Argentina, Argentina 1

Sentral Kordoba SdE - Defensa Husticia

Sentral Kordoba SdE

Defensa Husticia



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Boka Juniors 6 4 2 0 6 : 0 (+6) 14
2 San Lorenco 6 4 1 1 11 : 7 (+4) 13
3 Taljeres 6 4 1 1 6 : 3 (+3) 13
4 Arsenal Sarandi 6 4 0 2 10 : 4 (+6) 12
5 Arg. Juniors 6 3 3 0 6 : 3 (+3) 12
6 River Plata 6 3 2 1 14 : 3 (+11) 11
7 Lanus 6 3 2 1 9 : 8 (+1) 11
8 Patronato 6 3 2 1 6 : 5 (+1) 11
9 Njuels Old Bojs 5 3 1 1 10 : 5 (+5) 10
10 Rozario Sentral 6 2 4 0 8 : 6 (+2) 10
11 Velez Sarsfild 6 3 1 2 8 : 7 (+1) 10
12 Rasing Klub 6 2 3 1 8 : 10 (-2) 9
13 Independiente 5 2 1 2 5 : 6 (-1) 7
14 Kolon 6 2 1 3 5 : 8 (-3) 7
15 Defensa Husticia 6 2 1 3 4 : 7 (-3) 7
16 Estudijantes LP 6 2 0 4 5 : 5 (0) 6
17 Atletiko Tukuman 6 2 0 4 3 : 7 (-4) 6
18 Aldosivi 6 1 2 3 5 : 6 (-1) 5
19 Sentral Kordoba SdE 6 1 2 3 3 : 6 (-3) 5
20 Hurakan B.Aires 6 1 2 3 4 : 10 (-6) 5
21 Banfild 6 1 1 4 3 : 6 (-3) 4
22 Union Santa Fe 6 1 1 4 5 : 11 (-6) 4
23 Godoj Kruz 6 1 0 5 5 : 11 (-6) 3
24 Himnazia La Plata 6 0 1 5 3 : 8 (-5) 1
1. do 3.mesto, pobednik Kupa i pobednik Liga Kupa - Kopa Libertadores
4.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
5. do 10.mesto - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Boka Juniors 3 2 1 0 3 : 0 7 3 2 1 0 3 : 0 7
2. San Lorenco 3 2 1 0 7 : 5 7 3 2 0 1 4 : 2 6
3. Taljeres 3 2 1 0 4 : 2 7 3 2 0 1 2 : 1 6
4. Arsenal Sarandi 3 2 0 1 5 : 3 6 3 2 0 1 5 : 1 6
5. Arg. Juniors 3 2 1 0 5 : 3 7 3 1 2 0 1 : 0 5
6. River Plata 3 1 1 1 3 : 1 4 3 2 1 0 11 : 2 7
7. Lanus 3 2 1 0 5 : 2 7 3 1 1 1 4 : 6 4
8. Patronato 3 2 0 1 3 : 3 6 3 1 2 0 3 : 2 5
9. Njuels Old Bojs 3 3 0 0 8 : 1 9 2 0 1 1 2 : 4 1
10. Rozario Sentral 3 1 2 0 3 : 2 5 3 1 2 0 5 : 4 5
11. Velez Sarsfild 3 2 1 0 6 : 3 7 3 1 0 2 2 : 4 3
12. Rasing Klub 3 1 1 1 4 : 7 4 3 1 2 0 4 : 3 5
13. Independiente 2 1 1 0 4 : 2 4 3 1 0 2 1 : 4 3
14. Kolon 4 2 1 1 5 : 4 7 2 0 0 2 0 : 4 0
15. Defensa Husticia 3 0 1 2 0 : 4 1 3 2 0 1 4 : 3 6
16. Estudijantes LP 3 2 0 1 4 : 1 6 3 0 0 3 1 : 4 0
17. Atletiko Tukuman 3 2 0 1 3 : 2 6 3 0 0 3 0 : 5 0
18. Aldosivi 3 1 2 0 4 : 1 5 3 0 0 3 1 : 5 0
19. Sentral Kordoba SdE 3 1 1 1 2 : 2 4 3 0 1 2 1 : 4 1
20. Hurakan B.Aires 3 1 1 1 2 : 4 4 3 0 1 2 2 : 6 1
21. Banfild 3 1 0 2 1 : 2 3 3 0 1 2 2 : 4 1
22. Union Santa Fe 2 1 0 1 3 : 3 3 4 0 1 3 2 : 8 1
23. Godoj Kruz 3 1 0 2 2 : 4 3 3 0 0 3 3 : 7 0
24. Himnazia La Plata 3 0 0 3 1 : 4 0 3 0 1 2 2 : 4 1

Sentral Kordoba SdE

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Defensa Husticia 1:2 3+ Argentina 1 2019/2020
08.09.2019 Vilja Mitre 2:1 3+ Argentina, Kup 2019
30.08.2019 Lanus 0:1 0-2 Argentina 1 2019/2020
25.08.2019 Rasing Klub 0:0 0-2 Argentina 1 2019/2020
21.08.2019 Ol Bojs 1:0 0-2 Argentina, Kup 2019
17.08.2019 Taljeres 1:1 0-2 Argentina 1 2019/2020
03.08.2019 Atletiko Tukuman 1:0 0-2 Argentina 1 2019/2020
28.07.2019 Njuels Old Bojs 0:2 0-2 Argentina 1 2019/2020
08.06.2019 Sarmiento 0:0 0-2 Argentina 2 2018/2019
01.06.2019 Sarmiento 1:1 0-2 Argentina 2 2018/2019

Defensa Husticia

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Sentral Kordoba SdE 2:1 3+ Argentina 1 2019/2020
31.08.2019 Banfild 0:0 0-2 Argentina 1 2019/2020
24.08.2019 Himnazia La Plata 1:0 0-2 Argentina 1 2019/2020
18.08.2019 Arsenal Sarandi 0:3 3+ Argentina 1 2019/2020
04.08.2019 Union Santa Fe 1:2 3+ Argentina 1 2019/2020
28.07.2019 Independiente 0:1 0-2 Argentina 1 2019/2020
20.07.2019 Himnazia La Plata 1:1 0-2 Argentina, Kup 2019
05.05.2019 Himnazia La Plata 0:2 0-2 Argentina, LK 2019
30.04.2019 Himnazia La Plata 0:1 0-2 Argentina, LK 2019
07.04.2019 Rasing Klub 1:1 0-2 Argentina 1 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 1:2 3+ Argentina 1 2019/2020
Sentral Kordoba SdE
Ukupno 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno