Rumunija, Rumunija 2

Arđeš Pitešti - Mioveni

Arđeš Pitešti

  (Arđeš Dačija)

Mioveni

  (Dačija Mioveni)
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arđeš Pitešti 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Konkordija Čiajna 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Dako-Getika Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Dunarea Kalaraš 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Farul 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Glorija Buzau 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Lučeafarul Oradea 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Metaloglobus Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Mijerkureja Čuk 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Mioveni 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Panduri 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Petrolul Ploešti 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Rapid Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Resita 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Ripensia 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Sportul Snagov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
17 SS Polit. Temišvar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
18 Turis-Oltul Turnu Magurele 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
19 Univerzitatea Kluž 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
20 UTA Arad 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arđeš Pitešti 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Konkordija Čiajna 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Dako-Getika Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Dunarea Kalaraš 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Farul 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Glorija Buzau 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Lučeafarul Oradea 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Metaloglobus Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Mijerkureja Čuk 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Mioveni 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Panduri 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Petrolul Ploešti 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Rapid Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Resita 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Ripensia 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Sportul Snagov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
17. SS Polit. Temišvar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
18. Turis-Oltul Turnu Magurele 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
19. Univerzitatea Kluž 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
20. UTA Arad 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Arđeš Pitešti

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
01.06.2019 Sportul Snagov 3:2 3+ Rumunija 2 2018/2019
24.05.2019 Klinćeni 1:2 3+ Rumunija 2 2018/2019
18.05.2019 UTA Arad 2:1 3+ Rumunija 2 2018/2019
15.05.2019 ACS Poli Temišvar 0:1 0-2 Rumunija 2 2018/2019
10.05.2019 Ripensia 2:1 3+ Rumunija 2 2018/2019
04.05.2019 Dačija Unirea Braila 2:0 0-2 Rumunija 2 2018/2019
28.04.2019 Farul 0:1 0-2 Rumunija 2 2018/2019
20.04.2019 Dako-Getika Bukurešt 0:1 0-2 Rumunija 2 2018/2019
15.04.2019 Mioveni 2:0 0-2 Rumunija 2 2018/2019
10.04.2019 Petrolul Ploešti 2:1 3+ Rumunija 2 2018/2019

Mioveni

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
31.05.2019 UTA Arad 3:0 3+ Rumunija 2 2018/2019
25.05.2019 ACS Poli Temišvar 4:1 3+ Rumunija 2 2018/2019
19.05.2019 Ripensia 4:1 3+ Rumunija 2 2018/2019
15.05.2019 Dačija Unirea Braila 6:0 3+ Rumunija 2 2018/2019
09.05.2019 Farul 0:2 0-2 Rumunija 2 2018/2019
04.05.2019 Dako-Getika Bukurešt 0:1 0-2 Rumunija 2 2018/2019
26.04.2019 Lučeafarul Oradea 2:2 3+ Rumunija 2 2018/2019
23.04.2019 Petrolul Ploešti 1:2 3+ Rumunija 2 2018/2019
15.04.2019 Arđeš Pitešti 0:2 0-2 Rumunija 2 2018/2019
10.04.2019 Aerostar Bakau 2:0 0-2 Rumunija 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
15.04.2019 2:0 0-2 Rumunija 2 2018/2019
10.10.2018 1:0 0-2 Rumunija 2 2018/2019
30.04.2018 0:1 0-2 Rumunija 2 2017/2018
21.10.2017 0:0 0-2 Rumunija 2 2017/2018
11.05.2013 2:0 0-2 Rumunija 2 II 2012/2013
03.11.2012 2:0 0-2 Rumunija 2 II 2012/2013
04.05.2011 0:3 3+ Rumunija 2 II 2010/2011
30.10.2010 0:1 0-2 Rumunija 2 II 2010/2011
08.05.2010 0:1 0-2 Rumunija 2 II 2009/2010
24.10.2009 1:0 0-2 Rumunija 2 II 2009/2010
Arđeš Pitešti
Ukupno 10 5 1 4 8:6 (+2) 14 0,80 0,60 1,40 9 1 90:10
Domaćin 5 2 0 3 4:3 (+1) 7 0,80 0,60 1,40 5 0 100:0
Gost 5 3 1 1 4:3 (+1) 7 0,80 0,60 1,40 4 1 80:20

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno