Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Evropa, UEFA Europa League - Qualification

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
16.07. (Uto) 15:00 Banants-Čukarički 4.40 3.61 1.75 1.81 1.97 (8)
16.07. (Uto) 17:00 KI Klaksvik-Riteriai 2.42 3.19 2.86 1.72 2.08 (8)
16.07. (Uto) 18:30 OFK Titograd-CSKA Sofija 6.53 4.40 1.44 1.97 1.80 (8)
17.07. (Sre) 16:00 Čikhura-Fola Eš 1.75 3.64 4.17 1.84 1.93 (6)
18.07. (Čet) 12:00 Tobol-Ženes Eš 1.29 5.37 8.34 1.97 1.81 (6)
18.07. (Čet) 14:30 Kairat-Široki Brijeg 1.77 3.58 4.14 1.64 2.21 (6)
18.07. (Čet) 14:30 Makedonija ĐP-Alaškert 2.15 3.39 3.07 1.67 2.16 (6)
18.07. (Čet) 15:00 Teuta-Ventspils 2.29 3.45 2.76 1.87 1.91 (6)
18.07. (Čet) 15:30 Inter Turku-Brondbi 1.84 3.59 3.73 2.44 1.59 (6)
18.07. (Čet) 16:00 KSU Krajova-Sebail 1.26 5.36 9.63 2.07 1.73 (6)
18.07. (Čet) 16:00 Levadia Talin-Stjernan 2.21 3.27 3.07 1.89 1.88 (6)
18.07. (Čet) 16:00 Rigas Futbola Skola-Olimpija 3.81 3.75 1.79 2.18 1.66 (6)
18.07. (Čet) 16:00 RoPS Rovaniemi-Aberdin 3.70 3.54 1.89 1.73 2.07 (5)
18.07. (Čet) 16:30 Liepaja-Dinamo Minsk 6.70 5.00 1.35 1.86 2.14 (6)
18.07. (Čet) 16:30 MFK Ružomberok-Levski 4.44 3.80 1.67 1.67 2.16 (6)
18.07. (Čet) 17:00 Apolon Limasol-Žalgiris 1.17 7.06 11.94 2.36 1.57 (6)
18.07. (Čet) 17:00 Haugesund-Kliftonvil 1.26 5.73 8.54 2.30 1.59 (6)
18.07. (Čet) 17:00 Krakovija-DAC 1904 Dun. Streda 3.52 3.35 1.97 1.68 2.99 (6)
18.07. (Čet) 17:00 Milsami-FCSB 8.67 5.66 1.26 2.25 1.62 (6)
18.07. (Čet) 17:00 Nefči-Speranta 1.14 7.69 13.40 2.35 1.57 (6)
18.07. (Čet) 17:00 Petrokub-AEK Larnaka 3.30 3.66 1.97 1.89 1.88 (6)
18.07. (Čet) 17:00 Torpedo Kutaisi-Ordabasi 3.69 3.48 1.88 1.91 1.86 (6)
18.07. (Čet) 17:00 Vaduc-Breidablik 1.91 3.36 3.78 1.72 2.10 (6)
18.07. (Čet) 17:00 Žalgiris-Budapešt Honved 2.22 3.46 2.88 1.89 1.89 (6)
18.07. (Čet) 17:00 Zrinjski-Akademija Pandev 1.65 3.69 4.78 1.93 1.85 (6)
18.07. (Čet) 17:30 Engordani-Dinamo Tbilisi 15.24 8.90 1.11 3.19 1.32 (5)
18.07. (Čet) 17:30 Hapoel Ber Ševa-Lači 1.27 5.19 9.15 2.38 1.54 (6)
18.07. (Čet) 17:30 Progres Niderkorn-Kork Siti 1.96 3.44 3.50 1.72 2.08 (6)
18.07. (Čet) 18:00 B36 Toršavn-Krusaders 3.02 3.40 2.17 1.96 1.81 (6)
18.07. (Čet) 18:00 Hajduk Split-Gzira Junajted 1.09 9.58 18.58 3.23 1.33 (6)
18.07. (Čet) 18:00 Hibernijans Paola-Šahtjor Soligorsk 3.84 3.53 1.84 1.83 1.95 (6)
18.07. (Čet) 18:00 IFK Norčeping-Sent Patriks Atletik 1.22 5.83 10.44 2.32 1.59 (6)
18.07. (Čet) 18:00 Kukeš-Debrecin 2.75 3.38 2.35 1.80 1.98 (6)
18.07. (Čet) 18:00 MOL Fehervar-Zeta 1.08 10.15 17.92 3.96 1.22 (6)
18.07. (Čet) 18:00 Mura-Makabi Haifa 2.58 3.34 2.48 1.78 2.00 (6)
18.07. (Čet) 18:30 Škupi-Pjunik 2.22 3.33 2.96 2.05 1.75 (6)
18.07. (Čet) 18:30 Vitebsk-KuPS Kuopio 2.14 3.27 3.20 1.61 2.26 (6)
18.07. (Čet) 18:45 Balimena Jun.-Malme 13.70 9.83 1.10 4.60 1.18 (6)
18.07. (Čet) 18:45 Balzan Juts-Domžale 2.69 6.06 8.35 2.57 1.47 (6)
18.07. (Čet) 18:45 Budućnost Po.-Narva Trans 11.70 7.12 1.16 2.24 1.57 (6)
18.07. (Čet) 18:45 Flora-Radnički Niš 1.53 4.10 5.29 1.96 1.81 (6)
18.07. (Čet) 18:45 Kilmarnok-Konahs Kvej N. 1.10 8.84 16.98 2.82 1.40 (6)
18.07. (Čet) 18:45 Rendžers-Sent Džozefs 1.03 16.52 29.59 5.61 1.12 (5)
18.07. (Čet) 18:45 Spartak Trnava-Radnik 1.59 3.87 5.16 1.76 2.02 (6)
18.07. (Čet) 19:00 KR Rejkjavik-Molde 5.07 4.12 1.55 2.27 1.61 (6)
18.07. (Čet) 19:00 Legija Varšava-Evropa FK 1.05 12.20 23.75 4.85 1.16 (6)
18.07. (Čet) 19:00 Šamrok Rovers-Bran 2.67 3.19 2.52 1.83 1.94 (6)
25.07. (Čet) 19:00 Aris-AEL Limasol 1.64 3.40 4.40 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
18+ igrajte odgovorno