Engleska, Engleska 5

Dagenhem i Redbridž - Herogejt Taun

Dagenhem i Redbridž

Herogejt Taun



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Voking 6 5 0 1 11 : 3 (+8) 15
2 Bromli 6 4 2 0 11 : 6 (+5) 14
3 Solihal Murs 6 4 1 1 15 : 7 (+8) 13
4 Halifaks Taun 6 4 1 1 12 : 4 (+8) 13
5 Mejdenhed Jun. 6 4 1 1 10 : 4 (+6) 13
6 Dover Atletik 6 4 0 2 9 : 7 (+2) 12
7 Saton Junajted 6 2 3 1 9 : 7 (+2) 9
8 Reksem 6 2 3 1 8 : 7 (+1) 9
9 Barnet 6 2 3 1 7 : 6 (+1) 9
10 Stokport Kaunti 6 2 2 2 8 : 7 (+1) 8
11 Fajld 6 2 2 2 7 : 11 (-4) 8
12 Jeovil Taun 6 2 1 3 6 : 6 (0) 7
13 Herogejt Taun 6 2 1 3 9 : 10 (-1) 7
14 Berou 6 2 1 3 8 : 10 (-2) 7
15 Dagen. i Redbr. 6 2 1 3 7 : 10 (-3) 7
16 Torki Junajted 5 2 1 2 7 : 10 (-3) 7
17 Nots Kaunti 6 1 3 2 7 : 7 (0) 6
18 Boreham Vud 6 1 2 3 8 : 8 (0) 5
19 Hartlpul Junajted 6 1 2 3 6 : 10 (-4) 5
20 Istli 6 1 2 3 3 : 7 (-4) 5
21 Česterfild 6 0 4 2 9 : 11 (-2) 4
22 Alderšot Taun 5 1 1 3 4 : 6 (-2) 4
23 Čorli 6 0 4 2 4 : 12 (-8) 4
24 Ebsflit Junajted 6 0 1 5 6 : 15 (-9) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Voking 3 2 0 1 3 : 1 6 3 3 0 0 8 : 2 9
2. Bromli 3 2 1 0 7 : 4 7 3 2 1 0 4 : 2 7
3. Solihal Murs 3 3 0 0 7 : 2 9 3 1 1 1 8 : 5 4
4. Halifaks Taun 3 3 0 0 7 : 1 9 3 1 1 1 5 : 3 4
5. Mejdenhed Jun. 3 1 1 1 5 : 3 4 3 3 0 0 5 : 1 9
6. Dover Atletik 3 1 0 2 4 : 5 3 3 3 0 0 5 : 2 9
7. Saton Junajted 3 0 2 1 4 : 5 2 3 2 1 0 5 : 2 7
8. Reksem 3 2 1 0 4 : 2 7 3 0 2 1 4 : 5 2
9. Barnet 3 1 1 1 3 : 3 4 3 1 2 0 4 : 3 5
10. Stokport Kaunti 3 2 0 1 5 : 3 6 3 0 2 1 3 : 4 2
11. Fajld 3 1 1 1 2 : 4 4 3 1 1 1 5 : 7 4
12. Jeovil Taun 3 1 1 1 3 : 3 4 3 1 0 2 3 : 3 3
13. Herogejt Taun 3 1 1 1 4 : 5 4 3 1 0 2 5 : 5 3
14. Berou 3 2 0 1 3 : 3 6 3 0 1 2 5 : 7 1
15. Dagen. i Redbr. 3 1 0 2 4 : 7 3 3 1 1 1 3 : 3 4
16. Torki Junajted 2 1 0 1 2 : 3 3 3 1 1 1 5 : 7 4
17. Nots Kaunti 3 0 2 1 3 : 4 2 3 1 1 1 4 : 3 4
18. Boreham Vud 3 0 2 1 4 : 5 2 3 1 0 2 4 : 3 3
19. Hartlpul Junajted 3 0 1 2 5 : 8 1 3 1 1 1 1 : 2 4
20. Istli 3 1 2 0 3 : 2 5 3 0 0 3 0 : 5 0
21. Česterfild 3 0 1 2 4 : 6 1 3 0 3 0 5 : 5 3
22. Alderšot Taun 3 0 1 2 2 : 4 1 2 1 0 1 2 : 2 3
23. Čorli 3 0 2 1 1 : 6 2 3 0 2 1 3 : 6 2
24. Ebsflit Junajted 3 0 1 2 4 : 9 1 3 0 0 3 2 : 6 0

Dagenhem i Redbridž

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
24.08.2019 Istli 1:1 0-2 Engleska 5 2019/2020
17.08.2019 Herogejt Taun 4:2 3+ Engleska 5 2019/2020
13.08.2019 Boreham Vud 0:3 3+ Engleska 5 2019/2020
10.08.2019 Halifaks Taun 0:1 0-2 Engleska 5 2019/2020
06.08.2019 Dover Atletik 2:1 3+ Engleska 5 2019/2020
03.08.2019 Voking 0:2 0-2 Engleska 5 2019/2020
27.04.2019 Solihal Murs 1:1 0-2 Engleska 5 2018/2019
22.04.2019 Breintri Taun 0:2 0-2 Engleska 5 2018/2019
19.04.2019 Istli 2:0 0-2 Engleska 5 2018/2019
13.04.2019 Ebsflit Junajted 1:0 0-2 Engleska 5 2018/2019

Herogejt Taun

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
24.08.2019 Stokport Kaunti 2:1 3+ Engleska 5 2019/2020
17.08.2019 Dagen. i Redbr. 2:4 3+ Engleska 5 2019/2020
13.08.2019 Nots Kaunti 0:2 0-2 Engleska 5 2019/2020
10.08.2019 Voking 0:1 0-2 Engleska 5 2019/2020
06.08.2019 Berou 3:0 3+ Engleska 5 2019/2020
03.08.2019 Solihal Murs 2:2 3+ Engleska 5 2019/2020
01.05.2019 Fajld 1:3 3+ Engleska 5 2018/2019
27.04.2019 Reksem 1:2 3+ Engleska 5 2018/2019
22.04.2019 Gejtshed 2:0 0-2 Engleska 5 2018/2019
19.04.2019 Lejton Orijent 0:2 0-2 Engleska 5 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
17.08.2019 4:2 3+ Engleska 5 2019/2020
02.03.2019 1:1 0-2 Engleska 5 2018/2019
27.10.2018 2:1 3+ Engleska 5 2018/2019
Dagenhem i Redbridž
Ukupno 3 2 1 0 7:4 (+3) 11 2,33 1,33 3,67 1 2 33:67
Domaćin 2 2 0 0 6:3 (+3) 9 3,00 1,50 4,50 0 2 0:100
Gost 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno