Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Evropa, UEFA Europa League - Group Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
03.10. (Čet) 14:50 Astana-Partizan 2.00 3.28 3.98 1.61 2.34 (7)
03.10. (Čet) 16:55 AZ Alkmar-Mančester Jun. 4.34 3.56 1.83 1.87 1.96 (7)
03.10. (Čet) 16:55 Bešiktaš-Vulverhempton 2.53 3.29 2.80 1.81 2.02 (7)
03.10. (Čet) 16:55 CSKA Moskva-Espanjol 2.28 3.35 3.14 1.83 2.01 (7)
03.10. (Čet) 16:55 Fejenord-Porto 2.98 3.31 2.37 1.89 1.94 (7)
03.10. (Čet) 16:55 Ferencvaroš-Ludogorec Razgrad 2.69 3.23 2.64 1.74 2.08 (7)
03.10. (Čet) 16:55 Istanbul Bašakšehir-Borusija MG 2.63 3.34 2.64 1.92 1.91 (7)
03.10. (Čet) 16:55 Jang Bojs-Rendžers 1.96 3.54 3.78 1.93 1.89 (7)
03.10. (Čet) 16:55 Oleksandrija-Gent 4.19 3.66 1.83 2.04 1.80 (7)
03.10. (Čet) 16:55 Sent Etjen-Volfsburg 2.82 3.33 2.49 1.90 1.93 (7)
03.10. (Čet) 16:55 Sporting Braga-Slovan Bratislava 1.42 4.54 7.62 2.01 1.82 (7)
03.10. (Čet) 16:55 Volfsberger AC-Roma 5.14 4.08 1.62 2.20 1.69 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Arsenal-Standard 1.26 5.73 11.65 2.50 1.55 (7)
03.10. (Čet) 19:00 F91 Didelanž-Karabah 4.94 3.72 1.70 1.87 1.97 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Krasnodar-Hetafe 2.66 3.14 2.76 1.62 2.32 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Lacio-Ren 1.55 4.11 5.86 2.04 1.80 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Lugano-Dinamo Kijev 2.73 3.13 2.68 1.63 2.31 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Malme-FK Kopenhagen 2.20 3.26 3.38 1.68 2.22 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Rozenborg-PSV Ajndhoven 4.46 3.49 1.83 1.79 2.05 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Seltik-CFR 1907 Kluž 1.52 3.96 6.87 1.69 2.20 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Sevilja-APOEL 1.25 5.82 11.28 2.34 1.61 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Sporting Lisabon-LASK 1.53 4.08 6.42 1.99 1.84 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Trabzonspor-Bazel 2.36 3.29 3.03 1.78 2.06 (7)
03.10. (Čet) 19:00 Vitoria Gimaraeš-Ajntraht Frankfurt 4.45 3.57 1.81 1.76 2.08 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sevilja 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 F91 Didelanž 1 1 0 0 4 : 3 (+1) 3
3 APOEL 1 0 0 1 3 : 4 (-1) 0
4 Karabah 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sevilja 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 0 3
2. F91 Didelanž 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 4 : 3 3
3. APOEL 1 0 0 1 3 : 4 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Karabah 1 0 0 1 0 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Kijev 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 FK Kopenhagen 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Lugano 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Malme 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Kijev 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. FK Kopenhagen 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Lugano 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Malme 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bazel 1 1 0 0 5 : 0 (+5) 3
2 Hetafe 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Trabzonspor 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Krasnodar 1 0 0 1 0 : 5 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bazel 1 1 0 0 5 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Hetafe 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Trabzonspor 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Krasnodar 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 5 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 PSV Ajndhoven 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
2 LASK 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Sporting Lisabon 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
4 Rozenborg 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. PSV Ajndhoven 1 1 0 0 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. LASK 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Sporting Lisabon 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 2 : 3 0
4. Rozenborg 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 CFR 1907 Kluž 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
2 Seltik 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
3 Ren 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
4 Lacio 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CFR 1907 Kluž 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Seltik 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Ren 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Lacio 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arsenal 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Standard 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
3 Vitoria Gimaraeš 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
4 Ajntraht Frankfurt 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arsenal 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Standard 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Vitoria Gimaraeš 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Ajntraht Frankfurt 1 0 0 1 0 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Porto 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
2 Rendžers 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Jang Bojs 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
4 Fejenord 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Porto 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Rendžers 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Jang Bojs 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Fejenord 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ludogorec Razgrad 1 1 0 0 5 : 1 (+4) 3
2 Ferencvaroš 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
3 Espanjol 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
4 CSKA Moskva 1 0 0 1 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ludogorec Razgrad 1 1 0 0 5 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Ferencvaroš 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Espanjol 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
4. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 5 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Volfsburg 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
2 Gent 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
3 Sent Etjen 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
4 Oleksandrija 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Volfsburg 1 1 0 0 3 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Gent 1 1 0 0 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Sent Etjen 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 2 : 3 0
4. Oleksandrija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 3 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Roma 1 1 0 0 4 : 0 (+4) 3
2 Volfsberger AC 1 1 0 0 4 : 0 (+4) 3
3 Borusija MG 1 0 0 1 0 : 4 (-4) 0
4 Istanbul Bašakšehir 1 0 0 1 0 : 4 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Roma 1 1 0 0 4 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Volfsberger AC 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 4 : 0 3
3. Borusija MG 1 0 0 1 0 : 4 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Istanbul Bašakšehir 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa K

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slovan Bratislava 1 1 0 0 4 : 2 (+2) 3
2 Sporting Braga 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Vulverhempton 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Bešiktaš 1 0 0 1 2 : 4 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slovan Bratislava 1 1 0 0 4 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Sporting Braga 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Vulverhempton 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Bešiktaš 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 2 : 4 0

Grupa L

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mančester Jun. 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 AZ Alkmar 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
3 Partizan 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
4 Astana 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mančester Jun. 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. AZ Alkmar 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 2 : 2 1
3. Partizan 1 0 1 0 2 : 2 1 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Astana 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
18+ igrajte odgovorno