Rusija, Rusija 2

Fakel - Avangard Kursk

Fakel

Avangard Kursk



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 9 7 1 1 16 : 7 (+9) 22
2 Himki 9 6 3 0 23 : 6 (+17) 21
3 Rotor 9 6 1 2 16 : 8 (+8) 19
4 Tom 9 5 3 1 10 : 3 (+7) 18
5 Čertanovo 9 5 3 1 10 : 6 (+4) 18
6 Spartak Moskva II 9 4 3 2 15 : 10 (+5) 15
7 Šinjik 9 4 3 2 13 : 11 (+2) 15
8 SKA-Habarovsk 9 3 3 3 10 : 8 (+2) 12
9 Luč 9 3 3 3 14 : 15 (-1) 12
10 FK Armavir 9 3 3 3 10 : 11 (-1) 12
11 Baltika 9 3 1 5 9 : 11 (-2) 10
12 Nižnij Novgorod 9 2 3 4 8 : 13 (-5) 9
13 Neftehimik Niž. 9 2 3 4 11 : 12 (-1) 9
14 Avangard Kursk 9 2 3 4 9 : 16 (-7) 9
15 Tekstilčik 9 2 2 5 11 : 17 (-6) 8
16 Čajka Peščanokopskoje 9 1 5 3 4 : 7 (-3) 8
17 Krasnodar II 9 2 2 5 7 : 12 (-5) 8
18 Mordovija 9 2 2 5 8 : 13 (-5) 8
19 Jenisej 9 1 3 5 4 : 14 (-10) 6
20 Fakel 9 1 2 6 4 : 12 (-8) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 5 4 1 0 12 : 5 13 4 3 0 1 4 : 2 9
2. Himki 4 4 0 0 13 : 2 12 5 2 3 0 10 : 4 9
3. Rotor 3 1 1 1 6 : 6 4 6 5 0 1 10 : 2 15
4. Tom 6 3 2 1 6 : 2 11 3 2 1 0 4 : 1 7
5. Čertanovo 4 2 1 1 4 : 3 7 5 3 2 0 6 : 3 11
6. Spartak Moskva II 4 2 1 1 7 : 4 7 5 2 2 1 8 : 6 8
7. Šinjik 4 1 2 1 3 : 4 5 5 3 1 1 10 : 7 10
8. SKA-Habarovsk 6 2 1 3 5 : 5 7 3 1 2 0 5 : 3 5
9. Luč 7 2 2 3 11 : 13 8 2 1 1 0 3 : 2 4
10. FK Armavir 5 2 2 1 6 : 6 8 4 1 1 2 4 : 5 4
11. Baltika 4 1 0 3 3 : 5 3 5 2 1 2 6 : 6 7
12. Nižnij Novgorod 5 2 1 2 6 : 8 7 4 0 2 2 2 : 5 2
13. Neftehimik Niž. 4 0 2 2 4 : 6 2 5 2 1 2 7 : 6 7
14. Avangard Kursk 5 1 3 1 5 : 7 6 4 1 0 3 4 : 9 3
15. Tekstilčik 3 0 1 2 2 : 6 1 6 2 1 3 9 : 11 7
16. Čajka Peščanokopskoje 3 0 1 2 0 : 3 1 6 1 4 1 4 : 4 7
17. Krasnodar II 4 0 1 3 2 : 5 1 5 2 1 2 5 : 7 7
18. Mordovija 5 1 1 3 3 : 7 4 4 1 1 2 5 : 6 4
19. Jenisej 3 0 1 2 2 : 6 1 6 1 2 3 2 : 8 5
20. Fakel 6 1 2 3 3 : 6 5 3 0 0 3 1 : 6 0

Fakel

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.08.2019 Luč 0:3 3+ Rusija 2 2019/2020
14.08.2019 FK Armavir 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
10.08.2019 Nižnij Novgorod 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
03.08.2019 Mordovija 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
28.07.2019 SKA-Habarovsk 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 Baltika 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
20.07.2019 Čertanovo 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.07.2019 Čajka Peščanokopskoje 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
07.07.2019 Torpedo 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.05.2019 Tom 0:0 0-2 Rusija 2 2018/2019

Avangard Kursk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.08.2019 Čajka Peščanokopskoje 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
14.08.2019 Torpedo 1:3 3+ Rusija 2 2019/2020
10.08.2019 Spartak Moskva II 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
03.08.2019 Šinjik 3:1 3+ Rusija 2 2019/2020
28.07.2019 Neftehimik Niž. 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 Tom 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
20.07.2019 Krasnodar II 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.07.2019 Himki 0:3 3+ Rusija 2 2019/2020
07.07.2019 Rotor 0:3 3+ Rusija 2 2019/2020
25.05.2019 Šinjik 2:4 3+ Rusija 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
18.11.2018 3:2 3+ Rusija 2 2018/2019
29.07.2018 0:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
31.03.2018 0:4 3+ Rusija 2 2017/2018
06.09.2017 0:2 0-2 Rusija 2 2017/2018
16.10.2006 0:1 0-2 Rusija 2 2006
28.06.2006 1:0 0-2 Rusija 2 2006
06.11.2005 1:1 0-2 Rusija 2 2005
27.03.2005 1:1 0-2 Rusija 2 2005
Fakel
Ukupno 8 2 2 4 6:12 (-6) 18 0,75 1,50 2,25 6 2 75:25
Domaćin 4 2 1 1 5:7 (-2) 12 1,25 1,75 3,00 2 2 50:50
Gost 4 0 1 3 1:5 (-4) 6 0,25 1,25 1,50 4 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno