Evr. Prvenstvo, UEFA European Championship 2020 - Qualifying

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
05.09. (Čet) 16:00 Jermenija-Italija 10.54 5.79 1.27 2.20 1.64 (7)
05.09. (Čet) 18:45 BiH-Lihtenštajn 1.03 17.86 55.64 4.36 1.20 (6)
05.09. (Čet) 18:45 Farska Ostrva-Švedska 13.20 6.01 1.23 2.05 1.79 (6)
05.09. (Čet) 18:45 Finska-Grčka 2.29 3.03 3.47 1.42 2.86 (7)
05.09. (Čet) 18:45 Gibraltar-Danska 59.69 18.55 1.03 4.36 1.19 (6)
05.09. (Čet) 18:45 Irska-Švajcarska 3.48 3.33 2.14 1.59 2.36 (7)
05.09. (Čet) 18:45 Izrael-Severna Makedonija 1.73 3.59 5.02 1.64 2.28 (6)
05.09. (Čet) 18:45 Norveška-Malta 1.06 12.33 49.97 2.71 1.44 (5)
05.09. (Čet) 18:45 Rumunija-Španija 6.88 4.33 1.47 1.84 1.96 (7)
06.09. (Pet) 18:45 Austrija-Letonija 1.12 8.65 25.24 2.29 1.60 (7)
06.09. (Pet) 18:45 Estonija-Belorusija 3.08 3.12 2.44 1.50 2.51 (7)
06.09. (Pet) 18:45 Kipar-Kazahstan 2.00 3.38 3.89 1.63 2.30 (6)
06.09. (Pet) 18:45 Nemačka-Holandija 1.98 3.79 3.50 2.22 1.63 (7)
06.09. (Pet) 18:45 San Marino-Belgija 84.00 21.00 1.02 15.00 1.02 (1)
06.09. (Pet) 18:45 Škotska-Rusija 2.74 3.07 2.74 1.49 2.55 (7)
06.09. (Pet) 18:45 Slovačka-Hrvatska 3.86 3.29 2.04 1.54 2.48 (7)
06.09. (Pet) 18:45 Slovenija-Poljska 3.39 3.19 2.23 1.54 2.50 (7)
06.09. (Pet) 18:45 Vels-Azerbejdžan 1.27 5.38 13.43 1.80 2.03 (6)
07.09. (Sub) 13:00 Kosovo-Češka 3.17 3.25 2.32 1.63 2.29 (7)
07.09. (Sub) 16:00 Engleska-Bugarska 1.12 8.48 23.61 2.47 1.55 (7)
07.09. (Sub) 16:00 Island-Moldavija 1.19 6.70 16.84 2.14 1.71 (7)
07.09. (Sub) 16:00 Litvanija-Ukrajina 9.73 4.60 1.36 1.69 2.20 (6)
07.09. (Sub) 18:45 Francuska-Albanija 1.10 9.45 25.59 2.55 1.49 (7)
07.09. (Sub) 18:45 Srbija-Portugalija 3.41 3.34 2.16 1.64 2.26 (7)
07.09. (Sub) 18:45 Turska-Andora 1.05 14.23 48.00 3.15 1.34 (6)
08.09. (Ned) 16:00 Gruzija-Danska 4.42 3.74 1.64 (1)
08.09. (Ned) 16:00 Jermenija-BiH 3.28 3.10 2.12 (1)
08.09. (Ned) 16:00 Rumunija-Malta 1.04 12.00 28.00 (1)
08.09. (Ned) 16:00 Švajcarska-Gibraltar 1.02 23.00 59.00 (1)
08.09. (Ned) 18:45 Finska-Italija 4.86 3.50 1.59 (1)
08.09. (Ned) 18:45 Grčka-Lihtenštajn 1.02 17.00 28.00 (1)
08.09. (Ned) 18:45 Švedska-Norveška 1.85 3.30 3.70 (1)
09.09. (Pon) 16:00 Azerbejdžan-Hrvatska 10.50 5.50 1.21 (1)
09.09. (Pon) 18:45 Estonija-Holandija 14.50 8.00 1.10 (1)
09.09. (Pon) 18:45 Mađarska-Slovačka 2.52 3.00 2.62 (1)
09.09. (Pon) 18:45 Poljska-Austrija 1.69 3.50 4.40 (1)
09.09. (Pon) 18:45 Rusija-Kazahstan 1.19 7.80 18.75 2.38 1.65 (2)
09.09. (Pon) 18:45 San Marino-Kipar 13.50 7.00 1.12 (1)
09.09. (Pon) 18:45 Severna Irska-Nemačka 8.30 4.50 1.30 (1)
09.09. (Pon) 18:45 Škotska-Belgija 5.95 3.74 1.45 (1)
09.09. (Pon) 18:45 Slovenija-Izrael 2.02 3.24 3.28 (1)
10.09. (Uto) 18:45 Albanija-Island 2.60 3.00 2.52 (1)
10.09. (Uto) 18:45 Crna Gora-Češka 3.56 3.20 1.93 (1)
10.09. (Uto) 18:45 Engleska-Kosovo 1.04 12.00 28.00 (1)
10.09. (Uto) 18:45 Litvanija-Portugalija 12.50 6.00 1.14 (1)
10.09. (Uto) 18:45 Luksemburg-Srbija 7.40 4.32 1.34 (1)
10.09. (Uto) 18:45 Moldavija-Turska 6.40 4.00 1.41 (1)
10.10. (Čet) 17:45 Rusija-Škotska 1.87 3.40 4.54 1.59 2.35 (1)
13.10. (Ned) 15:00 Kipar-Rusija 5.10 3.90 1.67 1.81 2.00 (1)
16.11. (Sub) 17:00 Rusija-Belgija 4.62 3.70 1.77 1.90 1.90 (1)
19.11. (Uto) 19:45 San Marino-Rusija 12.50 1.03 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 2 2 0 0 10 : 1 (+9) 6
2 Češka 3 2 0 1 5 : 6 (-1) 6
3 Kosovo 3 1 2 0 5 : 4 (+1) 5
4 Bugarska 4 0 2 2 5 : 7 (-2) 2
5 Crna Gora 4 0 2 2 3 : 10 (-7) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 1 1 0 0 5 : 0 3 1 1 0 0 5 : 1 3
2. Češka 2 2 0 0 5 : 1 6 1 0 0 1 0 : 5 0
3. Kosovo 1 0 1 0 1 : 1 1 2 1 1 0 4 : 3 4
4. Bugarska 2 0 1 1 3 : 4 1 2 0 1 1 2 : 3 1
5. Crna Gora 2 0 1 1 2 : 6 1 2 0 1 1 1 : 4 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ukrajina 4 3 1 0 8 : 1 (+7) 10
2 Luksemburg 4 1 1 2 4 : 5 (-1) 4
3 Srbija 3 1 1 1 5 : 7 (-2) 4
4 Portugalija 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
5 Litvanija 3 0 1 2 3 : 7 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ukrajina 2 2 0 0 6 : 0 6 2 1 1 0 2 : 1 4
2. Luksemburg 2 1 0 1 3 : 3 3 2 0 1 1 1 : 2 1
3. Srbija 1 1 0 0 4 : 1 3 2 0 1 1 1 : 6 1
4. Portugalija 2 0 2 0 1 : 1 2 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Litvanija 1 0 1 0 1 : 1 1 2 0 0 2 2 : 6 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Severna Irska 4 4 0 0 7 : 2 (+5) 12
2 Nemačka 3 3 0 0 13 : 2 (+11) 9
3 Holandija 2 1 0 1 6 : 3 (+3) 3
4 Belorusija 4 0 0 4 1 : 9 (-8) 0
5 Estonija 3 0 0 3 1 : 12 (-11) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Severna Irska 2 2 0 0 4 : 1 6 2 2 0 0 3 : 1 6
2. Nemačka 1 1 0 0 8 : 0 3 2 2 0 0 5 : 2 6
3. Holandija 2 1 0 1 6 : 3 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Belorusija 2 0 0 2 0 : 3 0 2 0 0 2 1 : 6 0
5. Estonija 1 0 0 1 1 : 2 0 2 0 0 2 0 : 10 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Irska 4 3 1 0 5 : 1 (+4) 10
2 Danska 3 1 2 0 9 : 5 (+4) 5
3 Švajcarska 2 1 1 0 5 : 3 (+2) 4
4 Gruzija 4 1 0 3 4 : 8 (-4) 3
5 Gibraltar 3 0 0 3 0 : 6 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Irska 2 2 0 0 3 : 0 6 2 1 1 0 2 : 1 4
2. Danska 2 1 1 0 6 : 2 4 1 0 1 0 3 : 3 1
3. Švajcarska 1 0 1 0 3 : 3 1 1 1 0 0 2 : 0 3
4. Gruzija 2 1 0 1 3 : 2 3 2 0 0 2 1 : 6 0
5. Gibraltar 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 0 2 0 : 5 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mađarska 4 3 0 1 6 : 4 (+2) 9
2 Slovačka 3 2 0 1 7 : 2 (+5) 6
3 Hrvatska 3 2 0 1 5 : 4 (+1) 6
4 Vels 3 1 0 2 2 : 3 (-1) 3
5 Azerbejdžan 3 0 0 3 3 : 10 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mađarska 2 2 0 0 3 : 1 6 2 1 0 1 3 : 3 3
2. Slovačka 1 1 0 0 2 : 0 3 2 1 0 1 5 : 2 3
3. Hrvatska 2 2 0 0 4 : 2 6 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Vels 1 1 0 0 1 : 0 3 2 0 0 2 1 : 3 0
5. Azerbejdžan 2 0 0 2 2 : 8 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija 4 4 0 0 11 : 2 (+9) 12
2 Rumunija 4 2 1 1 11 : 5 (+6) 7
3 Švedska 4 2 1 1 8 : 7 (+1) 7
4 Norveška 4 1 2 1 8 : 7 (+1) 5
5 Malta 4 1 0 3 2 : 10 (-8) 3
6 Farska Ostrva 4 0 0 4 3 : 12 (-9) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija 2 2 0 0 5 : 1 6 2 2 0 0 6 : 1 6
2. Rumunija 1 1 0 0 4 : 1 3 3 1 1 1 7 : 4 4
3. Švedska 2 2 0 0 5 : 1 6 2 0 1 1 3 : 6 1
4. Norveška 2 0 2 0 5 : 5 2 2 1 0 1 3 : 2 3
5. Malta 3 1 0 2 2 : 7 3 1 0 0 1 0 : 3 0
6. Farska Ostrva 2 0 0 2 1 : 6 0 2 0 0 2 2 : 6 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Poljska 4 4 0 0 8 : 0 (+8) 12
2 Izrael 4 2 1 1 8 : 7 (+1) 7
3 Austrija 4 2 0 2 7 : 6 (+1) 6
4 Slovenija 4 1 2 1 7 : 3 (+4) 5
5 Severna Makedonija 4 1 1 2 5 : 7 (-2) 4
6 Letonija 4 0 0 4 1 : 13 (-12) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Poljska 2 2 0 0 6 : 0 6 2 2 0 0 2 : 0 6
2. Izrael 2 1 1 0 5 : 3 4 2 1 0 1 3 : 4 3
3. Austrija 2 1 0 1 1 : 1 3 2 1 0 1 6 : 5 3
4. Slovenija 1 0 1 0 1 : 1 1 3 1 1 1 6 : 2 4
5. Severna Makedonija 3 1 0 2 4 : 6 3 1 0 1 0 1 : 1 1
6. Letonija 2 0 0 2 0 : 8 0 2 0 0 2 1 : 5 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska 4 3 0 1 12 : 3 (+9) 9
2 Turska 4 3 0 1 9 : 2 (+7) 9
3 Island 4 3 0 1 5 : 5 (0) 9
4 Albanija 4 2 0 2 5 : 3 (+2) 6
5 Moldavija 4 1 0 3 2 : 10 (-8) 3
6 Andora 4 0 0 4 0 : 10 (-10) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska 1 1 0 0 4 : 0 3 3 2 0 1 8 : 3 6
2. Turska 2 2 0 0 6 : 0 6 2 1 0 1 3 : 2 3
3. Island 2 2 0 0 3 : 1 6 2 1 0 1 2 : 4 3
4. Albanija 2 1 0 1 2 : 2 3 2 1 0 1 3 : 1 3
5. Moldavija 2 1 0 1 2 : 4 3 2 0 0 2 0 : 6 0
6. Andora 3 0 0 3 0 : 9 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija 4 4 0 0 11 : 1 (+10) 12
2 Rusija 4 3 0 1 15 : 3 (+12) 9
3 Kazahstan 4 2 0 2 7 : 7 (0) 6
4 Škotska 4 2 0 2 4 : 7 (-3) 6
5 Kipar 4 1 0 3 6 : 5 (+1) 3
6 San Marino 4 0 0 4 0 : 20 (-20) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija 3 3 0 0 9 : 1 9 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Rusija 2 2 0 0 10 : 0 6 2 1 0 1 5 : 3 3
3. Kazahstan 3 2 0 1 7 : 4 6 1 0 0 1 0 : 3 0
4. Škotska 1 1 0 0 2 : 1 3 3 1 0 2 2 : 6 3
5. Kipar 2 1 0 1 5 : 2 3 2 0 0 2 1 : 3 0
6. San Marino 1 0 0 1 0 : 2 0 3 0 0 3 0 : 18 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Italija 4 4 0 0 13 : 1 (+12) 12
2 Finska 4 3 0 1 6 : 2 (+4) 9
3 Jermenija 4 2 0 2 7 : 6 (+1) 6
4 Grčka 4 1 1 2 6 : 8 (-2) 4
5 BiH 4 1 1 2 5 : 7 (-2) 4
6 Lihtenštajn 4 0 0 4 0 : 13 (-13) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Italija 3 3 0 0 10 : 1 9 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Finska 1 1 0 0 2 : 0 3 3 2 0 1 4 : 2 6
3. Jermenija 2 1 0 1 3 : 2 3 2 1 0 1 4 : 4 3
4. Grčka 2 0 0 2 2 : 6 0 2 1 1 0 4 : 2 4
5. BiH 2 1 1 0 4 : 3 4 2 0 0 2 1 : 4 0
6. Lihtenštajn 2 0 0 2 0 : 4 0 2 0 0 2 0 : 9 0
18+ igrajte odgovorno