Austrija, Austrija 3 Istok

ASK-BSC Bruk Leita - Rapid Am.

ASK-BSC Bruk Leita

Rapid Am.



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mauerverk 15 12 0 3 33 : 15 (+18) 36
2 Ibrajsdorf 15 11 1 3 44 : 13 (+31) 34
3 Leobendorf 15 9 3 3 31 : 14 (+17) 30
4 Mansdorf 15 8 3 4 24 : 20 (+4) 27
5 Rapid Am. 15 8 2 5 33 : 16 (+17) 26
6 ASK-BSC Bruk Leita 15 8 2 5 26 : 22 (+4) 26
7 Viener Športklub 15 8 2 5 26 : 27 (-1) 26
8 FCM Traiškirhen 15 7 2 6 27 : 25 (+2) 23
9 Matersburg Am. 15 6 3 6 27 : 29 (-2) 21
10 Nojzidl Am Zi 15 5 4 6 27 : 28 (-1) 19
11 Parndorf 15 5 4 6 20 : 23 (-3) 19
12 Sent Pelten Am. 15 5 4 6 20 : 26 (-6) 19
13 Tim Viner Linien 15 4 5 6 21 : 24 (-3) 17
14 Admira Vaker Am. 15 2 2 11 16 : 37 (-21) 8
15 Štadlau 15 0 5 10 15 : 41 (-26) 5
16 Švehat 15 0 2 13 10 : 40 (-30) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mauerverk 6 6 0 0 15 : 4 18 9 6 0 3 18 : 11 18
2. Ibrajsdorf 7 5 1 1 24 : 6 16 8 6 0 2 20 : 7 18
3. Leobendorf 8 6 2 0 20 : 7 20 7 3 1 3 11 : 7 10
4. Mansdorf 8 4 2 2 11 : 10 14 7 4 1 2 13 : 10 13
5. Rapid Am. 8 5 1 2 16 : 9 16 7 3 1 3 17 : 7 10
6. ASK-BSC Bruk Leita 8 3 1 4 11 : 14 10 7 5 1 1 15 : 8 16
7. Viener Športklub 7 4 1 2 11 : 9 13 8 4 1 3 15 : 18 13
8. FCM Traiškirhen 8 3 1 4 11 : 11 10 7 4 1 2 16 : 14 13
9. Matersburg Am. 8 5 0 3 18 : 12 15 7 1 3 3 9 : 17 6
10. Nojzidl Am Zi 8 3 3 2 19 : 13 12 7 2 1 4 8 : 15 7
11. Parndorf 7 4 1 2 9 : 7 13 8 1 3 4 11 : 16 6
12. Sent Pelten Am. 7 5 0 2 12 : 10 15 8 0 4 4 8 : 16 4
13. Tim Viner Linien 8 3 3 2 16 : 14 12 7 1 2 4 5 : 10 5
14. Admira Vaker Am. 7 1 1 5 9 : 19 4 8 1 1 6 7 : 18 4
15. Štadlau 6 0 3 3 8 : 15 3 9 0 2 7 7 : 26 2
16. Švehat 9 0 2 7 7 : 23 2 6 0 0 6 3 : 17 0

ASK-BSC Bruk Leita

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2018 Štadlau 4:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
02.11.2018 Mauerverk 2:3 3+ Austrija 3 i 2018/2019
26.10.2018 Matersburg Am. 4:2 3+ Austrija 3 i 2018/2019
19.10.2018 Leobendorf 0:2 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
12.10.2018 FCM Traiškirhen 2:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
06.10.2018 Nojzidl Am Zi 1:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
28.09.2018 Ibrajsdorf 0:3 3+ Austrija 3 i 2018/2019
25.09.2018 Austrija Luštenau 1:3 3+ Austrija, Kup 2018/2019
22.09.2018 Tim Viner Linien 1:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
14.09.2018 Rapid Am. 1:0 0-2 Austrija 3 i 2018/2019

Rapid Am.

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
11.11.2018 Admira Vaker Am. 6:0 3+ Austrija 3 i 2018/2019
06.11.2018 Matersburg Am. 1:2 3+ Austrija 3 i 2018/2019
02.11.2018 Viener Športklub 4:2 3+ Austrija 3 i 2018/2019
27.10.2018 Štadlau 2:2 3+ Austrija 3 i 2018/2019
21.10.2018 Mauerverk 1:2 3+ Austrija 3 i 2018/2019
05.10.2018 Leobendorf 1:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
28.09.2018 FCM Traiškirhen 1:2 3+ Austrija 3 i 2018/2019
22.09.2018 Nojzidl Am Zi 3:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
18.09.2018 Tim Viner Linien 3:0 3+ Austrija 3 i 2018/2019
14.09.2018 ASK-BSC Bruk Leita 0:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2018 1:0 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
17.04.2018 1:2 3+ Austrija 3 i 2017/2018
11.08.2017 6:3 3+ Austrija 3 i 2017/2018
ASK-BSC Bruk Leita
Ukupno 3 2 0 1 8:5 (+3) 13 2,67 1,67 4,33 1 2 33:67
Domaćin 2 1 0 1 2:2 (0) 4 1,00 1,00 2,00 1 1 50:50
Gost 1 1 0 0 6:3 (+3) 9 6,00 3,00 9,00 0 1 0:100
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno