Rumunija, Rumunija 2

Balotešti - Petrolul Ploešti

Balotešti

Petrolul Ploešti



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Čindia Targovište 3 3 0 0 5 : 1 (+4) 9
2 Arđeš Pitešti 3 2 1 0 5 : 1 (+4) 7
3 Petrolul Ploešti 3 2 1 0 5 : 1 (+4) 7
4 Sportul Snagov 3 2 1 0 5 : 1 (+4) 7
5 Mioveni 3 2 0 1 5 : 3 (+2) 6
6 Univerzitatea Kluž 3 2 0 1 6 : 2 (+4) 6
7 Klinćeni 3 2 0 1 10 : 3 (+7) 6
8 Energetikanul 3 2 0 1 6 : 4 (+2) 6
9 Ripensia 3 1 1 1 6 : 6 (0) 4
10 UTA Arad 3 1 1 1 4 : 4 (0) 4
11 Panduri 3 1 1 1 3 : 3 (0) 4
12 ACS Poli Temišvar 3 1 1 1 6 : 8 (-2) 4
13 Farul 3 1 0 2 7 : 9 (-2) 3
14 Dako-Getika Bukurešt 3 1 0 2 3 : 8 (-5) 3
15 Dačija Unirea Braila 3 0 2 1 3 : 4 (-1) 2
16 Lučeafarul Oradea 3 0 2 1 2 : 6 (-4) 2
17 SS Polit. Temišvar 3 0 1 2 1 : 3 (-2) 1
18 Aerostar Bakau 3 0 1 2 1 : 4 (-3) 1
19 Metaloglobus Bukurešt 3 0 1 2 1 : 5 (-4) 1
20 Balotešti 3 0 0 3 0 : 8 (-8) 0
Juventus Bukurešt je promenio ime u Dako-Getika Bukurešt.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Čindia Targovište 1 1 0 0 2 : 1 3 2 2 0 0 3 : 0 6
2. Arđeš Pitešti 2 2 0 0 4 : 0 6 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Petrolul Ploešti 2 1 1 0 2 : 1 4 1 1 0 0 3 : 0 3
4. Sportul Snagov 1 1 0 0 2 : 0 3 2 1 1 0 3 : 1 4
5. Mioveni 2 2 0 0 5 : 1 6 1 0 0 1 0 : 2 0
6. Univerzitatea Kluž 2 2 0 0 5 : 0 6 1 0 0 1 1 : 2 0
7. Klinćeni 1 1 0 0 5 : 0 3 2 1 0 1 5 : 3 3
8. Energetikanul 2 2 0 0 6 : 1 6 1 0 0 1 0 : 3 0
9. Ripensia 1 0 0 1 2 : 3 0 2 1 1 0 4 : 3 4
10. UTA Arad 1 1 0 0 4 : 2 3 2 0 1 1 0 : 2 1
11. Panduri 1 0 1 0 1 : 1 1 2 1 0 1 2 : 2 3
12. ACS Poli Temišvar 1 0 1 0 2 : 2 1 2 1 0 1 4 : 6 3
13. Farul 2 1 0 1 5 : 5 3 1 0 0 1 2 : 4 0
14. Dako-Getika Bukurešt 2 1 0 1 3 : 3 3 1 0 0 1 0 : 5 0
15. Dačija Unirea Braila 2 0 1 1 1 : 2 1 1 0 1 0 2 : 2 1
16. Lučeafarul Oradea 1 0 1 0 2 : 2 1 2 0 1 1 0 : 4 1
17. SS Polit. Temišvar 2 0 1 1 0 : 1 1 1 0 0 1 1 : 2 0
18. Aerostar Bakau 2 0 0 2 0 : 3 0 1 0 1 0 1 : 1 1
19. Metaloglobus Bukurešt 1 0 1 0 1 : 1 1 2 0 0 2 0 : 4 0
20. Balotešti 1 0 0 1 0 : 3 0 2 0 0 2 0 : 5 0

Balotešti

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.08.2018 Mioveni 0:3 3+ Rumunija 2 2018/2019
10.08.2018 Petrolul Ploešti 0:3 3+ Rumunija 2 2018/2019
04.08.2018 Arđeš Pitešti 0:2 0-2 Rumunija 2 2018/2019
02.06.2018 Mioveni 1:3 3+ Rumunija 2 2017/2018
27.05.2018 Klinćeni 1:4 3+ Rumunija 2 2017/2018
19.05.2018 Metaloglobus Bukurešt 1:5 3+ Rumunija 2 2017/2018
16.05.2018 Čindia Targovište 0:0 0-2 Rumunija 2 2017/2018
12.05.2018 Arđeš Pitešti 3:2 3+ Rumunija 2 2017/2018
05.05.2018 Dačija Unirea Braila 2:1 3+ Rumunija 2 2017/2018
29.04.2018 ASA Trgu Mureš 3:0 3+ Rumunija 2 2017/2018

Petrolul Ploešti

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.08.2018 Panduri 2:1 3+ Rumunija 2 2018/2019
10.08.2018 Balotešti 3:0 3+ Rumunija 2 2018/2019
04.08.2018 Sportul Snagov 0:0 0-2 Rumunija 2 2018/2019
24.10.2017 Mioveni 1:1 0-2 Rumunija, Kup 2017/2018
29.05.2016 KSU Krajova 0:2 0-2 Rumunija 1 2015/2016
24.05.2016 Konkordija Čiajna 0:1 0-2 Rumunija 1 2015/2016
21.05.2016 Voluntari 0:2 0-2 Rumunija 1 2015/2016
16.05.2016 ACS Poli Temišvar 3:2 3+ Rumunija 1 2015/2016
06.05.2016 CFR 1907 Kluž 1:0 0-2 Rumunija 1 2015/2016
30.04.2016 KSM Jaši 0:1 0-2 Rumunija 1 2015/2016

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.08.2018 0:3 3+ Rumunija 2 2018/2019
Balotešti
Ukupno 1 0 0 1 0:3 (-3) 3 0,00 3,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 0 0 1 0:3 (-3) 3 0,00 3,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno