Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Sv. Prvenstvo, World Cup Qualifying Europe - Group Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
05.10. (Čet) 16:00 Azerbejdžan-Češka 4.63 3.73 1.78 1.72 2.28 (7)
05.10. (Čet) 16:00 Jermenija-Poljska 11.77 6.63 1.24 (7)
05.10. (Čet) 18:45 Crna Gora-Danska 3.17 3.54 2.21 1.90 2.02 (9)
05.10. (Čet) 18:45 Engleska-Slovenija 1.36 4.88 9.51 1.94 1.98 (7)
05.10. (Čet) 18:45 Malta-Litvanija 3.18 3.30 2.33 1.65 2.41 (7)
05.10. (Čet) 18:45 Rumunija-Kazahstan 1.21 6.75 15.21 2.64 1.56 (7)
05.10. (Čet) 18:45 San Marino-Norveška 40.58 14.84 1.05 3.10 1.36 (7)
05.10. (Čet) 18:45 Severna Irska-Nemačka 10.13 5.31 1.32 2.30 1.71 (7)
05.10. (Čet) 18:45 Škotska-Slovačka 2.48 3.10 3.12 1.58 2.58 (7)
06.10. (Pet) 16:00 Gruzija-Vels 4.94 3.43 1.80 1.60 2.46 (7)
06.10. (Pet) 18:45 Austrija-Srbija 2.92 3.28 2.51 1.71 2.30 (7)
06.10. (Pet) 18:45 Irska-Moldavija 1.11 8.44 29.79 2.45 1.55 (7)
06.10. (Pet) 18:45 Italija-Makedonija 1.07 13.37 32.59 2.50 1.53 (7)
06.10. (Pet) 18:45 Lihtenštajn-Izrael 19.81 7.05 1.17 1.96 1.96 (7)
06.10. (Pet) 18:45 Španija-Albanija 1.07 13.17 26.93 3.10 1.36 (7)
07.10. (Sub) 16:00 BiH-Belgija 2.94 3.47 2.38 2.20 1.77 (7)
07.10. (Sub) 16:00 Farska Ostrva-Letonija 2.81 3.24 2.62 1.68 2.35 (7)
07.10. (Sub) 16:00 Gibraltar-Estonija 13.88 6.88 1.20 2.61 1.57 (7)
07.10. (Sub) 16:00 Švedska-Luksemburg 1.03 21.74 38.32 3.10 1.36 (8)
07.10. (Sub) 18:45 Andora-Portugalija 55.84 22.84 1.02 3.90 1.25 (6)
07.10. (Sub) 18:45 Belorusija-Holandija 9.97 5.38 1.31 2.20 1.77 (9)
07.10. (Sub) 18:45 Bugarska-Francuska 8.72 4.81 1.37 2.17 1.79 (9)
07.10. (Sub) 18:45 Kipar-Grčka 8.33 4.06 1.49 1.85 2.08 (6)
07.10. (Sub) 18:45 Švajcarska-Mađarska 1.35 5.12 9.07 1.96 1.96 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska 8 5 2 1 15 : 5 (+10) 17
2 Švedska 8 5 1 2 18 : 7 (+11) 16
3 Holandija 8 4 1 3 16 : 11 (+5) 13
4 Bugarska 8 4 0 4 13 : 17 (-4) 12
5 Luksemburg 8 1 2 5 7 : 17 (-10) 5
6 Belorusija 8 1 2 5 4 : 16 (-12) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska 4 3 1 0 10 : 2 10 4 2 1 1 5 : 3 7
2. Švedska 4 3 1 0 10 : 2 10 4 2 0 2 8 : 5 6
3. Holandija 4 3 0 1 12 : 3 9 4 1 1 2 4 : 8 4
4. Bugarska 4 4 0 0 10 : 5 12 4 0 0 4 3 : 12 0
5. Luksemburg 4 1 0 3 3 : 7 3 4 0 2 2 4 : 10 2
6. Belorusija 4 1 2 1 3 : 6 5 4 0 0 4 1 : 10 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Švajcarska 8 8 0 0 18 : 3 (+15) 24
2 Portugalija 8 7 0 1 28 : 4 (+24) 21
3 Mađarska 8 3 1 4 11 : 9 (+2) 10
4 Farska Ostrva 8 2 2 4 4 : 15 (-11) 8
5 Andora 8 1 1 6 2 : 17 (-15) 4
6 Letonija 8 1 0 7 3 : 18 (-15) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Švajcarska 4 4 0 0 8 : 0 12 4 4 0 0 10 : 3 12
2. Portugalija 4 4 0 0 18 : 2 12 4 3 0 1 10 : 2 9
3. Mađarska 4 2 0 2 9 : 5 6 4 1 1 2 2 : 4 4
4. Farska Ostrva 4 1 1 2 1 : 8 4 4 1 1 2 3 : 7 4
5. Andora 4 1 1 2 2 : 3 4 4 0 0 4 0 : 14 0
6. Letonija 4 0 0 4 0 : 10 0 4 1 0 3 3 : 8 3

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nemačka 8 8 0 0 35 : 2 (+33) 24
2 Severna Irska 8 6 1 1 16 : 2 (+14) 19
3 Azerbejdžan 8 3 1 4 8 : 12 (-4) 10
4 Češka 8 2 3 3 10 : 9 (+1) 9
5 Norveška 8 2 1 5 8 : 16 (-8) 7
6 San Marino 8 0 0 8 2 : 38 (-36) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nemačka 4 4 0 0 18 : 0 12 4 4 0 0 17 : 2 12
2. Severna Irska 4 4 0 0 12 : 0 12 4 2 1 1 4 : 2 7
3. Azerbejdžan 4 2 0 2 7 : 6 6 4 1 1 2 1 : 6 4
4. Češka 4 1 2 1 3 : 3 5 4 1 1 2 7 : 6 4
5. Norveška 4 2 1 1 7 : 5 7 4 0 0 4 1 : 11 0
6. San Marino 4 0 0 4 0 : 18 0 4 0 0 4 2 : 20 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Srbija 8 5 3 0 17 : 7 (+10) 18
2 Vels 8 3 5 0 12 : 5 (+7) 14
3 Irska 8 3 4 1 9 : 6 (+3) 13
4 Austrija 8 2 3 3 10 : 10 (0) 9
5 Gruzija 8 0 5 3 8 : 12 (-4) 5
6 Moldavija 8 0 2 6 4 : 20 (-16) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Srbija 4 2 2 0 9 : 5 8 4 3 1 0 8 : 2 10
2. Vels 4 2 2 0 7 : 2 8 4 1 3 0 5 : 3 6
3. Irska 4 1 2 1 2 : 2 5 4 2 2 0 7 : 4 8
4. Austrija 4 1 2 1 5 : 4 5 4 1 1 2 5 : 6 4
5. Gruzija 4 0 2 2 4 : 7 2 4 0 3 1 4 : 5 3
6. Moldavija 4 0 1 3 3 : 10 1 4 0 1 3 1 : 10 1

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Poljska 8 6 1 1 18 : 11 (+7) 19
2 Danska 8 5 1 2 18 : 7 (+11) 16
3 Crna Gora 8 5 1 2 18 : 7 (+11) 16
4 Rumunija 8 2 3 3 8 : 8 (0) 9
5 Jermenija 8 2 0 6 8 : 19 (-11) 6
6 Kazahstan 8 0 2 6 4 : 22 (-18) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Poljska 4 4 0 0 11 : 4 12 4 2 1 1 7 : 7 7
2. Danska 4 3 0 1 9 : 2 9 4 2 1 1 9 : 5 7
3. Crna Gora 4 3 0 1 11 : 3 9 4 2 1 1 7 : 4 7
4. Rumunija 4 1 2 1 2 : 4 5 4 1 1 2 6 : 4 4
5. Jermenija 4 2 0 2 6 : 11 6 4 0 0 4 2 : 8 0
6. Kazahstan 4 0 2 2 3 : 8 2 4 0 0 4 1 : 14 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 8 6 2 0 16 : 3 (+13) 20
2 Slovačka 8 5 0 3 14 : 6 (+8) 15
3 Slovenija 8 4 2 2 10 : 4 (+6) 14
4 Škotska 8 4 2 2 14 : 10 (+4) 14
5 Litvanija 8 1 2 5 6 : 18 (-12) 5
6 Malta 8 0 0 8 2 : 21 (-19) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 4 4 0 0 9 : 1 12 4 2 2 0 7 : 2 8
2. Slovačka 4 3 0 1 8 : 1 9 4 2 0 2 6 : 5 6
3. Slovenija 4 3 1 0 7 : 0 10 4 1 1 2 3 : 4 4
4. Škotska 4 2 2 0 6 : 3 8 4 2 0 2 8 : 7 6
5. Litvanija 4 1 1 2 5 : 7 4 4 0 1 3 1 : 11 1
6. Malta 4 0 0 4 2 : 13 0 4 0 0 4 0 : 8 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija 8 7 1 0 32 : 3 (+29) 22
2 Italija 8 6 1 1 19 : 7 (+12) 19
3 Albanija 8 4 1 3 10 : 9 (+1) 13
4 Izrael 8 3 0 5 9 : 14 (-5) 9
5 Makedonija 8 2 1 5 10 : 14 (-4) 7
6 Lihtenštajn 8 0 0 8 1 : 34 (-33) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija 4 4 0 0 19 : 1 12 4 3 1 0 13 : 2 10
2. Italija 4 3 1 0 9 : 1 10 4 3 0 1 10 : 6 9
3. Albanija 4 2 0 2 4 : 6 6 4 2 1 1 6 : 3 7
4. Izrael 4 1 0 3 3 : 8 3 4 2 0 2 6 : 6 6
5. Makedonija 4 0 1 3 5 : 8 1 4 2 0 2 5 : 6 6
6. Lihtenštajn 4 0 0 4 0 : 17 0 4 0 0 4 1 : 17 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija 8 7 1 0 35 : 3 (+32) 22
2 BiH 8 4 2 2 19 : 8 (+11) 14
3 Grčka 8 3 4 1 11 : 5 (+6) 13
4 Kipar 8 3 1 4 8 : 12 (-4) 10
5 Estonija 8 2 2 4 6 : 17 (-11) 8
6 Gibraltar 8 0 0 8 3 : 37 (-34) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija 4 3 1 0 22 : 2 10 4 4 0 0 13 : 1 12
2. BiH 4 3 1 0 12 : 0 10 4 1 1 2 7 : 8 4
3. Grčka 4 1 2 1 4 : 3 5 4 2 2 0 7 : 2 8
4. Kipar 4 2 1 1 6 : 6 7 4 1 0 3 2 : 6 3
5. Estonija 4 2 0 2 5 : 4 6 4 0 2 2 1 : 13 2
6. Gibraltar 4 0 0 4 2 : 16 0 4 0 0 4 1 : 21 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hrvatska 8 5 1 2 12 : 3 (+9) 16
2 Island 8 5 1 2 11 : 7 (+4) 16
3 Turska 8 4 2 2 12 : 8 (+4) 14
4 Ukrajina 8 4 2 2 11 : 7 (+4) 14
5 Finska 8 2 1 5 6 : 10 (-4) 7
6 Kosovo 8 0 1 7 3 : 20 (-17) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hrvatska 4 3 1 0 5 : 1 10 4 2 0 2 7 : 2 6
2. Island 4 4 0 0 8 : 2 12 4 1 1 2 3 : 5 4
3. Turska 4 3 1 0 7 : 2 10 4 1 1 2 5 : 6 4
4. Ukrajina 4 3 1 0 7 : 1 10 4 1 1 2 4 : 6 4
5. Finska 4 1 1 2 3 : 4 4 4 1 0 3 3 : 6 3
6. Kosovo 4 0 0 4 2 : 13 0 4 0 1 3 1 : 7 1
Pobednici grupa obezbediće direktan plasman na Svetsko Prvenstvo.
8 od 9 drugoplasiranih ekipa igraće plej of za još 4 mesta.
Brzi meni