Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Ukrajina, Pari-Match Premer Liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.02. (Sub) 08:00 Dinamo Kijev-Olimpik Donjeck 1.21 6.65 13.50 2.30 1.62 (1)
17.02. (Sub) 08:00 Karpati-Zarja 4.44 3.40 1.87 1.65 2.25 (1)
17.02. (Sub) 08:00 Šahtjor-Černomorec Odesa 1.14 7.70 23.00 2.35 1.59 (1)
17.02. (Sub) 08:00 Stal D.-Oleksandrija 5.40 3.54 1.72 1.63 2.28 (1)
17.02. (Sub) 08:00 Vorskla-Veres 2.22 3.10 3.58 1.49 2.50 (1)
17.02. (Sub) 08:00 Zirka-Iličivec 3.04 3.10 2.52 1.55 2.45 (1)
24.02. (Sub) 08:00 Černomorec Odesa-Karpati 2.47 3.05 3.15 1.53 2.50 (1)
24.02. (Sub) 08:00 Oleksandrija-Iličivec 1.87 3.30 4.72 1.55 2.45 (1)
24.02. (Sub) 08:00 Olimpik Donjeck-Stal D. 1.41 4.20 9.80 1.62 2.30 (1)
24.02. (Sub) 08:00 Šahtjor-Zirka 1.18 7.30 16.00 2.55 1.48 (1)
24.02. (Sub) 08:00 Veres-Dinamo Kijev 9.00 5.00 1.36 2.12 1.72 (1)
24.02. (Sub) 08:00 Zarja-Vorskla 2.02 3.34 3.88 1.68 2.20 (1)
03.03. (Sub) 08:00 Dinamo Kijev-Zarja 1.51 4.40 6.25 2.12 1.72 (1)
03.03. (Sub) 08:00 Iličivec-Olimpik Donjeck 2.37 3.10 3.30 1.53 2.50 (1)
03.03. (Sub) 08:00 Karpati-Šahtjor 10.50 5.80 1.28 2.37 1.55 (1)
03.03. (Sub) 08:00 Stal D.-Veres 6.60 3.54 1.62 1.53 2.50 (1)
03.03. (Sub) 08:00 Vorskla-Černomorec Odesa 1.42 4.32 9.00 1.68 2.20 (1)
03.03. (Sub) 08:00 Zirka-Oleksandrija 3.14 3.15 2.41 1.59 2.35 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Šahtjor 19 13 3 3 38 : 18 (+20) 42
2 Dinamo Kijev 18 11 6 1 37 : 12 (+25) 39
3 Vorskla 19 9 4 6 25 : 18 (+7) 31
4 Zarja 19 6 9 4 31 : 25 (+6) 27
5 Veres 19 5 11 3 22 : 15 (+7) 26
6 Olimpik Donjeck 18 6 7 5 21 : 22 (-1) 25
7 Iličivec 18 6 5 7 23 : 26 (-3) 23
8 Oleksandrija 19 3 10 6 18 : 21 (-3) 19
9 Zirka 19 4 6 9 13 : 23 (-10) 18
10 Černomorec Odesa 19 3 8 8 15 : 29 (-14) 17
11 Karpati 18 2 9 7 11 : 29 (-18) 15
12 Stal D. 19 2 6 11 13 : 29 (-16) 12
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3. i 4.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Šahtjor 9 6 1 2 17 : 8 19 10 7 2 1 21 : 10 23
2. Dinamo Kijev 9 7 2 0 24 : 4 23 9 4 4 1 13 : 8 16
3. Vorskla 9 3 4 2 9 : 9 13 10 6 0 4 16 : 9 18
4. Zarja 10 3 5 2 16 : 12 14 9 3 4 2 15 : 13 13
5. Veres 10 2 6 2 10 : 9 12 9 3 5 1 12 : 6 14
6. Olimpik Donjeck 10 4 3 3 13 : 15 15 8 2 4 2 8 : 7 10
7. Iličivec 9 4 2 3 15 : 12 14 9 2 3 4 8 : 14 9
8. Oleksandrija 10 2 5 3 10 : 8 11 9 1 5 3 8 : 13 8
9. Zirka 9 3 2 4 7 : 11 11 10 1 4 5 6 : 12 7
10. Černomorec Odesa 10 2 5 3 10 : 13 11 9 1 3 5 5 : 16 6
11. Karpati 8 1 4 3 8 : 14 7 10 1 5 4 3 : 15 8
12. Stal D. 9 0 3 6 3 : 10 3 10 2 3 5 10 : 19 9
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno