Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Švedska, Svenska Cupen - Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.02. (Pet) 18:00 Asiriska Turabdin-IFK Norčeping 21.77 10.88 1.06 3.83 1.23 (9)
23.02. (Sub) 13:00 Elfsborg-IK Frej 1.21 6.14 11.07 2.43 1.50 (8)
23.02. (Sub) 13:00 Hesleholm IF-Đurgarden 20.63 10.11 1.08 3.81 1.23 (8)
23.02. (Sub) 13:00 Karlstad BK-Ostersunds 10.67 5.87 1.23 2.42 1.50 (8)
23.02. (Sub) 13:00 Sirius-Halmštad 2.10 3.32 3.23 2.05 1.73 (8)
23.02. (Sub) 15:00 AFC Eskilstuna-IFK Vernamo 1.41 4.49 6.65 2.17 1.65 (8)
23.02. (Sub) 15:00 Falkenberg-Degerforš 2.11 3.41 3.16 2.12 1.69 (8)
24.02. (Ned) 14:00 Dalkurd FF-Varbergs BoIS 2.17 3.36 3.06 2.16 1.66 (8)
24.02. (Ned) 14:00 Eskilsmine-Hamarbi 11.88 7.22 1.17 2.48 1.48 (8)
24.02. (Ned) 14:00 IF Bromapojkarna-Brage 1.62 3.83 4.87 2.22 1.63 (8)
24.02. (Ned) 14:00 Nikeping-Erebro 8.07 5.07 1.31 2.28 1.60 (8)
24.02. (Ned) 14:00 Rozengard-Haken 19.34 11.49 1.07 3.73 1.24 (8)
24.02. (Ned) 16:00 Ergrite-Jenćeping Sedra 2.10 3.39 3.19 2.07 1.71 (8)
24.02. (Ned) 16:00 Norbi-AIK 12.15 6.24 1.19 2.11 1.69 (8)
25.02. (Pon) 18:00 IFK Geteborg-GAIS Geteborg 1.82 3.49 4.05 2.07 1.72 (7)
25.02. (Pon) 19:00 Esters-Malme 8.34 5.75 1.28 3.24 1.30 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ergrite 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 AIK 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Jenćeping Sedra 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Norbi 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ergrite 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. AIK 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Jenćeping Sedra 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Norbi 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 AFC Eskilstuna 1 1 0 0 4 : 0 (+4) 3
2 IFK Norčeping 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
3 IFK Vernamo 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
4 Asiriska Turabdin 1 0 0 1 0 : 4 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. AFC Eskilstuna 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 4 : 0 3
2. IFK Norčeping 1 1 0 0 3 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. IFK Vernamo 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 3 0
4. Asiriska Turabdin 1 0 0 1 0 : 4 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Malme 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
2 Esters 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
3 Degerforš 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
4 Falkenberg 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Malme 1 1 0 0 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Esters 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Degerforš 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 2 : 3 0
4. Falkenberg 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hamarbi 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Dalkurd FF 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
3 Eskilsmine 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
4 Varbergs BoIS 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hamarbi 1 1 0 0 3 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Dalkurd FF 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Eskilsmine 1 0 0 1 0 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Varbergs BoIS 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Haken 1 1 0 0 6 : 1 (+5) 3
2 IF Bromapojkarna 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
3 Rozengard 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
4 Brage 1 0 0 1 1 : 6 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Haken 1 1 0 0 6 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. IF Bromapojkarna 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
3. Rozengard 1 0 0 1 1 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Brage 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 6 0

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sirius 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
2 Halmštad 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
3 Ostersunds 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
4 Karlstad BK 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sirius 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Halmštad 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Ostersunds 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Karlstad BK 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Elfsborg 1 1 0 0 5 : 1 (+4) 3
2 Đurgarden 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
3 IK Frej 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
4 Hesleholm IF 1 0 0 1 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Elfsborg 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 5 : 1 3
2. Đurgarden 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. IK Frej 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Hesleholm IF 1 0 0 1 1 : 5 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 IFK Geteborg 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 Erebro 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
3 GAIS Geteborg 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
4 Nikeping 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. IFK Geteborg 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Erebro 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. GAIS Geteborg 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Nikeping 1 0 0 1 0 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
18+ igrajte odgovorno