Ponuda po danu
Po takmičenju
Irska, Irska 1
Galvej Junajted - Slajgo Rovers
Galvej Junajted
(Galvej)
Slajgo Rovers
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šelburn | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | : | 3 | (+6) | 16 |
2 | Deri Siti | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 6 | (+4) | 11 |
3 | Slajgo Rovers | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | : | 4 | (+6) | 9 |
4 | Voterford | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 8 | (+1) | 8 |
5 | Galvej Junajted | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 4 | (0) | 7 |
6 | Bohemijans | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | (-1) | 7 |
7 | Šamrok Rovers | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 6 |
8 | Sent Patriks Atletik | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 8 | (-3) | 6 |
9 | Drogeda Junajted | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 10 | (-5) | 4 |
10 | Dandalk | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | : | 9 | (-8) | 2 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šelburn | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 10 | |
2. | Deri Siti | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 9 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
3. | Slajgo Rovers | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 4 | |
4. | Voterford | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 4 | |
5. | Galvej Junajted | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
6. | Bohemijans | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
7. | Šamrok Rovers | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | |
8. | Sent Patriks Atletik | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | |
9. | Drogeda Junajted | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
10. | Dandalk | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 7 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 |
Galvej Junajted
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.03.2024 | Šamrok Rovers | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
08.03.2024 | Drogeda Junajted | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
04.03.2024 | Šelburn | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
01.03.2024 | Voterford | 2:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Dandalk | 2:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
16.02.2024 | Sent Patriks Atletik | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
20.10.2023 | Veksford | 2:0 | 0-2 | Irska 2 | 2023 | |||
14.10.2023 | Triti Junajted | 4:1 | 3+ | Irska 2 | 2023 | |||
10.10.2023 | Voterford | 3:1 | 3+ | Irska 2 | 2023 | |||
07.10.2023 | Bohemijans | 0:1 | 0-2 | Irska, Kup | 2023 |
Slajgo Rovers
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Drogeda Junajted | 3:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Šamrok Rovers | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
04.03.2024 | Dandalk | 5:0 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
01.03.2024 | Šelburn | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
24.02.2024 | Deri Siti | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
16.02.2024 | Bohemijans | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
03.11.2023 | Šamrok Rovers | 2:4 | 3+ | Irska 1 | 2023 | |||
28.10.2023 | Drogeda Junajted | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2023 | |||
23.10.2023 | Sent Patriks Atletik | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2023 | |||
20.10.2023 | Dandalk | 0:2 | 0-2 | Irska 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Galvej Junajted | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 44 | 7 | 16 | 21 | 37:75 | (-38) | 112 | 0,84 | 1,70 | 2,55 | 26 | 18 | 59:41 |
Domaćin | 21 | 6 | 7 | 8 | 20:28 | (-8) | 48 | 0,95 | 1,33 | 2,29 | 14 | 7 | 67:33 |
Gost | 23 | 1 | 9 | 13 | 17:47 | (-30) | 64 | 0,74 | 2,04 | 2,78 | 12 | 11 | 52:48 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari