : 12 (-9) 3
5 Anan Atletik 4 0 1 3 3 : 13 (-10) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Madervel 2 2 0 0 8 : 0 6 2 2 0 0 5 : 0 6
2. Grinok Morton 2 1 1 0 9 : 4 4 2 1 0 1 5 : 4 3
3. Kvin of Saut 2 0 1 1 3 : 6 1 2 1 1 0 7 : 4 4
4. Dambarton 2 0 0 2 1 : 6 0 2 1 0 1 2 : 6 3
5. Anan Atletik 2 0 0 2 0 : 6 0 2 0 1 1 3 : 7 1

Group F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Partik Tistl 4 3 1 0 8 : 5 (+3) 10
2 Hamilton Akad. 4 2 2 0 8 : 5 (+3) 9
3 Erdrioniens 4 1 1 2 7 : 8 (-1) 5
4 Kvins Park 4 0 3 1 4 : 5 (-1) 3
5 Klajd 4 0 1 3 6 : 10 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Partik Tistl 2 2 0 0 4 : 2 6 2 1 1 0 4 : 3 4
2. Hamilton Akad. 2 0 2 0 2 : 2 2 2 2 0 0 6 : 3 6
3. Erdrioniens 2 0 1 1 4 : 5 1 2 1 0 1 3 : 3 3
4. Kvins Park 2 0 1 1 2 : 3 1 2 0 2 0 2 : 2 2
5. Klajd 2 0 0 2 3 : 6 0 2 0 1 1 3 : 4 1

Group G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Livingston 5 4 1 0 12 : 4 (+8) 13
2 Er Junajted 4 2 1 1 12 : 5 (+7) 7
3 Falkirk 4 2 1 1 6 : 3 (+3) 7
4 Stranrer 4 1 1 2 9 : 5 (+4) 5
5 Bervik Rendžers 4 0 0 4 0 : 21 (-21) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Livingston 2 2 0 0 7 : 1 6 3 2 1 0 5 : 3 7
2. Er Junajted 2 1 1 0 4 : 3 4 2 1 0 1 8 : 2 3
3. Falkirk 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 0 1 4 : 2 3
4. Stranrer 2 1 0 1 7 : 2 3 2 0 1 1 2 : 3 1
5. Bervik Rendžers 2 0 0 2 0 : 10 0 2 0 0 2 0 : 11 0

Group H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Danfermlajn Atl. 4 3 0 1 13 : 3 (+10) 9
2 Albion Rovers 4 2 1 1 3 : 7 (-4) 7
3 Sent Miren 4 1 2 1 3 : 3 (0) 6
4 Ist Kilbrajd 4 1 1 2 1 : 5 (-4) 5
5 Edinburg Siti 4 1 0 3 2 : 4 (-2) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Danfermlajn Atl. 2 2 0 0 10 : 0 6 2 1 0 1 3 : 3 3
2. Albion Rovers 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 0 1 1 : 6 3
3. Sent Miren 2 1 0 1 3 : 3 3 2 0 2 0 0 : 0 2
4. Ist Kilbrajd 2 0 1 1 0 : 1 1 2 1 0 1 1 : 4 3
5. Edinburg Siti 2 1 0 1 1 : 1 3 2 0 0 2 1 : 3 0
U narednu fazu plasiraće se i 4 najbolje drugoplasirane ekipe.

Posle nerešenih rezultata izvode se penali i pobednik dobija bonus bod.
18+ igrajte odgovorno