Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Evr. Prvenstvo, UEFA European Championship 2020 - Qualifying

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
07.06. (Pet) 15:00 Gruzija-Gibraltar 1.05 17.00 27.00 3.60 1.29 (1)
07.06. (Pet) 17:45 Češka-Bugarska 1.87 3.50 4.34 1.75 2.10 (1)
07.06. (Pet) 17:45 Crna Gora-Kosovo 1.82 3.40 4.82 1.60 2.34 (1)
07.06. (Pet) 17:45 Farska Ostrva-Španija 37.00 17.00 1.02 3.40 1.32 (1)
07.06. (Pet) 17:45 Litvanija-Luksemburg 2.22 3.20 3.48 1.60 2.34 (1)
07.06. (Pet) 18:45 Austrija-Slovenija 1.77 3.50 5.10 1.65 2.24 (1)
07.06. (Pet) 18:45 Danska-Irska 1.75 3.40 5.40 1.60 2.34 (1)
07.06. (Pet) 18:45 Letonija-Izrael 5.00 3.60 1.75 1.60 2.34 (1)
07.06. (Pet) 18:45 Norveška-Rumunija 2.40 3.10 3.19 1.50 2.60 (1)
07.06. (Pet) 18:45 Severna Makedonija-Poljska 5.30 3.60 1.72 1.75 2.07 (1)
07.06. (Pet) 18:45 Švedska-Malta 1.05 16.00 29.00 3.30 1.34 (1)
07.06. (Pet) 18:45 Ukrajina-Srbija 2.47 3.10 3.09 1.52 2.55 (1)
08.06. (Sub) 13:00 Hrvatska-Vels 1.69 3.50 5.75 1.65 2.24 (1)
08.06. (Sub) 13:00 Island-Albanija 1.59 3.70 6.55 1.70 2.15 (1)
08.06. (Sub) 15:00 Estonija-Severna Irska 4.92 3.30 1.84 1.52 2.55 (1)
08.06. (Sub) 15:00 Jermenija-Lihtenštajn 1.24 6.40 11.50 2.08 1.75 (1)
08.06. (Sub) 16:00 Azerbejdžan-Mađarska 3.19 3.10 2.40 1.50 2.60 (1)
08.06. (Sub) 16:00 Finska-BiH 3.96 3.40 1.99 1.70 2.15 (1)
08.06. (Sub) 16:00 Moldavija-Andora 1.51 4.40 6.35 1.60 2.34 (1)
08.06. (Sub) 16:00 Rusija-San Marino 26.00 74.00 9.00 1.06 (1)
08.06. (Sub) 17:45 Belgija-Kazahstan 1.04 14.00 28.00 4.20 1.23 (1)
08.06. (Sub) 17:45 Belorusija-Nemačka 16.00 7.30 1.18 2.48 1.54 (1)
08.06. (Sub) 18:45 Grčka-Italija 4.24 3.40 1.92 1.60 2.34 (1)
08.06. (Sub) 18:45 Škotska-Kipar 1.62 3.80 5.90 1.65 2.24 (1)
08.06. (Sub) 18:45 Turska-Francuska 5.20 3.80 1.69 1.70 2.15 (1)
10.06. (Pon) 17:45 Bugarska-Kosovo 1.85 3.40 4.62 1.60 2.34 (1)
10.06. (Pon) 17:45 Češka-Crna Gora 1.84 3.40 4.62 1.65 2.24 (1)
10.06. (Pon) 17:45 Farska Ostrva-Norveška 7.50 4.30 1.46 1.70 2.15 (1)
10.06. (Pon) 17:45 Irska-Gibraltar 1.02 18.00 44.00 7.60 1.09 (1)
10.06. (Pon) 17:45 Severna Makedonija-Austrija 4.52 3.50 1.84 1.70 2.15 (1)
10.06. (Pon) 18:45 Danska-Gruzija 1.30 5.40 11.00 2.00 1.80 (1)
10.06. (Pon) 18:45 Letonija-Slovenija 5.50 3.30 1.78 1.50 2.60 (1)
10.06. (Pon) 18:45 Malta-Rumunija 11.50 5.50 1.28 1.90 1.90 (1)
10.06. (Pon) 18:45 Poljska-Izrael 1.46 4.30 7.50 1.90 1.90 (1)
10.06. (Pon) 18:45 Španija-Švedska 1.32 5.60 8.80 2.08 1.75 (1)
10.06. (Pon) 18:45 Srbija-Litvanija 1.09 11.00 27.00 2.60 1.50 (1)
10.06. (Pon) 18:45 Ukrajina-Luksemburg 1.13 8.90 19.00 2.48 1.54 (1)
11.06. (Uto) 14:00 Kazahstan-San Marino 1.06 10.00 22.00 3.10 1.36 (1)
11.06. (Uto) 16:00 Azerbejdžan-Slovačka 4.44 3.30 1.92 1.52 2.55 (1)
11.06. (Uto) 17:45 Albanija-Moldavija 1.59 3.90 6.10 1.49 2.65 (1)
11.06. (Uto) 17:45 Andora-Francuska 64.00 26.00 3.90 1.25 (1)
11.06. (Uto) 17:45 Island-Turska 2.35 3.20 3.18 1.65 2.24 (1)
11.06. (Uto) 17:45 Italija-BiH 1.62 3.80 5.90 1.75 2.10 (1)
11.06. (Uto) 18:45 Belgija-Škotska 1.20 7.60 12.00 2.40 1.57 (1)
11.06. (Uto) 18:45 Belorusija-Severna Irska 2.75 3.10 2.77 1.51 2.55 (1)
11.06. (Uto) 18:45 Grčka-Jermenija 1.54 4.10 6.45 1.60 2.34 (1)
11.06. (Uto) 18:45 Lihtenštajn-Finska 14.50 5.90 1.23 1.90 1.90 (1)
11.06. (Uto) 18:45 Mađarska-Vels 3.30 3.20 2.29 1.60 2.34 (1)
11.06. (Uto) 18:45 Nemačka-Estonija 1.02 13.00 37.00 4.20 1.23 (1)
11.06. (Uto) 18:45 Rusija-Kipar 1.31 5.30 10.50 2.08 1.75 (1)
06.09. (Pet) 17:45 Škotska-Rusija 2.62 3.10 2.90 1.51 2.55 (1)
09.09. (Pon) 17:45 Rusija-Kazahstan 1.22 6.00 16.00 2.30 1.62 (1)
10.10. (Čet) 17:45 Rusija-Škotska 1.87 3.40 4.54 1.59 2.35 (1)
13.10. (Ned) 15:00 Kipar-Rusija 4.90 3.80 1.72 1.81 2.00 (1)
16.11. (Sub) 17:00 Rusija-Belgija 4.62 3.70 1.77 1.90 1.90 (1)
19.11. (Uto) 19:45 San Marino-Rusija 4.90 1.18 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 2 2 0 0 10 : 1 (+9) 6
2 Bugarska 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
3 Kosovo 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
4 Crna Gora 2 0 1 1 2 : 6 (-4) 1
5 Češka 1 0 0 1 0 : 5 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 1 1 0 0 5 : 0 3 1 1 0 0 5 : 1 3
2. Bugarska 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Kosovo 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Crna Gora 1 0 0 1 1 : 5 0 1 0 1 0 1 : 1 1
5. Češka 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 5 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ukrajina 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
2 Luksemburg 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
3 Portugalija 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
4 Srbija 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
5 Litvanija 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ukrajina 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 1 0 2 : 1 4
2. Luksemburg 2 1 0 1 3 : 3 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Portugalija 2 0 2 0 1 : 1 2 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Srbija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
5. Litvanija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Severna Irska 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
2 Holandija 2 1 0 1 6 : 3 (+3) 3
3 Nemačka 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
4 Estonija 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
5 Belorusija 2 0 0 2 1 : 6 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Severna Irska 2 2 0 0 4 : 1 6 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Holandija 2 1 0 1 6 : 3 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Nemačka 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 2 3
4. Estonija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
5. Belorusija 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 1 : 6 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Irska 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
2 Švajcarska 2 1 1 0 5 : 3 (+2) 4
3 Danska 1 0 1 0 3 : 3 (0) 1
4 Gibraltar 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
5 Gruzija 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Irska 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Švajcarska 1 0 1 0 3 : 3 1 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Danska 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 3 : 3 1
4. Gibraltar 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Gruzija 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slovačka 2 1 0 1 2 : 1 (+1) 3
2 Vels 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Hrvatska 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
4 Mađarska 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
5 Azerbejdžan 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slovačka 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
2. Vels 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Hrvatska 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Mađarska 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 2 0
5. Azerbejdžan 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
2 Švedska 2 1 1 0 5 : 4 (+1) 4
3 Rumunija 2 1 0 1 5 : 3 (+2) 3
4 Malta 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
5 Norveška 2 0 1 1 4 : 5 (-1) 1
6 Farska Ostrva 2 0 0 2 2 : 6 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Švedska 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 3 : 3 1
3. Rumunija 1 1 0 0 4 : 1 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Malta 2 1 0 1 2 : 3 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Norveška 1 0 1 0 3 : 3 1 1 0 0 1 1 : 2 0
6. Farska Ostrva 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 2 : 6 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Poljska 2 2 0 0 3 : 0 (+3) 6
2 Izrael 2 1 1 0 5 : 3 (+2) 4
3 Severna Makedonija 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
4 Slovenija 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
5 Austrija 2 0 0 2 2 : 5 (-3) 0
6 Letonija 2 0 0 2 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Poljska 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Izrael 2 1 1 0 5 : 3 4 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Severna Makedonija 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Slovenija 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 1 : 1 1
5. Austrija 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 2 : 4 0
6. Letonija 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 1 : 5 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska 2 2 0 0 8 : 1 (+7) 6
2 Turska 2 2 0 0 6 : 0 (+6) 6
3 Albanija 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
4 Island 2 1 0 1 2 : 4 (-2) 3
5 Andora 2 0 0 2 0 : 5 (-5) 0
6 Moldavija 2 0 0 2 1 : 8 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska 1 1 0 0 4 : 0 3 1 1 0 0 4 : 1 3
2. Turska 1 1 0 0 4 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Albanija 1 0 0 1 0 : 2 0 1 1 0 0 3 : 0 3
4. Island 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 2 : 4 3
5. Andora 2 0 0 2 0 : 5 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Moldavija 1 0 0 1 1 : 4 0 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija 2 2 0 0 5 : 1 (+4) 6
2 Kipar 2 1 0 1 5 : 2 (+3) 3
3 Rusija 2 1 0 1 5 : 3 (+2) 3
4 Kazahstan 2 1 0 1 3 : 4 (-1) 3
5 Škotska 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
6 San Marino 2 0 0 2 0 : 7 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija 1 1 0 0 3 : 1 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Kipar 2 1 0 1 5 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Rusija 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 5 : 3 3
4. Kazahstan 2 1 0 1 3 : 4 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Škotska 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 2 : 3 3
6. San Marino 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 5 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Italija 2 2 0 0 8 : 0 (+8) 6
2 Grčka 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
3 BiH 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
4 Finska 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
5 Jermenija 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
6 Lihtenštajn 2 0 0 2 0 : 8 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Italija 2 2 0 0 8 : 0 6 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Grčka 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 1 0 4 : 2 4
3. BiH 2 1 1 0 4 : 3 4 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Finska 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 2 : 2 3
5. Jermenija 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 1 : 2 0
6. Lihtenštajn 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 6 0
18+ igrajte odgovorno